Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    No a toto je moje kuchyňka v Brně v bytě už 37 let stará, ale ještě bych jí jednou chtěla novou, ale nevím, nevím
    Attached Files
    Last edited by Jindra; 10.01.2010, 19:04.

    Comment


    • #47
      Jindro ta je nádherná ta kuchyňka na chaloupce,ta barva a vůbec celá je nádherná!Ta v Brně je taky pěkná,mamka měla takovou bílou a bábí má ještě dneska bílo-růžovou,mamka ji měla dlouho a byla s ní spokojená!
      LENKA

      Comment


      • #48
        Jindro ty máš na chaloupce prostornější kuchyň než v Brně,že?Tak se nedivím,že se ti tam dobře vaří.To už není chaloupka,ale barák.Něco podobného mám,jenom že světlejší.
        Tuto kuchyňku přesně jsme měli v Koreji,na ta léta ji máš pořád krásnou,ale změna je život,co?
        Prostě kuchyň je tvá doména a já taky musím mít pořádek v kuchyni,proto jsem chtěla co nejvíce prostoru,abych se vyznala.

        Comment


        • #49
          Holky, všechny máte krásné kuchyně, bez ohledu na to, kolik prostoru tam je. O tom svědčí fotky vašich výtvorů. A pokud je nám v kuchyni fajn, je to v pořádku.
          anina s.

          Comment


          • #50
            Zdeni, no tak v Tvé kuchyni se musí dobře vařit, máš to dobře vybavené a po ruce. Ta to je základ pro vaření. Ten můj hrozně nerad něco někde přidělává, zvláště, když je to nové, to je řečí

            Comment


            • #51
              Jó tak tady se dělají ty dobrůtky. Zdeni je pěkná. Já až bude trochu počasí, tak tu mou zkusím taky vyfotit, tedy jestli se do toho vejdu. Nejdou mně k vůli ledničce otvírat dokořán dveře. No uvidím.
              Last edited by Jana H.; 11.01.2010, 20:11.
              Jana H.

              Comment


              • #52
                Jindro kuchyň na chaloupce máš tedy luxusní,ty plechové já nemusím byly vybavením celého našeho špitálu,na každém oddělení takováto kuchyně.
                MARUŠKA

                Comment


                • #53
                  Zdeni máš pěknou kuchyňku,takovou vyšperkovanou.To je nejhorší,co je různého kuchyňského nářadí a náčiní a kam s tím,potom je to na lince a místa se nedostává,ale jak vidno,stačí.

                  Comment


                  • #54
                    Holky moc pěkný kuchyně,já jsem si pořídila nové tyčky s háčky už dlouho jsem je chtěla...tak mám velkou radost!
                    Attached Files
                    LENKA

                    Comment


                    • #55
                      LENI, to je dobře, že sis udělala radost, máš to všechno po ruce !
                      Já jsem měla závěsnou soupravu, jak mám teď kořenky pod okýnkem, nevyužila jsem je, jsou kovové, já používám dřevěné nebo z umělé hmoty, tak to mám v levém rohu na sporáku, můj taťka mi kdysi koupil nádobu na vařečky, je to z keramiky ze sady na oříšky, brambůrky apod., prodávají to ve více barvách, mám i v odkapávači na dřezu a zbytek v těch úzkých šuplících.
                      Taky to mám po ruce, to je důležité, ať nemáme při vaření 100 jarních kilometrů v nohou, že ?
                      anina s.

                      Comment


                      • #56
                        Leničko taky mám tyčku a pověšenou řadu náčiní "President".Ale nejraději bych to posunula až na konec linky,protože jak tu vařím a šlehám,tak to nestačím pořád mýt,strašně to trpí,ale jelikož to visí na stěně,kde se musí vrtačkou,tak to by mi muž asi nepochválil,že to chci zase jinam a co s těma dírama s hmoždinkama.Řekl by mi zase si nevymýšlej a je to.Naproti mám ještě jeden program přivezený z Koreje,tak je to už staré 20 let,ale je to Japonské.Byly na střenkých krásné čřervené růžičky,ale to co se hodně používá asi se v myčce omylo.To se tenkrát ještě nepočítalo s barvama do myčky,taky ještě nebyly tak rozšířené jako je to teď.
                        Attached Files
                        Last edited by Jaruš; 12.01.2010, 23:01.

                        Comment


                        • #57
                          Jaruš máš to moc pěkné i Lenka. Můj muž ten mě nic nechce právě na kachličky dát. To bylo řečí, když jsem tam chtěla dát tu závěsnou tyčku. Mám to po šuplatech a také to není ono. Je fakt, že se to špiní a padá na to prach, ale je to po ruce.

                          Comment


                          • #58
                            Jaruško moc pěkný a máš jich hodně-paráda!!!!Já jsem měla staré tyčky a moc toho tam nevlezlo tak mám od tescomy-dlouho jsem je chtěla-takovej opožděnej dárek!
                            LENKA

                            Comment


                            • #59
                              Původně odeslal Jindra Zobrazit příspěvek
                              Můj muž ten mě nic nechce právě na kachličky dát. To bylo řečí, když jsem tam chtěla dát tu závěsnou tyčku. Mám to po šuplatech a také to není ono. Je fakt, že se to špiní a padá na to prach, ale je to po ruce.
                              JINDRO, to je škoda. Můj chlap udělá podle mého návrhu, co potřebuju, protože ví, že to budu mít při vaření po ruce.
                              Když jsme dělali el. zásuvky nebo malé zářivky nad linku, taky musel upravit nějakou kachličku, proto mám poličku i nad dřezem na kořenky a v koupelně v rohu na kachličkách 3 poličky nad sebou z um. hmoty. Protože tak máme po ruce některé sprcháče a šampóny.
                              Ahojky.
                              anina s.

                              Comment


                              • #60
                                Mirko, máš ji pěkně barevně sladěnou a všechno máš po ruce, i pánvičky.
                                anina s.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X