Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    To je nádhera, máš radost, vid Je to krásně a prakticky udělané a má to " duši" to nové lino určitě dejte, ted mají super lina. Je to lepší než třeba plovoucí podlahy, máme taky lino, vypadá jak dřevo a sousedka mi nevěřila, že je to lino. Záruka 25 let a hlavně snadná oprava, kdyby se kousek poškodil.
    Takže Ivanko, at se ti tam krásně vaří
    Attached Files
    Last edited by iris; 03.02.2010, 19:39.
    Iris

    Comment


    • #92
      Ivanko, moc hezké to máš, šikovní hoši, ti tví mužští!!!!Tak šup,šup a vyvářet odměny!!Ale to ty stejně vyváříš!!
      Iris, lina jsou teď opravdu nádherná a vysoká a hlavně to lino je měkounké a není studené jako plovoucí podlaha, já jí ani nechci.A podlahu máš,jako já desku
      Last edited by Hančí; 03.02.2010, 21:36.
      Hančí

      Comment


      • #93
        Ivanko ta se povedla!je moc hezká a šikovní chlapci!!!!!Moc všechny chválím jak jste tu kuchyň udělali krásnou!!!
        LENKA

        Comment


        • #94
          Ivo, moc pěkná, ta bílá barva to pěkně prosvětlila a s těmi skříňkami to pěkně ladí a pěkný kontrast. No je moc pěkná. Moc se mi líbí. Máš určitě velkou radost. A doma šikovné chlapce. Ze zdravím Jardu staršího.
          Jana H.

          Comment


          • #95
            Ivanko kuchyni máš moc hezkou,ať se ti v ní dobře vaří.
            Iva4

            Comment


            • #96
              Ivo, krásná,veliká pracovní plocha, no super, musím pochválit i tvoje kluky
              Maruna

              Comment


              • #97
                Ivanko povedla se,opravdu.Teď snad vidíš,jak ta světlá deska je hezčí.Povedlo se a pochval ty tvé řemeslníky,pěkně odvedená práce.Tak ať se ti v ní dobře vaří,peče,smaží.

                Comment


                • #98
                  Ahoj Ivanko,moc se mi kuchyně líbí a šup šup něco dobrého uvařit.Moc ti to přejuuuu!!!!!

                  Comment


                  • #99
                    Děvčata, fakt radost mám velkou a už nemusím nadávat, že mám málo odkládací plochy.
                    Ivana M

                    Comment


                    • Ivanko, tak klobouk dolu...je moc hezka. Neco takoveho bych take chtela, ale to je jeste ve hvezdach. At se ti v ni dobre vari!!!
                      MILADA

                      Comment


                      • Miládko to mám po 28 letech. To už jsem si zasloužila ne A vlastně nebýt dcery, která zavrhla koupit pod okno skříňku a prohlásila, že to chce novou kuchyň, tak nevím, jestli bych do toho šla.
                        Ivana M

                        Comment


                        • Já ti Ivanko taky posílám typ linolea.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Ivanko, je to nádhera a moc ti to přeju. Já jsem si v létě splnila sen s novou kuchyní a vím, jak je to bezva pocit, začínat zase v novém. Klidně bych přidala fotky, ale nevím, jak se to dělá. Ivanko, ať se ti příjemně vaří.
                            Ahojky Jana K.

                            Comment


                            • Iris mamka má přesně takové lino v kuchyni jako ty a je super!!!
                              MARUŠKA

                              Comment


                              • Iris,to máš Marmoleum?
                                Iva4

                                Comment

                                Pracuji...
                                X