Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mirko moc pěkná kuchyň!
    LENKA

    Comment


    • #62
      Teprve teď jsen narazila na tyto kuchyně,Moc pěkné všecky,jedna hezčí než druhá,

      Comment


      • #63
        Tak tady je ukázka mojí kuchyně.
        Last edited by evica; 05.08.2010, 07:51.

        Comment


        • #64
          Evico v jednoduchosti je krása
          MARUŠKA

          Comment


          • #65
            Je moc pěkná m oc se mi líbí!!!!
            LENKA

            Comment


            • #66
              Evico, kuchyň máš moc hezkou, jako ostatně všichni tady, ale uklizeno máš tak, že by se opravdu nechalo jíst z podlahy.
              Maruš

              Comment


              • #67
                Evico tak tu stejnou mám na chaloupce. Jsem s ní spokojená. Také jsme si přikoupili navíc skříňky

                Comment


                • #68
                  Holky tak posílám foto té nové poličky,kde mám větší místo na vál!
                  Attached Files
                  LENKA

                  Comment


                  • #69
                    Leni, ty máš takovou radost !!!! To je príma. Hned máš o kousek víc místečka. Perfektní řešení.
                    Iris

                    Comment


                    • #70
                      Iris-každý kousek dobrý!!!
                      LENKA

                      Comment


                      • #71
                        Lenka 24.máš to moc pěkně vyřešeno

                        Comment


                        • #72
                          Mirčo ty máš tu kuchyňku ale pěkně nabitou,to je vidět,co člověk všechno potřebuje.Ale krásnou a pro tebe na míru,že.Lucinka to sleduje.
                          Evico,ty máš mojí kuchyň,myslím dvířka stejná.Pěkná kuchyňka,prostorná a i pracovní plocha velká,to mám ráda.
                          Lenko24 já to postupně dostávala ke svátku,narozeninám,protože on ten Prezident je docela drahý a ta tyčka je taky od Tescomy.Ještě si všimni,jak tam mám zavěšený i stojánek na kuchařku,nebo nějaký recept,to je šikovné,že to nemusím válet po stole a hlavně ty,když nemáš tolik místa.Poličku jste vyvýšili,to je jinak stejná co jsi tam měla,nebo ne?

                          Comment


                          • #73
                            Jaruško je vyvýšená,zúžená a uprostřed je ještě polička užší na hrnky-takže je celá předělaná!!!Jo museli jsme to upravit,abych mohla lépe pracovat:::
                            LENKA

                            Comment


                            • #74
                              Jaruško ještě jsem to vyfotila z chodbičky a to místo pod poličkou je konečně větší!Ty máš krásnou prostornou kuchyň i těch poliček,mě už tam nevleze nic!Právě to presso nám tam zavazelo na té poličce,proto byla širší tak jsme ho dali vlevo a je to!
                              Attached Files
                              LENKA

                              Comment


                              • #75
                                Leni prostě vše na míru a využitý každý centimetr.Tak to je správné,když malý prostor,tak musí být ale co nejvíce využitelný.Prostě máte to vymakaný,paráda.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X