Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Rendie máš moc hezkou a útulnou kuchyňku. Vidím, že máš také pekárnu-není to značka delicca? Na tu mám políčíno a tak uvítám každý poznatek.
    Papa EMKA

    Comment


    • #17
      Emko, děkuju .
      Je to pekárnaTesco BM 08.Mám jí skoro dva roky, docela je dost vytížená a jsem s ní moc spokojená. Je menší - s jedním hákem. Je to vlastně kopie pekárny Domo Bielmeier B 3965S.
      Last edited by rendii; 29.12.2009, 02:35.

      Comment


      • #18
        Rendii,máš pěknou kuchyň.Všimla jsem si pomalého hrnce, tak doufám,že přispěješ nějakým receptíkem.
        Iva4

        Comment


        • #19
          Rendi, tak pultík bych chtěla moc, ale bohužel v mé malé kuchyni to nejde, to bych musela spojit s pokojem a to vlastně taky nejde. Máš to moc hezký.
          Ivana M

          Comment


          • #20
            Tak to je naše kuchyn.
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Krásná kuchyn,rohové se mi moc líbí.

              Comment


              • #22
                Mirčo, moc hezký. Já mám taky takhle kolem, ale ne zkosenou. Dneska přivezou desku, tak se těším.
                Ivana M

                Comment


                • #23
                  Ahoj kočky, vy máte všechny tak pěkné kuchyně. Já mám bílou, starou 30 let, ale protože mám půlové okno, tak se mi tam jiná brava nehodí. No mně by se jiná nelíbila, měla bych dojem, že je tam tma. Ale máte je krásné. To se to vaří, že?????????,
                  Jana H.

                  Comment


                  • #24
                    Krásné kuchyňky máte,útulné a praktické.Vaření o to více baví,že.

                    Comment


                    • #25
                      Mirčo, krásu máš doma,moc příjemné barvy!!
                      Iris

                      Comment


                      • #26
                        Tak toto je moje malé království,kde mám všechno po ruce a ta malá polička co včera mužíček vyrobil,dle mého přání.
                        Attached Files
                        LENKA

                        Comment


                        • #27
                          Leni, útulné a musím říct, že máš doma poklad.... v podobě Tvého muže, tohle já obdivuji a tiše závidím. Firma nám sice udělala kuchyň a byt.. a za drahé peníze, ale je tu několik věcí na dolaďování, oni řekli,, no to si tam dáte to a to, je to úplně jednoduché.... můžu já jim říct, že despota nezatluče ani hřebík !?
                          Rendi, nevím jak se to stalo, ale úplně jsem přehlédla jednu stránku, až ted jsem shlédla tu tvoji kuchyn. To je nádhera... na malém prostoru i s pultem, všechno máš při ruce... to jsem měla vidět před tou naší rekonstrukcí
                          Je fain, holky nakouknout do Vašich kuchyní, a je jedno, jestli jsou nové, nebo ne, ale vždycky to dýchá nějakou pohodou. Mám ráda, když je vidět, že se tam bydlí a tvoří. Tak foťte , a posílejte.
                          Iris

                          Comment


                          • #28
                            Iris moc díky,mužíček je opravdu poklad,co vymyslím to nějak zrealizuje,strašně rád něco kutí-dokud je zima,pak už zahrada....a to už nemá času!Chystáme se vyměnit dvířka,ale to musíme najít nějakou firmu,která se tím zabývá!
                            LENKA

                            Comment


                            • #29
                              Leničko na to jaká kvanta jídel a moučníků připravuješ máš opravdu kuchyňku malou a hlavně málo pracovního prostoru.Nebo máš ještě něco naproti? To je docela i umění v takovém malém prostoru takhle vyvařovat,jako ty,klobouk dolů před tebou.Polčka je moc pěkná a nápaditá,ale hlavně účelná.Šikovného muže máš,ale to ty víš nejlépe,že.

                              Comment


                              • #30
                                Jaruško opravdu jen tolik prostoru co vidíš a všechno tady dělám!Už jsem si za ty roky zvykla,napřed jsme byli 7 let sami pak 4 a teď vařím pro 6 lidí -na druhé straně kuchyně je jen jídelní stůl kulatý a to je všechno!
                                Attached Files
                                LENKA

                                Comment

                                Pracuji...
                                X