Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Leni také se s tím prostorem pereš. No já v Brně mám víc místa na přípravu jak Ty , ale jsem z toho někdy na nervy. Hlavně když potom vařím a peču na nějakou oslavu a a o Vánocích, když peču. Tak používám i stůl, no ale to musím sundat ubrus. No také, když potom gruntuješ, tak je to asi nekonečné. Já tedy tolik věcí po stěně nemám, můj muž z toho dělá vždy moc velkou vědu. Také koukám máš poličku /rámeček/ s miniaturama. Já ji mám na chodbě. Moc se mě to líbilo a ale už to nekupuji.

    Comment


    • #77
      Děvčata, máte to tedy hezký. To je fakt že Jindra má na chaloupce velkou kuchyň. Leni 24, já taky nedám na háčky dopustit, je to hned po ruce.
      Ivana M

      Comment


      • #78
        To je pravda Ivanko,pořád to musí člověk hledat v šuplíkách a takto to je po ruce a hned!Na háčky nedám dopustit jsem na ně zvyklá!
        LENKA

        Comment


        • #79
          Holky, tak jsem ukázala mému muži jak každá máte v kuchyni ty závěsné tyčky, tak uznal , že by to nebylo špatné. Tak si asi koupím do Brna a i na chaloupku, jenom co budou nějaké penízky navíc Stejně to pořád lovím po šuplatech a někdy mě to vyvádí z míry

          Comment


          • #80
            Jindro v Brně máte Ikeu, tam to mají za podstatně nižší cenu než Tescoma. Mám je a i jiné věci do kuchyně už osm let. Jen se musí vzít jednou za čas přípravkem na nerez, jsem spokojená.
            Renata

            Comment


            • #81
              Jindro teďka mají v Globusu akci Tescoma a ty tyčky a háčky jsou levnější-tyčky o stovku a mají 6O a 90 cm
              LENKA

              Comment


              • #82
                V Albertu je akce na výrobky Tescoma od zítra. Sleva na veškerý sortiment 20%.
                Mirka

                Comment


                • #83
                  Děvčata mám hotovou kuchyň. Ještě si musím někam přidělat magnet na nože. Mám z ní fakt radost. V létě ještě budeme asi dávat lino.
                  Attached Files
                  Ivana M

                  Comment


                  • #84
                    Ivanko, tak to je paráda, hoši jsou šikovní, na takovém prostoru tolik místa.
                    Maruš

                    Comment


                    • #85
                      Ivanko,
                      je opravdu krásná, elegantní. Super pracovní plocha a já už tam vidím všechny ty dobrůtky ...
                      Itka

                      Comment


                      • #86
                        Ivanko,
                        konečně máš po 20 letech novou kuchyň. Opravdu si ji zasloužíš . Je moc pěkná a prostorná. Tak ať se Ti v ní dobře kuchtí (nebo spíš vaří - kuchtím já ).
                        Gábina

                        Comment


                        • #87
                          to se cítíš jako novomanželka,že???
                          MARUŠKA

                          Comment


                          • #88
                            Ivanko,máš plno pracovní plochy.Udělali jste jí moc pěkně.1*****
                            Janah

                            Comment


                            • #89
                              Ivanko, to máš teď místa, co, to se to bude vařit.
                              Věrka.

                              Comment


                              • #90
                                Ivanko, chválím krásnou kuchyň, tvé šikovné mužské a tebe, žes vše tak diplomaticky zosnovala, ať se ti dobře vaří .
                                Blanka

                                Comment

                                Pracuji...
                                X