Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Leni, mrkni na odkaz, je to kousek od Brna a máme od toho pána dveře. Je moc příjemný a hlavně levný.
    www.gralinski.eu
    Renata

    Comment


    • #32
      Renči díky,v Bítýšce máme kámošku!Kouknu se na to!
      LENKA

      Comment


      • #33
        Leni24, malá ale hezká
        Ivana M

        Comment


        • #34
          Ivanko díky!Malá to je,ale všechno se tam dá zvládnout!Už jsem zvyklá...
          LENKA

          Comment


          • #35
            Ahojky posílám foto té naší skoro nové (3 roky) kuchyně. Dáváme postupně dohromady baráček a čeká nás ještě předělat obývák, který slouží i jako herna. Takže Ivko přestavbu vydrž........
            Attached Files
            Iva

            Comment


            • #36
              Ivčo, tak to je něco pro mě. Hodně úložného prostoru a téměř všechno schované, to chci taky mít a tak to k tomu směruju.
              Ivana M

              Comment


              • #37
                Já jsem chtěla mít co nejvíc schované a to se mi podařilo. Jenom si někdy pamatovat co kde je. Ty vrchní výklopy mám hlavně na sezonní věci - formičky, tácy, dortové formy. Jenom to chtělo víc šuplíků - ale to vidím až teď.
                Iva

                Comment


                • #38
                  Ivčo máš pěknou prostornou kuchyň.Já taky postrádám alespoň ještě jedny šuplíky a nebo jsem si měla vzít ty širší,ale to člověk opravdu vidí až při provozu,ale pěkná moc.

                  Comment


                  • #39
                    Ivčo pěkná kuchyň-hlavně tak prostorná-to mě chybí ten prostor!
                    LENKA

                    Comment


                    • #40
                      super kuchyň, taky jsem chtěla podobnou barvu, ale v tom našem malém prostoru by to nebylo ono.
                      Iris

                      Comment


                      • #41
                        Tak jsem zase zašla pokoukat na kuchyně a všechny jsou moc hezké.
                        A máte pravdu, nejvíc to pak člověk pozná za provozu. Taky bych potřebovala čím dál víc prostoru-začínala jsem vařit na skřínce 60x60, vedle dřez na zdi a sporák. Pak 120cm linku...no a nedávno jsem doma slyšela poznámku, že jsem si měla kuchyň spojit s pokojíkem vedle.Občas něco uložím na police do špajzu, do linky už se to nevejde .
                        A Lenko, Ty máš tedy taky můj obdiv, protože kolik toho denně vaříš a pečeš pro svou početnou rodinku - klobouk dolů na tak malém prostoru.

                        Comment


                        • #42
                          Rendii moc díky,nějak jsem si na ten malej prostůrek zvykla a není šance to nějka zvětšit,pořád o tom přemýšlíme,ale není místo!Tak si musím poradit!
                          LENKA

                          Comment


                          • #43
                            Holky to jsem si ani nevšimla, tohoto pokecu, no já jsem pořád v kalupu...
                            No máte moc pěkné kuchyně, nevím která je nejhezčí, ale všechny se mě moc líbí,
                            Jaruš já mám ráda také víc prostoru na vaření, ale když není co se dá dělat a já hlavně u vaření musím mít pořádek na pracovišti, to je pro mě podstatné, jinak jsem nervní. Takže si pořád průběžně všechno uklízím a zase třeba to znovu musím vyndat, už jsem na to zvyklá

                            Comment


                            • #44
                              To je moje kuchyňka na chaloupce, tam se mě moc dobře vaří, ale v létě není moc času a také přes týden jsme jenom dva.
                              Attached Files

                              Comment


                              • #45
                                Jindro,v takové krásné kuchyni by se mi taky dobře vařilo, a ty kamna.....nádhera.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X