Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ahojky, Jaruško, chystáme se s Lenkou24, že bychom přijely. Autobus nám jede v 7. 00 z Brna, v Praze bychom měly být v 9.30 na Florenci. Myslíš, že bychom se k Vám na 10 hodin dostaly? Jak a čím by jsi nám určitě napsala, že? Tak mi prosím napiš, jestli máme hledat dřívější spojení nebo byste na nás počkaly. Díky moc.
    M A J K A 1

    Comment


    • #77
      Majko to mě těší,že přijedete,moc a moc se na vás těšíme.Majko,tak že pojedete ten večer i zpátky???Není problém,bude se vědět kdo kam přijede a v kolik a podle toho se bude u koně čekat.Vždyť tady se ta restaurace otevírá až v 1/2 12,tak je času dost.Nebojte,počká se na váš a vše se domluví,třeba vás tam někdo na Florenci vyzvedne,myslím,že Maruška tak nějak přijede.
      Aničko to je stanice Muzeum. Ty pojedeš od autobusu trasou A a na Muzeu vystoupíš z metra a vyjedeš nahoru,nebo po těch pevných schodech a tam vylezeš přímo u koně.Máš pusinku,tak se zeptáš,třeba zase s tebou někdo pojede od vás a budeš vědět.
      Last edited by Jaruš; 08.09.2011, 10:23.

      Comment


      • #78
        Jaruško na Florenci je přímo metro a tím se dostaneš na Muzeum????dá se koupit lístek na celý den????Večer bysme jely zase zpět,ale ještě nevíme kdy???
        LENKA

        Comment


        • #79
          Holky a od toho koně se jede kam????s váma to zvládnem,ale co nazpět??,snad to není moc složité???
          LENKA

          Comment


          • #80
            Leničko,od toho hotelu co budeme je kousek autobus a tam každý jede na metro a je to trasa C a ta jede na Florenc.Z Florence pojedete zase metrem C,pozor je tam i vstup do B,tak musíte do C a vystoupíte na Muzeum,tj.druhá zastávka a vylezete z metra a přímo stojíte u koně.není to složité,navigace bude po telefonech,ale nebojte se neztratíte se a bude se na všechny čekat.Blanka bude čekat u koně na Václaváku a přemístí vás.Koupit si celodenní můžeš všude,je to výhodnější a nemusíš pořád píchat a schánět jízdenky.Neboj,neztratíte se,nebo na vás někdo kdo je tam dříve počká,určitě dorazíte včas a bez problémů,to vám zaručuji.

            Comment


            • #81
              Lenko,určitě si kupte celodenní,stejně budete několikrát přestupovat a nazpět taky.Koupíte ji v automatech přímo na Florenci na metru a nebo je tam stánek a tam taky.Stojí 120Kč.Večer nemusíš hledat kde koupíš lístek a toto Ti skoro přijde levnějc...
              Maruna

              Comment


              • #82
                Holky,už je nás 26-27...to je supéééér!!!! Už se těším!!!!
                Maruna

                Comment


                • #83
                  Já takýýýýý.
                  Jana H.

                  Comment


                  • #84
                    Snad to zvládnem a s Majkou dojedem!
                    LENKA

                    Comment


                    • #85
                      Leničko,zvládnete,neboj,my vás najdeme,neztratíte se.Myslím,že Maruška psala,že jí to přijede v 1/2 10 na Florenc,tak se tam můžete sejít a jet společně.Vše se zařídí,nebojte,hlavně přijeďte!!!!!!!

                      Comment


                      • #86
                        Tak to bude fajn s Maruškou se neztratíme!!!!
                        LENKA

                        Comment


                        • #87
                          Teda teď jsem četla pozorně a Maruška přijede o půl 9!!!!!tak to abysme jely dřív....
                          LENKA

                          Comment


                          • #88
                            Aha,tak to se nějak ještě upřesní,určitě se neztratíte a máte pusinky a telefon,že?????

                            Comment


                            • #89
                              Holky, celodenní jízdenka stojí 110,- Kč, jinak na 1,5 hod stojí 32,-Kč a na 30 min 24,- Kč. Tak z Florence k Muzeu stačí za 24,- Kč. Ale já osobně si vždycky kupuju 24 hodinovou a kupuju si jí přes mobil. Jsem tam dost často a už mě nebavilo pořád někde ve stánku je kupovat. Stačí poslat, než pojede metro: SMS na číslo 90206 ve znění: DPT110 nebo DPT32 nebo DPT24. Podle toho na jaký čas a za kolik to chcete koupit. Odešlete a za chvíli vám přijde potvrzující SMS s časem do kdy vám jízdenka platí. Kdyby přišel kontrolor, tak jenom ukážete tu potvrzující SMSku a je to. Akorát pokud budete kupovat za 110 Kč, tak se vás to ještě jednou zeptá jestli opravdu chcete tuto jízdenku a to jen pošlete SMS ANO a je to. Pak vám ta částka bude stržená z vyúčtování za telefon, kdo má paušál a nebo z kreditu.
                              Já už jízdenky nekupuju a dělám to takhle. Je tam ještě jízdenka na 72 hodin, ta stojí kolem 310-320,- Kč - přesně to nevím, tu jsem ještě nekupovala. Ale ta 24 hod je výhodná a je to na všechno: na metro, autobus, tramvaj i na lanovku na Petřín. A můžete přestupovat třeba stokrát. To jen na vysvětlenou.
                              Už se na všechny moc těším !!!!!!!!!!!
                              Věruše

                              Comment


                              • #90
                                Věruše díky za informaci pro ostatní.Jsi prostě znalejší než já z Prahy,ale to proto,protože to nekupuji chacha.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X