Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ano, Věruše, máš pravdu, já si celodenku taky vždycky kupuju a je to bezva, nemusím se starat o další jízdenky.
    Věrka.

    Comment


    • #92
      LENI neboj já na vás určitě na Florenci počkám, neměj strach a jak se kupují jízdenky přes mobil vím ,tak žádné obavy.
      MARUŠKA

      Comment


      • #93
        LENI jede vám to 22.10 v 6,00 od hotelu Grand a jste na Florenci stejně jako já v 8,30hod. jede STUDENT AGENSI
        Kupte si dopředu jízdenku s místenkou.Já si ji kupuju dopředu na cestu tam i zpět.
        Last edited by maruška; 12.09.2011, 20:20.
        MARUŠKA

        Comment


        • #94
          Maruško to je ,ale dosti brzy ten čas-já nevím Majka psala,že to stačí jak pojedem,musím se jí zeptat co na to ona????
          LENKA

          Comment


          • #95
            jede ještě 6.30 hod. a je na Florenci v 9.00 hod.to by byl asi nejlepší spoj,abysme to stihly,co na to Majka?????
            LENKA

            Comment


            • #96
              Počkám v každém případě.
              MARUŠKA

              Comment


              • #97
                Majka se neozvala,tak stále nevím nic....
                LENKA

                Comment


                • #98
                  Leni napiš jí to do pokecu,aby si to přečetla,třeba sem nechodí.

                  Comment


                  • #99
                    Jaruško psala jsem už Majce tak snad dá vědět jak se jí ten čas bude hodit
                    LENKA

                    Comment


                    • Tak stále ještě nic nevím.......Majka se néozvala,čeká až se jí ozve kámoška-u které přespí v Brně
                      LENKA

                      Comment


                      • Ivanko,doplň seznam o Janu z Budějek, Majka1.Vymaž Aničku,máš ji 2x.Teď mi volala Věrka 2x,že nepřijede,tak ji taky vymaž.Díky.Tím by nás bylo 26.
                        Last edited by Jaruš; 30.09.2011, 16:58.

                        Comment


                        • Holky všm se omlouvám,ale nepřijedu!!!!!tak semnou nepočítejte,já to prostě nějak všechno nezvládnu,nco nám do toho termínu vlezlo-nečekaně ,prostě se nezlobte!!!!!!
                          LENKA

                          Comment


                          • Téda, Leni,to je síla!!!Držím palečky!!!a AT´SE VŠE UROVNÁ K DOBRÉMU JARUŠ POČÍTÁŠ S SEMNOU,TEN NOCLEH PLATÍ,JO? BUDU TAM HAJAT S HOLKAMA DOUFÁM, ŽE JANA Z BUDĚJEK POJEDE,PSALA MI MEJLÍKA,POKUD BUDE VŠE OK, ONA POJEDE Z BUDĚJEK,JÁ PŘISTOUPÍM V TÁBOŘE NA VLAK A JEDÉM SMĚR PRAHA HL.NÁDRAŽÍ UŽ SE TĚŠÍM NEMÁTE NĚKDO Z VÁS NA BUDĚJICKOU JANU TELEF.ČÍSLO? DÍKY PÁ BUTALKA
                            Butalka Jana

                            Comment


                            • Už se na Vás všechny moc těším
                              Ivana M

                              Comment


                              • Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
                                Už se na Vás všechny moc těším
                                Ivanko my taky,ale prosím tě o doplnění co píšu v komentáři nad tebou,díky.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X