Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • U mně se zatím taky nic nemění, takže u koně.
    Věrka.

    Comment


    • Jaruško u mě také zatím vše o.k. teda začínám mít rýmu. jestli vám to nevadí dorazíme ve dvou (já a rýma). Doufám že se nepřidá i horečka ve třech už nejedu.
      Láďa

      Comment


      • Těším se,ale horečku nech doma a ty s rýmou klidně přijeď.Snaž se z toho dostat!!!!!!

        Comment


        • Jaruško, já a Ketka přijdeme ke koni na Václavák. Oprav si to.
          Maruš

          Comment


          • Děvčata zdravím vás.
            Tak jsem byla Jaruškou delegovaná jako doprovod od koně, jelikož Blanka nemůže. Několik dnů jsem na kuchařce nebyla, tak se nebojte, ale odvedu vás.
            Kdyby něco volejte 721 663 386. Těším se.
            HankaP

            Comment


            • MaruškoC,už je to opravené.
              HaniP tady si potom napiš kdo ke koni by se měl dostavit.

              Comment


              • Jaruško sepíšu, napíšu, přesně podle rozkazu To by bylo, abych tam někde někoho zapomněla.
                HankaP

                Comment


                • Haničko,to je ten seznam na straně 12.Tam je rozděleno kdo u koně a kdo přijede přímo,díky moc.

                  Comment


                  • Holky pěkně si to užijte,budu na vás vzpomínat
                    LENKA

                    Comment


                    • Leni, my na tebe taky, neboj, budeme referovat.
                      Jana H.

                      Comment


                      • Určitě nepojedu,tak na vás budu myslet,pěkně si to užijte!!!!!
                        LENKA

                        Comment


                        • Ahoj, situace se komplikuje, ale kličkuju jak to jde, nejsem v Praze, přijedu až v sobotu po střídání, takže nevím v kolik. Nějak se ještě ozvu.
                          Jeta

                          Comment


                          • Raději to píšu i sem, aby na mě děvčata nečekaly u koně. Jedu na rychlo na Šumavu, bratr je v nemocnici a je to s ním asi dost vážný, tak místo do Prahy jedu na Šumavu. Moc mě to mrzí, tolik jsem se těšila. Tak snad zase příště. Hezky si to užijte a budu moc vzpomínat.
                            Věrka.

                            Comment


                            • Jeto,bude se sedět déle,tak to určitě ještě stihneš přijít.
                              Věrko123 to mne mrzí,ale to se nedá nic dělat,toto je přednější.Tak snad příště.

                              Comment


                              • Tak já bych měla přijet okolo tý desátý na hlavák. Ale kdyby to mělo nějaký větší zpoždění, tak zavolám Hance a domluvíme se, jo
                                Janah

                                Comment

                                Pracuji...
                                X