Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pavle,samozřejmě budete vítán,ale jsme jen samé ženské,ale bezvadné a tak se nemáte čeho obávat.
    Janičko do října času dost,třeba se to nějak vyvrbí,byly bychom hodně rády,mám pro tebe něco modrého,tak koukej pro to udělat maximum.

    Comment


    • #32
      DĚVČATA POZOR POZOR!
      Teď jsem se právě od muže dozvěděla,že ta hospoda jak jsme to měli poprvé je opět zavřená a tak nevěřím,že se to do října otevře.Tak nám asi nezbyde nic jiného,než jak jsme to měli vloni,ale bohužel pouze do těch 7 hodin.Tam by v hotelu bylo i ubytování a tím pádem kdo tam bude chtít přespat,tak byste si to doslavily na pokoji,ale v klídku,že???Piště mi taky,jestli s tím souhlasíte.Taky se nemůže čekat, jestli se to otevře nebo ne,protože tady by už mohlo být obsazeno.Tak se nám to nějak zamotává,ale tady je to z důvodu toho,že je to nejlevnější,někde jinde bychom se asi dost prohly.

      Comment


      • #33
        Jaruško, jestli byla položena otázka... zda tam jako vloni.....tak já říkám anooooo. Byl tam dvoreček na kouření , ha, ha.... ale vážně, pokud si myslíš, že ta druhá se zřejmě neotevře, tak není co řešit.Jistota je jistota.. a taky vloni nás bylo víc a už se ví, kde to je. A hledat jiné prostory je myslím riskantní ........
        Iris

        Comment


        • #34
          Jaruško já se zapoměla přihlásit. Dvoreček na dým mi vyhovuje. Aspoň nemusíme hledat.

          Pavle, rádi Vás uvidíme, nás se bát nemusíte.
          Renata

          Comment


          • #35
            Dobře,beru to v úvahu, jako posledně.

            Comment


            • #36
              Jaruško, to se ale musíme domluvit s tím jídlem, to nemůžeš dělat sama. Taky aby jsi s námi seděla, posledně jsi pořád něco nandávala.
              Fontána bude určitě s čokoládou a ovocem
              Ivana M

              Comment


              • #37
                Ivanko,tentokráte to podle zkušenosti z minule bude jinak,ale to už zvládnu hravě.

                Comment


                • #38
                  Jaruš, to je fakt, rozdej úkoly...nemůžeš to mít na triku...
                  Iris

                  Comment


                  • #39
                    Iris,to nemyslím vás,ale mě.Už si to zorganizuji jinak a volit budu menu taky jiné.

                    Comment


                    • #40
                      P O Z O R !
                      Dotaz k těm,co chtějí ubytování.Dnes jsem se zastavila v SOU v Ohradní co stojí noc u nich a stojí 279,--Kč.Druhý den ráno se musí pokoj vyklidit do 09.00 hod.V tom hotelu co bude sraz vloni mi chtěli udělat noc na 400,--,ale co víme,zase se zdražovalo a tak by to možná bylo i víc.Je to noc i se snídaní.Jednolůžkový pokoj je nejdražší 800,--,ale třílůžkový 1.350,--. Výhoda je,že je to v tom samém hotelu . SOU je ještě před restaurací co jsme měly sraz poprvé.V té samé ulici.Tak že je to kousek cca 8 minut chůze.Tak se vyjádřete,protože říkal,že do srpna bych to měla upřesnit,proto ještě kdo se nehlásil,prosím o upřesnění,díky všem.
                      Dnes jsem ještě objevila o 20 kroků dál další restaurant,tam mají od 1/2 12 do 1 ranní otevřeno.Tím by těm kdo nespěchají byla dána větší možnost posedět déle.Salonek v krásné zimní zahradě pro 25 osob,oběd,káva,pití vše je u nich jisté.Je tam i ubytování,napřiíklad 6ti lůžkový pokoj vyjde jednoho na 350,--Kč a nádherně zrekonstruované pokoje a ta lůžka jsou různě rozdělená.Když tak si najdete Restaurace Magická zahrada a můžete se na to podívat.Potřebuji znát vaše názory,do jaké výše jste ochotny dát za noc.Musela bych tam zajít a vše dohodnout na místě,zda¨si tam můžeme vzít malé pohoštění atd.Tak se prosím vyjadřujte,díky moc.
                      Last edited by Jaruš; 23.07.2011, 12:21.

                      Comment


                      • #41
                        Jaruško já bez ubytování. Klidně můžeme zase, dle možnosti dojezdu, nějaké papkání udělat, já pojedu autem, tak není problém, jen se musíme domluvit a Ivanko neboj, budu taky dělat servírníka.
                        Renata

                        Comment


                        • #42
                          Renatko,já už to mám tentokráte promyšlené jak na to,abych toho neměla tolik v poslední den.

                          Comment


                          • #43
                            Já ubytování nebudu potřebovat, mám slušný spojení. Ahoj.
                            Věrka.

                            Comment


                            • #44
                              JARUŠKO já chci ubytování ze soboty na neděli.Jsem pro aby byl sraz tam co loni bylo to super,a určitě nás tam nechají řádit do noci o to nemám strach.Přece se nebudem večer stěhovat jak nomádi někam jinam.Prostě je ucekáme-ukecáme,aby to bylo dýýýýl.Vyhodit hosta v 9 ráno se mi jeví dost hrozné páč mi spoj jede až odpoledne.No zapojíme svůj šarm a uvidíme.MÓÓÓC SE TĚŠÍM ,finance neřeším.
                              IVANKO na fontánku se taky těším.
                              Last edited by maruška; 24.07.2011, 13:00.
                              MARUŠKA

                              Comment


                              • #45
                                Maruško,ta servírka nechtěla déle než do těch 7 hodin a samotné nás tam prý nechat nemohou.To jsem vloni taky říkala,že ji nepotřebujeme,ale prý nemůžeme si tam být sami bez jejich dozoru.Pokud půjdete na pokoj,jsou tam taky jiní hosti a to si myslím,že by nějaký randál neprošel,to neukecáš,jde o jejich pověst,mohl by si někdo stěžovat.Tak to vidím já,ale určitě to tak je,podle loňska,což už jsem u nich řešila taky.Tady je nocleh se snídaní.
                                V té Magické zahradě to je kousek vedle jsou do 01 hod ranní,tam můžeš sedět do této doby.Taky kdo má nocleh má 15 % slevu na restauraci.Můžeš si i dát poslat snídani na pokoj,ale tam nevím,kdy opustit pokoj,to podle zájmu bych tam zašla.
                                V 9 vás vyhodí na té ubytovně SOU.
                                Last edited by Jaruš; 24.07.2011, 14:26.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X