Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Jaruško,jsi moc obětavá a hodná, děláš si s tím vším velké závazky,pokud budu moci,něco taky na zub dovezu , já osobně bych to viděla na tu restauraci s tím ubytováním á osoba- 350,- není moc,pokud je to i se snídaní,ikdyž já bych se obešla klidně i bez ní,Ale pozor, pokud jsem to dobře pochopila,těch 350,- za osobu je pouze v případě,že je tam ubytováno víc než sedum lidí,že?Takže děvčata, domluvte se,promyslete to ,vypadá to tam moc hezky,jen jest-li je to v reálu taky takové,jako na krásných fotkách .A kde že to je v těch Nuslích? No, ještě nevím, pokud se s vámi srazím u koně,tak mě tam dovedete, že ? a pokud by mě vezl kámoš autem,abych trefila já a moje orientace v Praze chá chá !!! Ale určo bych tam přespala,abych si vás všecky užila,neb né jako posledně, jak popelka honem, honem domů .A moc Ti Jaruško děkuju Butalka
    Last edited by butalka; 25.07.2011, 19:30.
    Butalka Jana

    Comment


    • #47
      Jaruš,to bude nejlepší,když tam i vaří,tak jídlo si může každý objednat včetně kávy a pití.Vím,že to objednáš co nejlépe!!!!! Dík!!!! Už se těším,snad stihnu poslední spoj do Záběhlic chacha......
      Maruna

      Comment


      • #48

        Děvčata,nikdo se mnou nekomunikujete ohledně srazu a tak jsem prostě to zařídila bez vás,potom mne nebijte.Dala jsem tolik dotazů do Srazu i do Pokecu a nic.Já vím,že je dost času,ale potom by mohlo taky být pozdě,nejsme samy.Bude náš sraz v Restaurantu Magická zahrada.Budeme mít samostatný salonek s obsluhou.Bude oběd a nápoje dle výběru na místě.Můžeme si donést slané a sladké pohoštění,dají nám to na talířky,nebo tácy.Vůbec s tím nemají problém.Ubytování zatím mám pro 6 osob a tak jsem vzala pokoj pro 6,jsou to oddělené ložnice po dvou a lůžko vyjde asi na 356,--Kč.Je to v tom samém hotelu.Tak je vše zařízené a objednané.Je to asi 4 baráky od toho minulého jako zpět k nám.Bratří synků,ale je to od hotelu vidět.Kdo půjde od tramvaje jako parta od koně,tak ještě za ten hotel Michle asi 4 bloky domů,je to kousek.Nebo můžete vystoupit o stanici dříve.Parkuje se při hotelu na silnici.Tak že není to daleko a na autobusy blízko.Otevřeno mají do půlnoci,tak můžeme sedět jak dlouho chceme.Salonek je zdarma.SOUHLAS NESOUHLAS,JE TO UŽ OBJEDNANÉ.



        Pozor,to je noc bez snídaně.Se snídaní to bylo vedle v tom hotelu,ale prý mizerné ubytování,není na to pěkný ohlas na internetu.Taky lůžko tam je přes 500,--.
        Butalko to je 4 baráky za tím hotelem co jsme byly loni,tak že je to na stejném chodníku.
        Last edited by Jaruš; 26.07.2011, 09:59.

        Comment


        • #49
          Já se hlásím na 100% i s ubytováním.
          Janah

          Comment


          • #50
            Jů, to je PRIMA Jaruško moc mocinky děkuju i za všechny děvčata, Jani to je super,alespoň nebudu ubytovaná někde sama to víte já a ve městě spíš ti křováci hahaha
            Butalka Jana

            Comment


            • #51
              Jaruško,
              ty jsi prostě hvězda první kategorie . Se ti budeme muset všechny nějak odvděčit . Ale to vyřešíme až na místě - hi hi hi .
              Jinak já mám ubytování zajištěno u Ivči - snad mě nevyhodí
              Gábina

              Comment


              • #52
                Gábinko,odvděčíš se mi tím,že přijedeš,platí????

                Comment


                • #53
                  Holky jedete některá z Brna???busem či vlakem???a pak večer nazpět???ptala jsem se loni,ale nikdo z Brna necestoval...
                  LENKA

                  Comment


                  • #54
                    Ahoj Jaruško,
                    spojím se s Alenkou a Iris a jestli mě vezmou s sebou tak bych se také ráda zůčastnila. Je to sice ještě hóóódně daleko, ale budu se snažit aby to klaplo.
                    Láďa

                    Comment


                    • #55
                      Ládi,úžasné,jistě tě vezmou,to je fajn,konečně se poznáme osobně.

                      Comment


                      • #56
                        to by bylo bezva Leni, aby jsme tě poznaly osobně
                        Ivana M

                        Comment


                        • #57
                          Ráda bych se s váma viděla osobně,ale sama opravdu nepojedu!!!zatím nevím -nikdo z Brna nejede
                          LENKA

                          Comment


                          • #58
                            Leničko,čekám,že se ozve Ketka,ta se ptala kdo jede z Brna a i zpátky.Tak uvidíme až se ozve.Brňačky záhadně mlčí,nevím proč se neřekne jedu,nebo nejedu,aby se mohlo vše ostatní k tomu přizpůsobit.

                            Comment


                            • #59
                              Jaruško to je jako loni-nakonec z Brna nikdo nejel,tenkrát jela Jindra,ale z chaty z vysočiny,že tam zrovna byla a bylo to i blíž...byla bych moc ráda jen ta cesta busem nebo vlakem a pak nazpět kdyby někdo jel...holky tak co?????????
                              LENKA

                              Comment


                              • #60
                                Leničko,právě je tu Brňaček hodně,že by se nikdo nepřijel mezi nás podívat?????????

                                Comment

                                Pracuji...
                                X