Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Já to také nechápu co se děje,proč nikdo nejede?????
    LENKA

    Comment


    • #62
      Ještě je čas,třeba se rozhodnou a nakonec přijedou všechny.

      Comment


      • #63
        děvčata i na Brňanky se těším, tak neváhejte, fakt je s námi sranda
        Ivana M

        Comment


        • #64
          Ahojky, děvčata, vážně uvažuju, moc ráda bych se s Vámi sešla, Leni, nějak bychom se dohodly, abychom jely spolu. Mě by bylo výhodnější vlakem asi na Přerov, ale autobusy jezdí na Prahu před Brno. Uvažuju ale o přespání v Praze - ještě to musím promyslet a prodiskutovat doma. Ozvu se. Zatím se mějte a těším se, že mi to letos vyjde.
          M A J K A 1

          Comment


          • #65
            Majko1 to by bylo fajn.Některá děvčata co se vrací odchází kolem šesté hodiny a tak třeba byste chytly i něco nazpátky.Snaž se a Leničku vezmeš sebou a bude nám tu hej uvidíš.

            Comment


            • #66
              Uf, to jsem se lekla, že se něco děje špatného. BrNáčky, já tam také spím, nepojedu večer domů, chci s vámi posedět a pokecat a to pořádně. Vždyť jsme se rok neviděly a neslyšely. Holky, když je kde přespat, neváhejte a přijeďte. Já mám hrůzu z přestupvání v metru, Věruška je mi nevěrná a tak budu muset sama.
              Jaruš, kdybys něco malého potřebovala, tak zazvoň, na autobus to nemám daleko a ke koni bych to nějak donesla, tak zvoň.
              Páčko, už se moc těším.
              Jana H.

              Comment


              • #67
                JaniH jsi hodná,ale tím,že jdeme do restaurace kde si všechno objednáme, i oběd,tak tam,nemusí toho být tolik a tak to zvládám levou zadní.Vždyť s Brňačkama jsi se neviděla nikdy,co to říkáš,byla pouze Jindra,neslavíš Petru???????chachacha

                Comment


                • #68
                  Jaruš, tím jsem myslela na všechny.
                  Jana H.

                  Comment


                  • #69
                    Ale píšeš Brňáčky chacha.

                    Comment


                    • #70
                      Jaruš, já se také hlásím na ubytování...už se moc těším. Mám sice zase další životní rány, které mě teď moc tíží, ale určitě přijedu. Tohle si nemůžu nechat ujít. Tak se mnou holky počítejte.
                      Věruše

                      Comment


                      • #71
                        Věruše až mne zamrazilo,snad se něco neděje špatného.Počítám s tebou i s ubytováním.

                        Comment


                        • #72
                          Ivanko máš tam 2x Marušku,tak u jedné napiš C,prý pojede,protože do lázní už jela teď.Potom připiš Ládi,Januh,HanuP a Jindru.Díky.
                          Ještě se nepřihlásila Jana z Budějek,ale ona jezdí vždy a snad chce i Pavel.
                          Last edited by Jaruš; 26.08.2011, 16:25.

                          Comment


                          • #73
                            už jdu na to
                            Ivana M

                            Comment


                            • #74
                              OK už to je v pořádku,díky.

                              Comment


                              • #75
                                Ahojky děvčata,dlouho jsem se neozvala,trochu nějaké problémy a taky práce,tak večer padnu a spím.Určitě na sraz zase pojedu a už se nebudu bát cestovat, Jaruško tebe moc poprosím,jen mi pak připomeneš,kde mám v metru pak vystoupit u koně nebo to byla nějaká stanice a to si už nepamatuji.není to tak hrozné,ale potom domů bych zase poprosila doprovodit Blaničku,sama bych netrefila na autobus,taky se na Vás všechny moc těším,zatím ahojky.
                                ANIČKA A

                                Comment

                                Pracuji...
                                X