Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Butalko platí vše jak si přeješ.Telefon na Janu z B. ti pošlu v SZ,

    Comment


    • Jaruško já jsem to dneska doplnila a teď ještě škrtnuVěrku. Poslouchám na slovo Ale stejně mě to nějak nevy\chází
      Ivana M

      Comment


      • Tak já na 99,99999% a chci taky postélečku, stačí mi jedna, snad mne unese.
        Maruško a ostatní prý spím dost hlasitě, tak nevím jestli se vyspíte. A prosím nebudit.
        Jana H.

        Comment


        • Děvčata, která přijdete ke koni, pro nutné případy můj telefon je 604 775 428. Těším se!!!!!!
          Blanka

          Comment


          • Ivanko díky,je to26 lidiček.v pořádku.Pavel říkal že na sraz ne,jedině ke koni,tak jsem ho nepočítala do součtu.Teď možná ještě nepřijede Renatka,ale ta dá v pondělí konečné rozhodnutí.

            Comment


            • Blani, už mám zapsáno, ke koni přijdu i s věruškou, ktreá na mne zas bude čekat na ČM. Tedy doufám.
              Jana H.

              Comment


              • Jani H, to je jasný, tam se sejdeme a budeme spolu cestovat dál. Pokud mě ještě něco nepřizemní v Liberci, ale to bych byla moc nerada.
                Věrka.

                Comment


                • JANIH já taky chrápu a kdy budete odjíždět mě to jede v 9,45 a pak ve 14 hod.
                  MARUŠKA

                  Comment


                  • AnnaA

                    Ahojky všem,děvčata,doufám že se mi nestane to,co ted,že jsem nemohla vůbec chodit,měla jsem vodu v koleně po úraze co se mi stalo před lety,tak snad mi to zdraví dovolí na sraz přijet,určitě bych dala vědět,zatím je to ok,tak jedu,také se na všechny moc těším.ahojky
                    ANIČKA A

                    Comment


                    • POZOR!!!!!!ČTĚTE!!!!!!
                      U koně bude sraz od 10-10.30.Odvede vás HankaP,protože Blanka příjde až odpoledne za námi.Telefon na Hanku P je 721 663 386, pro případ nějakého zpoždění.Vyjádřete se k tomuto seznamu co je špatně a já to opravím,aby věděla Hanička na koho u koně má čekat.
                      Maruška,JanaH,Gábina,Ivča,Majka1,Janah,Butalka,Ani čka,Věruše,HanaP,Jana z Budějek,Ketka,MaruškaC.
                      Přímo k restaurantu Magická zahrada přijedou : Jaruš,Ivanka,Iris,AlenkaJ,Láďa,Blanca,MarunaR,Jeta ,Jindra.
                      Pokud budou nesrovnalosti ve srazu,tak se prosím ozvětě sem,já to opravím.
                      Last edited by Jaruš; 21.10.2011, 15:05.

                      Comment


                      • Jaruško já určitě nepřijedu,nenechám ty chlapy s bábí,já to nedokážu,nevím kdy dojedou dodělat zbytek fasády a už jsem se rozhodla zůstat doma!!!!
                        LENKA

                        Comment


                        • Majce jsem to psala,že nepojedu,opravdu to nejde....
                          LENKA

                          Comment


                          • Leni mrzí mě to,těšila jsem se na tebe,ale když to nejde,nedá se nic dělat.Už jsem tě vyškrtla.

                            Comment


                            • Jaruško mě to taky mrzí,ale ta bábí prudí a já bych měla myšlenky stejně doma...a vůbec jsem už taková...
                              LENKA

                              Comment


                              • Jaruš, u mne se nic nezměnilo, tak u koně. Pa.
                                Jana H.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X