Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sraz ekuchařek - 22.10.2011 (sobota) v 10:00 Praha Václavské náměstí u koně

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Já bych poslala aspoň mojí fotku, abych byla s vámi.....! V tom případě nocleh nepotřebuji, stačí když mě strčíte někomu do peněženky.
    Soňa

    Comment


    • #17
      Přijedu určitě,nocleh chci ať to pořádně rozšoupnem že Iris,MaruR,JaniH a ostatní.
      MÓÓÓC SE TĚŠÍÍÍÍÍM
      Last edited by maruška; 01.07.2011, 20:41.
      MARUŠKA

      Comment


      • #18
        Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil.
        Je to DOBRÉ NAŠLA JSEM SPOJ NA FLORENCI JSEM O PŮL DEVÁTÉ BUDU STÍHAT I NA TU DESÁTOU U kONĚ.DOBRÝÝÝÝÝ
        Last edited by maruška; 01.07.2011, 20:39.
        MARUŠKA

        Comment


        • #19
          Teď jsem si teprve vzpoměla, že by tu měla být už kolonka pro sraz a tak jsem hledala, až jsem našla. Jsem Kolombo. Děvčata jak to čtu, tak jsem hrozně nadšená už teď a budu se moc snažit, abych opět přijela. Jen doufám, že to vyjde a nacleh myslím, potřebovat nebudu. To ještě upřesním. Už se těším.
          Věrka.

          Comment


          • #20
            Ahoj Dámy, tak se těšte !!! Protože nezkazím,žádnou legraci a jsem všeho schopná - přijedu! JEDINÁ VYJÍMKA BY BYLA NEMOC MÝCH DĚTIČEK.Doufejme, že budou v poho a PROSÍM O NOCLEH A doprovod na nádraží. Děkuji předem , Jaruš mám Ti poslat nějaké peníze na to ubytování předem ??? Když tak mi napište SZ. Díky Butalka
            Butalka Jana

            Comment


            • #21
              Butalko,to já ještě nevím kolik,musím nejprve vysondovat asi počet a potom tam zajdu.Teď nevím kolik a tak je zbytečné se ptát.

              Comment


              • #22
                No jasně,že se na sraz těším a souhlasím s Maruškou,doufám,že nebudu mít v té době lázně,ale já to nějak vykoumám
                Maruna

                Comment


                • #23
                  S tebou počítám na 100%.

                  Comment


                  • #24
                    Halóóóó.....Hlásím se také do party!!! Sice jsem na chvíli vysadila "pokec", ale já všechno dohoním. Všechny katastrofy jsou bohudík zažehnány a už zase jedu ve svém tempu. Takže se holky na Vás moc těším a nocleh určitě taky. Nenechám si přeci ujít ten rozdivočelý babinec!!!!
                    Na 100% budu stát v 10 hod u koně!!!!!!!!!!
                    Věruše

                    Comment


                    • #25
                      JO to my s Věruškou máme zase sraz na Čerňáku,, pak přesun na Václavák. Jen doufám, že nebudou stávkovat. To byl blbej vtip, ale hrozba trvá stále. Taky se těším. , holky pořádně zapaříme.
                      Jana H.

                      Comment


                      • #26
                        Věruše,príma,čekáme tě.Bude fajn,jako vždy.Hlavně,že je vše u vás zase OK.Jani,ale zapařenina bolí chacha.

                        Comment


                        • #27
                          Jitka strašně chtěla v říjnu 2010 přijít,ale bylo jí tenkrát zle. Pak viděla ta videa a fotky a bylo jí to moc líto. Hodně jsem o tom slyšel a možná se přijdu aspoň ke koni na vás podívat a pozdravit vás. Pavel
                          PAVEL

                          Comment


                          • #28
                            Já bych ráda přijela, ale vůbec nevím, co a jak bude...
                            V srpnu se předěláváme na Tesco - expres, vůbec nevím, jak to bude vypadat, fungovat, jestli vůbec bude dovolená nebo kdo by mi vyměnil víkend (sobotu), mám momentálně volné jen neděle...
                            Takže u mě je to opět 50 / 50...
                            anina s.

                            Comment


                            • #29
                              Pavle, to by bylo fain, určitě přijdťe !!!!!!!!
                              Iris

                              Comment


                              • #30
                                PAVLE přijďte moc rády vás přivítáme mezi náma,nebojíte se přesily žen?Ale my jsme hodný holky.
                                MARUŠKA

                                Comment

                                Pracuji...
                                X