Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Miládko moc krásná a útulná kuchyňka-a ty drobnůstky-ty se mě taky moc líbí-mám je taky...moc pěkný!!!
    LENKA

    Comment


    • Miládko, moc pěkná. Já mám tak ma,linkou, že se tam dva nevyhneme. To se ti to bude vařit, že?
      Jana H.

      Comment


      • Miládko krásná kuchyň dobrá vychytávka ten serv.stolek pod stolem a ta americká lednice teda píše.Z tvých drobnůstek z těch bych prach utírat nechtěla.
        MARUŠKA

        Comment


        • Miladko moc pěkná kuchyňka a ty blbinky já sbírám také, některé z toho žlutého kovu mám i já. Občas to čistím Sidolem a jsou jako nové

          Děvčata, musím Vám napsat, že syn asi před rokem opravoval byt a pořídil si v kuchyni a na chodbě Marmoleum a novou kuchyň i s příslušenstvím. Všechno si nechal udělat od firmy a asi za 4 měsíce nato , když snacha byla jenom na skok pryč, tak se jí pokazila myčka a kuchyň vytopila. No Boží dopuštění. Tak se jím to trochu zkroutilo. Tak ta firma co jím dodala tu kuchyň jím zaplatila tu podlahovinu asi 40 tisíc. Tak přemýšleli co s tím, všechno vymalované ona před porodem, tak peníze zatím uložili a že jednou to vymění, já tam teda moc nic na té podlaze nevidím, ale oni tvrdí, že je to marmoleum poškozené a nerovné. Kdyby si dali lino, nebo dlažbu nic se nemuselo stát.
          Last edited by Jindra; 28.09.2010, 01:39.

          Comment


          • Teda Miládko, já jsem úúúplně nadšená, ty vychytávky, to je kuchyň snůůůůů.
            To máš ty dveře rovnou ven, strašně se mi to líbí. To teda stálo za to čekání,,,, prostě nádheraJeště si to musím několikrát prohlédnout, já jsem teda pafffffffff
            Iris

            Comment


            • Miládko, krásná kuchyň ! I ta lednice a vyjížděcí šuplíky...
              Miniatury mám taky, už je sice nějak nesbírám, ale v mé kuchyni se sbírané věci taky dají vidět.
              A v obýváku mám poličku, kterou mi udělal chlap 1 x 1 m, okýnka 10 x 10 cm a tam mi ty věci vždy připomenou dárce...
              anina s.

              Comment


              • Miládko,máš to úúúžasnýýýý
                Janah

                Comment


                • Miládko tak na takovou kuchyň bych si také počkala. Napiš nám co všecno umí ta
                  lednice ?!
                  Ta vyjížděcí police je bezvadná, přehledná.
                  Alena J

                  Comment


                  • Tak to je nááádherná kuchyň, a ty poličky na "blbinky" jsou kouzelný! No a lednice - to je sen!!! To se to bude vařit samo !
                    Jeta

                    Comment


                    • Click image for larger version

Name:	Obraz354.jpg
Views:	1
Size:	139.3 KB
ID:	142607

                      Tak a toto je moje království kde přebívám každý den
                      Minulý rok jsme jí trošičku renovovali.
                      DOLY

                      Comment


                      • Doly, moc pěkná, barva čokolády...a strašně se mi líbí kachličky s kuchyňským motivem...
                        anina s.

                        Comment


                        • Ahoj Jani,použila jsem aspoň mobil a od manžela z mobilu svoje foto,doufám že se zobrazilo?
                          DOLY

                          Comment


                          • Doly, super, v profilu je fotka, a pokud budeš chtít, někdo ti poradí, jak ji vložit i tady, ono se potom i líp "komunikuje"...ale je to na tobě.
                            anina s.

                            Comment


                            • Ahojík, tak tě i vidím. Pěkná kuchyňka
                              Renata

                              Comment


                              • děvčata děkuji, nejraději bych měla baráček abych tam mohla mít kachlový kamna, to by bylo super
                                DOLY

                                Comment

                                Pracuji...
                                X