Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Není nad kachláče,foto máš krásný a v kuchyni hlavně myčku jinak si to umývání neumím už představit.
    MARUŠKA

    Comment


    • Vkládám slíbené fotky mé nové kuchyně...tedy doufám,že se zobrazíchvíli mi trvalo, než jsem se dopídila jak je sem vůbec dostat
      Má kuchyňka je už plně funkční, má sem tam nějakou kosmetickou vadu, jako chybějící osvětlení, také tubus od digestoře nemám ještě svlečený, protože budeme dodělávat obklad až po horní skřínky.....také chyběly penízky na novou lednici a mikrovlnku , ale obě jsou funkční, tak není co řešit....pravda, některé návštěvy zaraženě koukají na tu zvlaštní kombinaci, myslím, ale že u Vás to nehrozí, proto beze studu ukazuji vše i s nedostatky. Je to můj splněný sen a nové spotřebiče budou časem ta třešinka na dortu.

      Hezký večer všem.Click image for larger version

Name:	P1140615.jpg
Views:	1
Size:	86.5 KB
ID:	142608Click image for larger version

Name:	P1140624.jpg
Views:	1
Size:	91.4 KB
ID:	142609Click image for larger version

Name:	P1140623.jpg
Views:	1
Size:	93.0 KB
ID:	142610Click image for larger version

Name:	P1140622.jpg
Views:	1
Size:	86.6 KB
ID:	142611Click image for larger version

Name:	P1140620.jpg
Views:	1
Size:	97.4 KB
ID:	142612

      Comment


      • Jídelní kout , stůl už je nový, židle po babičce , mírně neladící ,ale pohodlné, prostě stará dobrá kvalita.....a za lednicí dveře do mého dalšího snu....alespoň malý špajzík s okýnkem !!

        Click image for larger version

Name:	P1140627.jpg
Views:	1
Size:	99.5 KB
ID:	142613

        Comment


        • Leni, nádhera. Nevím, na co kdo zaraženě kouká, důležité je, že ty / vy se tam cítíte dobře, protože VY tam bydlíte a žijete a vaříte. Já mám ledničku taky plnou magnetů, nálepek a obrázků od kluka, když byl menší, "neumím" mít ledničku "prázdnou" a čistou... To je podle mě kouzlo DOMOVA, já mám (na fotce to jde asi vidět) plechovou linku, podle svých návrhů, pro někoho možná studená, já "musím" mít magnetky... a tak jako s ledničkou, neumím ji mít prázdnou...i když kdysi jsem měla sen - světle modrá dřevěná dvířka...tak jako komodu... třeba z Ikei....ale teď jsem spokojená...
          Máš ji pěknou a ostatní se nemají co divit.
          anina s.

          Comment


          • Ahoj Leni, opravdu krásná kuchyň
            DOLY

            Comment


            • Ahoj Doly , děkuji, ta Tvoje je taky krásná.Tenhle styl se mi moc líbí, ale jak šly roky ( novou mám po 20 letech ), moje představy se různě měnily a loni zvítězila tahle verze...

              Comment


              • Leni moc pěkná, taky bych už chtěla zase novou
                Renata

                Comment


                • Leni, máš pěknou kuchyň a hlavně, že se tam cítís dobře. Je to prostě tvoje království.
                  Věrka.

                  Comment


                  • Doly i Leni obě máte krásné kuchyně-já mám jen malou,nemám tolik místa nikdy mě nenapadlo,že budu vařit pro 6 lidí v takovéto mini kuchyňce,7 let jsme byli sami a čekali na Románka tak byla ta kuchyň pro nás 2 s mužíčkem obrovská,ale už jsem si zvykla,ale brala bych teda větší....jo jo
                    LENKA

                    Comment


                    • Krásné kuchyně

                      Teda holky, vy máte krásné kuchyně. Pěkně jsem to tady všechno prolezla a pokochala se. Já mám zatím o své kuchyni jen sním, ale díky vám mám super inspiraci.


                      ______________________________________________
                      Tradiční české recepty - inspirace pro mlsné jazýčky

                      Comment


                      • Leni kuchyň barevně podle mého vkusu mám ráda vanilkovou barvu v kombinaci.Můžeš mě prozradit název kuchyně a výrobce?
                        MARUŠKA

                        Comment


                        • Obě kuchyně jsou moc hezké, Leni, ten prostor a pracovní plochu moc závidím. Pěkně řešené, tam se můžeš doslova otáčet !
                          Iris

                          Comment


                          • Ahojky, všechny máme krásné kuchyně , protože je to naše království a umíme v ní vytvořit to teplo domova....ten pocit, že je nám fajn Určitě máte podobnou zkušenost, že to cítí i některé návštěvy, u nás vesměs všichni zůstávají sedět u jídelního stolu a do obýváku vůbec nedojdou

                            Iris , máš pravdu, otáčím se skvěle dokola.... Ještě i po skoro 3 měsících někdy zaváhám, kde co mám a pak se doslova točím a hledám

                            Jani, ano, magnetky a obrázky to je moje, líbí se mi vestavěné spotřebiče, třeba myčku mám úplně schovanou, to jsem volila proto, aby mi malá nemačkala knoflíky a neměnila programy, jako to prubla u pračky, ale i když plánuji velkou nerez lednici, magnetky být MUSÍ Nepoznala jsem, že Tvoje linka je plechová, ale moc se mi líbí, moc příjemný pocit z ní mám, ještě tak do ruky plecháček ( bílo modrý) v něm bílou kávičku.....

                            Maruško, kuchyň mi dělal šikovný truhlář , ale takhle báječně sladěné to mají V Oresi a je to Orion. Udělali mi tam i zadarmo počítačový návrh a poslali se všemi náhledy na email.....

                            Jééééé....musím se pochválit, jak rychle jsem našla, jak si sem dát fotečku, hned na druhý pokus, to jsem nečekala. Zjistila jsem,že nemám moc samostatných fotek a jěště ,abych se dívala do předu, snad to pro začátek postačí.
                            Tak zatím páček

                            Comment


                            • Já si myslela že je to Oresi,díky.Truhlář je velice šikovný pán.
                              MARUŠKA

                              Comment


                              • Tak jsem teď holky našla Vaše kuchyně (nevěděla jsem že tady jsou, je tady toho totiž tolik ))) , ty jsou opravdu krásné a útulné. Hned bych šla na návštěvu )))
                                Až vyblejsku tu moji, tak vložím.
                                Mějte se hezky

                                Comment

                                Pracuji...
                                X