Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak jsem zkazila ...cokoliv v kuchyni i v životě

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nespím!!!! Jsem tu!!!
    Hančí

    Comment


    • #32
      HANČÍ - aj ja som už narobila nejaké blbosti (napríklad kávu osladila soľou),len nemám čas na odpisovanie, ale veeeľmi rada som tu s vami každý deň. Veď som stará fosília, na tomto svete som už viac ako pol storočie, takže blbosti sa robili a určite ich ešte narobím.
      RENATKA - ďakujem za privítanie. No mne sa zase páči čeština, mnohé výrazy v bežnom živote používam. Napríklad: "Když jseš blbej, kup si notes. Já mam tři." Ospravedlňujem sa, ak je to zle napísané.
      IRIS - pozdravujem Ťa, volám sa Oľga, ale tu som si dala"Olala",mám to od detstva. Tu je to také príjemnejšie. Tak si nezaťažuj hlavičku s oslovením.
      Mnohé dievčatá tu máte v rodine niekoho zo Slovenska, som tomu rada.

      Príjemný víkend všetkým. Olala
      olala

      Comment


      • #33
        Olala,my sme rádi,že jsi tu a to stačí,třeba ještě někdy čas na příhody najdeš.pá
        Bohunko,super,to muselo vypadat!!!a kocour nechtěl pomáhat uklízet,no to si dovolil teda moc,tak,žádný pamlsky a povinně lízat sníh!!!Si to živě představuju, no to muselo bejt hrozný.....chudáku!!!!
        Hančí

        Comment


        • #34
          Ahojky, musím taky napsat, ale mám jich víc, takže začnu dnes jednu z dětství. Můj tatínek protože jsme měli doma obrovskou zahradu u babičky. My bydleli v paneláku a babička kousek od nás v domku se zahradou. Jeden rok bylo hrozně moc rybízu. Všichni známí si už natrhali, mamča udělala džemy a pořád bylo hodně rybízu.
          Můj taťka si šel koupit obrovský skleněný demižon/ nic levného/ a naložil si na rybízové víno. Koupil i ten skleněný vršek s bublátkem, udělal vše podle knih a čekalo se . Rybíz pěkně bublal, já ho chodila jako malá pozorovat. Měl čestné místo v obýváku. Podotýkám, že to léto jsme se nastěhovali nově do většího bytu. Naši si dokonce koupili do něj vše nové koberce, nábytek a sedačku. Táta vymaloval speciálním válečkem.
          Jednou odpoledne přišel domu z práce jako první a , kde se stala chyba dodnes nevíme. Jen ten obrovský demižon vystřelil skleněný vršek s bublátekm a pak celý obsah. Sedačka zničená, stěna pocákaná, koberec zničený a nová malba pokrytá tím blebajzem, protože táta naložil celé kuličky rybízu. Takže bylo vymalováno.
          Nevím, jak to naši pořešili. Jen si pamatuji, že táta uklízel a uklízel.
          Mirka

          Comment


          • #35
            Ahojky,musím se taky s vámi podělit o můj příběh co se mi stalo.Bylo mi asi 17-18 let,a jeden čas jsem bydlela u babičky.Ta se rozhodla že v létě odjede na pár dní ke své sestře a já se těšila jak si budu vyvařovat.Taky jsem si vyvařovala - chtěla jsem si udělat smažený sýr.nachystala jsem si věci na obalení,mouku,vejce a strouhanku.Jaký ten sýr byl,to ani pořádně nevím,protože po prvním soustu skončil v koši.Babička totiž měla ve zvyku schovávat si strouhanku smíchanou s cukrem třeba na knedlíky .Což já jsem netušila .A aby toho nebylo málo ,tak jsem ještě taktéž obalila holandské řízky .Vřele doporučuji

            Comment


            • #36
              Rendii a tím "vánočním hráškem " jsi mě dostala,letos na Vánoce zkusím .Já když jsem se vdala tak jsem moc vařit neuměla ,ale přesto jsem se rozhodla ,že uvařím zelí.Nevím proč,ale nějak jsem doma našla solamyl a tam jsem se dočetla,že se dá použít i na zahuštění omaček.Tak jsem si ho rozkvedlala v trošce vody,přesně jak psali a nalila ho do zelí .Vzniklo mi zelné želé,které letělo do záchodu

              Comment


              • #37
                Ahoj LeniG. i ostatní, to jsou teď už úsměvné příhody, ale tehdy asi nee.
                Já v žádném případě nechci dělat chytrou, ale všechny kořenky i mouku, cukr atd. mám označené štítkama - modrýma...
                A vždy se podívám, co beru do ruky a chlapa jsem naučila dávat lepítka, když dostal kořalku domácí nebo s někým dělal třeba i jen víno nebo slivku.
                A do potravinových flašek bych třeba NIKDY NIKDY nelila chemikálie, jak jsem někdy viděla v TV.
                Papa.
                anina s.

                Comment


                • #38
                  P.S. LeniG. teď jsem vložila a zároveň přečetla Tvůj.
                  Já před nějakou dobou jsem dělala játrovou omáčku z drůbežích jater, kluk ji má rád. No nějak jsem zjistila, že mi došla hladká mouka a taky, že mám Solamyl. Tak jsem taky zahustila, no to vypadalo jak sliz !
                  Vypadalo děsně, ale jídlo uvařené, a CHUŤOVĚ SKORO STEJNÉ !
                  Tak jsem dala k tomu rýži a nikdo si nestěžoval... myslím, že neměli důvod, rozdíl byl opravdu jen v té konzistenci...
                  Pa.
                  anina s.

                  Comment


                  • #39
                    Holky tak tohle mi připomělo příhodu mého muže z dětství.Není z kuchyně,ale...

                    Bylo mu 5 let,bydleli v domečku a nakoupili asi 20 kačátek.
                    byl na zahrádce a maminka vyšla z domku ven a hledá kluka a kačata...
                    "Všem jsem dal bumbat a hajaj pod rybízem" povídal můj mužskej.
                    Prej je jedno podruhém držel pod vodou,(asi jak na tom obrázku) aby se nabumbali a když už nechtěli dal je hajat pod rybíz!!!!
                    Všechny pěkně v řadě leželi vyrovnané pod rybízovejma keříčkama a hajali
                    Mámu málem klepla pepka!!!! Tak ahojky
                    Hančí

                    Comment


                    • #40
                      Holky měli by jsme asi udělat rubriku nepovedených receptů,koukám jeden
                      lepší než druhej .
                      Si dělám legraci samozřejmě!!!
                      Ale už vidím ty názvy:
                      Nudle s mákem na slano,slaná káva,zelné želé,slaný borůvkvý dort a joo ještě-
                      vánoční šlehačkový hrášek a co já vím ještě.....no nezní to zajímavě?
                      Tak jen houšť.....
                      Pá,pá
                      Hančí

                      Comment


                      • #41
                        Tak holky, já taky. Vloni , když jsme byly s druhou tchýní hlídat barák to ona a já psi Bárnyho a Filípka ,u mladých když byli na dovče, tak říkám Evě. Já jsem někde četla, že jsou dobré řízky z uzeného masa, mám je udělat? Eva říká, tak jo, taky jsem to slyšela, tak je udělej. Tak jsem nakrájela uzenou krkovičku na plátky, aby bylo ještě k večeři, obalila v hladké mouce a vajíčku. Hledám strouhanku a po delší době jsem ji našla. Sice nebyla v špajzu, ale v lince, no ale třeba má jiný systém. Strhanka byla pěkně jemná, ještě si říkám, ta hilka ji má tak pěkně namletou, je vidět nový robot. Skoro jsem jí začala závidět. Dala jsem řízky smažit, nandala na talíře brambory, v míse byl krásně vychlazený okurkový salátek, přidala jsem plátky masa, popřály jsme si dobrou chuť, a nějak jsme se po sobě začaly dívat. Říkám Evě, to je nějaký divný, vždyť to maso bylo v ledničce, tomu nenmůže nic být. Pak mne něco napadlo. Vstala jsem a šla ochutnat tu stouhanku. No byla sladká. Já myslela, že bude po mně. No litovaly jsme to vyhodit úplně. Souhanku jsme stáhly, něco masa dostali psi a kočka, protože i to maso bylo tak trochu cejtit tím cukrem, něco málo jsme snědly, protože Eva litovala vyhodit úplně všechno. Já nevěděla, že si dělá holka zásobu sladký strouhanky z piškotů. Prý Petrovi na smaženou zmrzlinu.
                        Že sem tam něco připálím, hlavcně když tady kecám, to už snad nebudu ani psát. To už x krát. Hrnce pak odmáčím dva až tři dny, kdy se to dá jakž takž umýt a vydrbat.
                        Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo, říkávala maminka.
                        Tak nám všem tady přeju co nejvíc . Pá.
                        Jana H.

                        Comment


                        • #42
                          To zelí mi připomělo švagrovou, když se učila kuchařkou a praxi dělala v lepším hotelu, vedoucí jí řek aby zahustila zelí hladkou moukou a tak švag. do ohromného kotle zelí dávala velké lopaty mouky, co tehdy hostům dávali místo zelí nevím, ale i po dvaceti letech jí to stále někdo připomíná
                          Renata

                          Comment


                          • #43
                            Janí tak řízečky s uzeného v piškotové strouhance,to by byl receptík do tvýho Kastrolku, né?Jinak z uzenýho jsme měli řízky rádi,jsou dobrý!!!!
                            Renatko a to zelí,asi taky bylo super!!!!
                            Tak ahojky všem....
                            Hančí

                            Comment


                            • #44
                              No Hančí pánbůh mě potrestal, co jsem tady četla a psala pěkně jsem připálila sekanou, já myslela, že jsem remosku vypla. Šťávička jak uhel a vršek taky pěknej. No spodek ušel, tak jsem jej odřízla, potřela olejem a strčila pod gril. V rajské bude dobrá
                              akorát se jim bude zdát divnej cihlovej tvar.
                              Renata

                              Comment


                              • #45
                                Renatko,no to je mi tě líto,ale budiž ti útěchou,že to taky umím.Zrovna nedávno jsem přičmoudla dokonce tlakáč,nějak jsem to neodhadla s tekutinou a pěkně naškvařeno,no naštěstí jsem ho vydrbala,to by mě mrzelo.......
                                Hančí

                                Comment

                                Pracuji...
                                X