Oznámení

Collapse
No announcement yet.

PIZZA - nejrychlejší a vynikající

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Markéto, myslím, že Janina myslela tuto fotku, kde použila na pizzu smetanu http://galerie.ekucharka.net/showpho...etanou&cat=516
    ZDENY

    Comment


    • #47

      Markét,
      já se omlouvám, nenapadlo mě to hned dát odkaz
      a v galerce je spousta fotek...
      http://galerie.ekucharka.net/showpho...-c3-a1&cat=516

      Zdeny, dík za vložení odkazu...
      Last edited by janina s.; 11.08.2011, 13:29.
      anina s.

      Comment


      • #48
        Krása Jani, já teď dodělala s protlakem, ale příště chci s tou smetanou - takže stačí jen nalít a dát další suroviny? Žádné ochucování té smetany?
        Děkuju

        Comment


        • #49
          Markét, já tu smetanu nalila až na ty suroviny a neochucovala, některé salámy a sýry jsou dost slané.
          anina s.

          Comment


          • #50
            A ještě jeden dotaz - tos použila smetanu na šlehání - 31%? A jeden kelímek stačil na jednu dávku pizzy?

            Comment


            • #51
              Markéto, tak jsem ji zase upekla, tentokrát kvůli tobě.
              Nové poznatky: Dala jsem půlku krabičky 31% a je to moc (když já mám ráda víc náplně než těsta), šlehačka těsto dole změkčí a není tak křupavé, ovšem chuťově vynikající. Kluk s kámošem ji jedli příborem. Nalila jsem ji dle pořadu v TV Paprika NA SÝR a příště ji dám POD sýr, aby se trochu opekl.
              Hned poté jsem upekla klukovu klasiku - kečup, koření, vysočina a Gouda.


              Pokud vyzkoušíš, dej vědět, plís.


              Click image for larger version

Name:	Pizza se šlehačkou.jpg
Views:	1
Size:	89.8 KB
ID:	143339Click image for larger version

Name:	Pizza se šlehačkou nakr
Views:	1
Size:	67.0 KB
ID:	143340Click image for larger version

Name:	pizza s goudou nakr
Views:	1
Size:	71.5 KB
ID:	143341
              anina s.

              Comment


              • #52
                Jani, to jsi nemusela - děkuju moc
                Jakmile vyzkouším, dám sem vědět

                Comment


                • #53
                  Markét, měla jsem doma ingredience, šlehačku a chuť to vyzkoušet po delší době a kluk nic nenamítal, a snědly se skoro obě. Kámoš měl hlad, jak přiznal a pochválil.
                  Tak ať se ti povede, ať už ji budeš péct s čímkoliv.
                  anina s.

                  Comment


                  • #54
                    Dělala jsem nedávno - naflágala jsem tam pár druhů salámu, cibuli na proužky, červenou papriku na proužky, na to sýr a bylo fajn Zmizla hned
                    Ta smetana mi leží v hlavě, musím co nejdříve vyzkoušet - ráda bych s kuřecím masíčkem a spol, ale nechce se mi teď kupovat maso. Takže přemýšlím, co by se tam tak dalo dát... Aby to bylo eňo ňuňo

                    Comment


                    • #55
                      Jani, budu se opakovat, ale dík za výborný recept, přesně tohle jsem potřebovala, žádný tlustý nebo nafouklý těsto, aby to prostě bylo co nejpodobnější tomu, co dělají v pizzériích a je to ono! Podle mě bude to kouzlo v olivovým oleji, to je přece ta pravá Itálie. Po jedný pizze se zaprášilo a večer mě ještě čeká jedna "chlapská" s cibulí, anglickou a tvarůžkama, snad mu bude taky tolik chutnat!

                      Comment


                      • #56
                        Ahoj, vidím Tě online, tak není zač a jsem ráda.
                        My už jinou neděláme, někdy výjimečně z listového.
                        anina s.

                        Comment

                        Pracuji...
                        X