Oznámení

Collapse
No announcement yet.

PIZZA - nejrychlejší a vynikající

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ahoj Jani,dík za recept je výborná syn naznal,že je lepší než z pizzerky!
    Lilie

    Comment


    • #17
      Ahoj Lilie, tak to mě moc těší, my už z pizzerky nekupujeme, těsto je super a obložíme si to, čím chceme a vyjde to levněji !
      A rychleji.
      Pěkný den !
      anina s.

      Comment


      • #18
        Ahojky Janino ,tak ti musím napsat,že i u nás dnes tvůj recept na pizzu,zabodoval.Udělali jsme hned z dvojité dávky a byla opravdu dobrá.Díky!!!!
        Hančí

        Comment


        • #19
          Ahojky Hančí, dík, jsem opět moc ráda.
          Taky záleží, čím si to obložíme, ale to těsto si myslím je dobré.
          Měj se fajn !
          anina s.

          Comment


          • #20
            Ahoj Jani,včera jsem dělala tvoji pizzu a je fakt super. Dávám plný počet bodů
            Iva4

            Comment


            • #21
              Ahoj Ivo, tak to jsem moc moc ráda !
              Ať se daří, Ostrava zdraví Glasgow.
              anina s.

              Comment


              • #22
                Ahoj Modrásku, večer jsme dělali tvou pizzu. FANTASTICKÁ, SKVĚLÁ, DOKONALÁ!!!!!!!! A HLAVNĚ BEZ VELKÉ PRÁCE!!!! Jen jeden problém mám. A sice, že nemám tak úžasné děti, jak ty máš syna. Tvůj syn, si ji dělá sám, mé děti potřebují maminku. A ukázat u nás, že něco jde, znamená vyřknout nad sebou ortel. Včera se dělaly hned dvě za sebou, dnes chtějí další, plus do školy a hlavně recept pro spolužáky. Zkrátka je to bomba. Díky za recept.Scarlet.


                ----------------------------------------------------------------------------

                Život připomíná Damoklovu hostinu; meč stále visí.
                Voltaire

                Comment


                • #23
                  Ahojky Scarlet, snad nevadí, že se budu opakovat, ale opravdu moc moc mě to těší !
                  Vím, že ses na ni chystala, tak jsem ráda, že se povedla a hlavně chutnala.
                  Kolik mají tvoje děti ? Asi jsem to přehlídla ( zapomněla ).
                  Víš, my si s klukem vycházíme vstříc, nemysli si, že pizzu nepeču i já, on chce být překvapený, co na ni dám a jak známo, od druhých chutná víc !
                  A taky si poslechnu : " Mami, uděláš mi prosím kakao ? TY TO UMÍŠ LÍP ! "
                  A já, že teda jo, když už stojím u MVT. A že to přece nasypu a zamíchám stejně jako on...
                  Asi je to tím, že se chce postupně naučit vařit, aby nebyl na někom závislý, když bude mít hlad, jak už jsem tu psala.
                  A prosím tě, ty u toho podpisu máš nějaké smajly ? Že se mi tam ukazuje písmo v závorkách a ne obrázek...
                  Papa a vaření - pečení zdar !
                  anina s.

                  Comment


                  • #24
                    Jani, tak jsem potrebovala rychlovku a podarila se a uz neni (byli jsme na n i 2). Jen 1 dotaz: delas to na cely plech? Asi by stacilo, ja to vyvalela na kruh... Diky. M.
                    Marie z Moravy

                    Comment


                    • #25
                      Maruš, jak jsem psala, mám pokaženou el. troubu, tak peču v MVT horkým vzduchem a vleze mi tam kulatý vlnitý plech na koláč průměr 26 cm.
                      Takže mám pizzu kulatou 26 cm velkou.
                      Myslím, že Jaruš to dělala z dvojité dávky a měla to na ten klasický obdélníkový hranatý plech.
                      Proč máš zamračeného smajla? Dva na tu pizzu, to mi připadá akorát.
                      Pěkný večer !
                      anina s.

                      Comment


                      • #26
                        Ahoj Jani, dnes jsem dělala pizzu JANAS (už po čtvrté) 2 kousky a opět jsem ji nestihla vyfotit. Mám kulatý plech udělaný od kamaráda průměr 34 cm a na něm je to těstíčko extra tenké a to máme rádi. Když zadělávám na dvě, tak tu půlku těsta dávám do chladna a je to v poho.
                        Alena J

                        Comment


                        • #27
                          Jani tak jsem dnes poprvé zkusila tvoji pizzu a je fakt skvělá,nestihla jsem ani vyfotit,celý plech hned pryč.Jsme jen já+syn(13)+dcera(9).Bezvadný je,že se nenechá kynout.Dala jsem jen 1sáček droždí/bylo na 0,5kg a stačí...Díky za receptík,nemá chybu-jednoduchý,rychlý a móóóc dobrý.
                          Radka

                          Comment


                          • #28
                            Taky jsem nevěděla na jakou plochu je množství těsta.Dala jsem na klasický velký plech a je to akorát-tenká pizza,mňam...jsme si pošmákli.Určitě zase zopakujem,já dnes potřebovala opravdu něco teplého,mňamkového a superrychlého.A TOHLE JE PŘESNĚ ONO!!!Díííky moc.
                            Radka

                            Comment


                            • #29
                              Ahojky Radko, to jsem ráda. My ji děláváme pravidelně, když máme na ni chuť a v ledničce je něco na obložení.
                              Pěkný večer !
                              anina s.

                              Comment


                              • #30
                                Janino,chci moc poděkovat za výborný recept.Syn se to taky naučil a dnes měli vaření ve škole ,tak si tento recept vybral a měl úspěch.Někde tady v diskuzi jsem četla,že děláte čínu na topinky.Snad jsem tomu porozuměla dobře.Mohla by jste prosím napsat receptík?Děkuji

                                Comment

                                Pracuji...
                                X