Oznámení

Collapse
No announcement yet.

PIZZA - nejrychlejší a vynikající

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Zdravím Darino, jsem moc ráda, že měl s pizzou úspěch a děkuju za pochvalu.
    Jinak upřímně, napsala jsem tolik komentářů, že teď nevím o té číně PŘESNĚ.
    Když kliknete na šedé liště HLEDAT, vepište tam "ČÍNA", podrobné vyhledávání a pak se objeví tabulka, vlevo do okýnka napiště znovu "čína" a dole klikněte na hledat. Objeví se Vám nějaké recepty, které můžete vyzkoušet.
    Jinak já dělávám: na pánev olej, česnek a cibule nakrájená, pak přidám nejlépe kuřecí maso na kostičky, přidám koření "čína" + jiné dle nálady a chuti, zamíchám, někdy podliju trochou vína a sójovkou nebo přidám nějakou zeleninu. Na topince posypu sýrem. Však uvidíte, já myslím, že fantazii se meze nekladou.
    Když pak ještě napíšete, budu ráda, a holky určitě taky.
    Pěkný večer.
    čína se nemusí vždy nakládat.Já normálně nakrájím masíčko na kousky,nebo proužky,dám trochu více oleje.Nejraději to dělám ve Wok pánvi,protože je hlubší.Kupuji koření na čínu,tím to posypu a když už je masíčko měkké,přihodím cibuli na půlměsíčky,papriky třeba i tří barev,pórek,mrkvičku na proužky,nakrájet rozmačkaný česnek a poliju sojovou omáčkou.Zelenina nesmí být rozvařená,ale chrupavá.Potom zahustím trochou vody se solamylem.A hotovo.
    Druhá varianta je,že maso obalím ve vajíčku se solamylem a rychle na rozpáleném oleji opékám a potom použiji zeleninu,jako u předešlého receptu.Do vajíčka dám trochu koření,které mám ráda.Teď jsem koupila koření 5ti vůní,nesmíš ho ale dát moc.
    Tohle je např. recept od JARUŠ.
    Last edited by janina s.; 27.01.2010, 21:39.
    anina s.

    Comment


    • #32
      Dobrý večer,Janino.Moc děkuji za receptíky na čínu.Dělám taky čínu,ale nějak jsem si to nedovedla představit na té topince.Musí to být dobré.Ráda pročítám Vaše receptíky.Hezký večer.Darina

      Comment


      • #33
        Původně odeslal Darina Zobrazit příspěvek
        Dobrý večer,Janino.Moc děkuji za receptíky na čínu.Dělám taky čínu,ale nějak jsem si to nedovedla představit na té topince.Musí to být dobré.Ráda pročítám Vaše receptíky.Hezký večer.Darina

        Pěkný večer, Darino. Není zač a doufám, že jste klikla a našla, co jste hledala.
        Vy děláte čínu s hranolkama nebo rýží ? Na té topince je to MOC dobré, když jsme s chlapem moc rozmlsaní, pokapeme kečupem, tatarkou a dáme si na to plátek rajčete. Anebo dám na pár vteřin do MVT zapéct, až se sýr rozteče a pak ty přílohy.
        Zkuste to a uvidíte, buď "zařadíte nebo vyřadíte".
        Pokud chápu velké "V" dobře, uvedla jste mě do rozpaků, protože holky tady vaří daleko líp než já. Přesto děkuju.
        Sbírám recepty a ráda experimentuju, což jsem se kdysi bála. A tak vznikají někdy překvapivě chutná jídla.
        Přeju pěknou noc ( já jsem sova, tak Vám a skřivánkům ) a pokud zase napíšete, bude to prima.
        anina s.

        Comment


        • #34
          Dobrý večer děvčata, přidávám taky recept na pizzu, mám jej od kamarádky a všem nám chutná, ale určitě vyzkouším i tuto, jen nemám moc zkušeností se sušeným droždím, myslíte, že by se dala udělat i z normálního? Ale kolik tam dát, viděla bych to tak na půl kostky, no vyzkouším a napíšu. A tady je ten slíbený recept:
          Pizza

          50 dkg hladká mouka
          3 dcl vlažná voda
          Sůl
          1 dcl oleje
          1 kostka (4, g) kvasnic

          Postup:
          Asi polovinu vody mírně ohřejeme, nalijeme do misky, přidáme kostku cukru a kvasnice. V mouce rozmícháme sůl, přidáme zbylou vodu, olej a vykynulý kvásek. Vypracujeme těsto, necháme vykynout. Z této dávky vyrobíme 2 plechy pizzy. Rozetřeme na vymazaný plech, potřeme kečupem a poklademe uzeninu (nebo cokoli jiného – podle chuti) , posypeme kořením na pizzu a hustě posypeme sýrem. Upečeme v předehřáté troubě.

          Ono je to prakticky skoro stejné, jen já dělám kváse a pak nechám kynout.
          M A J K A 1

          Comment


          • #35
            Ahoj Majko 1, dík za další zajímavý recept na pizzu.
            Pokud můžu říct svoji zkušenost, neboj se sušeného droždí, pak nemusíš čekat na vykynutí a dobře se s těstem pracuje ( zvládne to i můj 18-ti letý syn )
            Do 20-ti minut jíme, protože než uděláme těsto, předehřejeme troubu.
            Ale kdo má čas a trpělivost, může si udělat z kynutého.
            Pokud někdy zkusíš tuto rychlou, napiš, jestli chutnala. Já, pokud zkusím tuto vykynutou, napíšu taky.
            Pěkný večer.
            anina s.

            Comment


            • #36
              Pizzerie Marná Sláva

              Dobrý den,
              vynikající pizzu dělají v pizzerii Marná Sláva.
              Už jen z těch fotek pizz se mi sbíhají sliny .
              www.marnaslava.cz

              Comment


              • #37
                Ahoj Elizabeth, pro inspiraci je to prima, taky jsme si kdysi nechávali vozit od Krtečka, ale nyní nikam nechodíme na pizzu, děláme si svoji dle chuti, náplň až k okraji a jsme spokojeni.
                Nevím, jak ostatní, chápu odkazy na nějaké stránky, je jich plno, ale tady to beru jako receptíky a jak podle nich vařit a kuchtit DOMA.
                Pěkný večer.
                anina s.

                Comment


                • #38
                  Janino s, včera jsme dělali s holkou tvojí pizzu a musím říct, že je dobrá a rychlá. Holka už si vzala recept k sobě, tak určitě bude častěji.
                  Věrka.

                  Comment


                  • #39
                    Ahoj Věrko, to mě těší. My už jinou neděláme, pokud jsou doma ingredience na oblohu.
                    anina s.

                    Comment


                    • #40
                      Jani nevíš náhodou místo kečupu na těsto-z čeho se dělá ta bílá -smetanová omáčka???
                      LENKA

                      Comment


                      • #41
                        Smetanová omáčka na pizzu

                        1 kelímek kysané smetany
                        3-5 stroužků česneku
                        1/2 lžičky soli


                        Všechny suroviny smícháme a mažeme na pizzu, lze přidat šunku, nakrájenou červenou papriku a strouhaný sýr.

                        Leni, ještě jsem kdysi viděla, jak na TV Paprika lijí na pizzu tekutou šlehačku. Ještě jsem to nezkoušela, Honza má radši "červenou" omáčku.

                        Teď Honza říkal, že ji taky musíme vyzkoušet.
                        anina s.

                        Comment


                        • #42
                          Janičko ještě jednou díky
                          LENKA

                          Comment


                          • #43
                            Dobrý den,

                            už jste někdo prosím zkoušeli tu variantu pizzy s tou tekutou šlehačkou?

                            Jinak pizza výborná, super receptík

                            Comment


                            • #44
                              Markétko, naposledy jsem pekla dvě pizzy, z toho jsem jednu polila smetanou. Byla (aspoň pro mě) výborná. (viz galerka)
                              Já jsem známá tím, že zkouším nové, prostě nechci "v životě" přijít o nové věci a chutě.
                              Tak zkus a potom "zařadíš nebo vyřadíš"......
                              anina s.

                              Comment


                              • #45
                                Jani, omlouvám se, ale nemůžu to v té galerii najít, byla by možnost dát sem nějaký odkaz? Děkuji

                                Comment

                                Pracuji...
                                X