Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • moje kuchyně

    Tak aby tu nebylo prázdno ......
    Attached Files
    Iris

  • #2
    Ahojky Iris, máš krásnou kuchyň ! Tak si ji užij, když vaříš ty dobroty !
    Pěkný večer.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Iris moc pěkná!!!! Pracovní desku máme stejnou,barvu mám o ždibec světlejší,stylově podobné a v rohu mám varnou plochu.Jenže je v čechách .
      Iva4

      Comment


      • #4
        Iris, moc hezká. Já sem část té svojí dám až budu mít alespoň tu desku,
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Iris máš pěknou kuchyň nás čeká letos taky totální rekonstrukce kuchyně na ten binec se vůbec netěším,ale na ten výslededek joooo.Budu sem chodit na rady a pro inspiraci. Zdravím všechny

          Monika

          Comment


          • #6
            Iris, musím ti taky pochválit novou kuchyň, je opravdu krásná. V té se ti musí pracovat samo . Hezky si ji užívej, ať v ní uvaříš plno dobrot a ne jenom dietních.
            Blanka

            Comment


            • #7
              Sice je trochu starší /9 let /než má Iris,ale pořád se prodává tento typ skříněk.
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Jaruš, máš ji krásně prostornou, toho pracovního místa !!! Krásná
                Iris

                Comment


                • #9
                  Iris, ty máš jinou fotku ! Já jsem fotku už do pokecu kdysi vkládala, chtěla jsem tu taky přispět, když už je ta kolonka, ale nejde mi to vložit...
                  Když už většinou vaříme my, tak ať se nám vaří dobře a navíc ať se nám v kuchyni líbí, že ?
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Já vím, že už jsem tu fotku vkládala - myslím do pokecu, ale už se mi daří zase fotky vkládat, tak jen tak.
                    Attached Files
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Jaruško.máš krásnou kuchyn.Taková by se mi líbila ,mi moc pracovního místa na lince nemáme a když vařím já i babička zaráz tak je to někdy o nervy

                      Comment


                      • #12
                        Jani, hlavně, že se ti v ní dobře vaří. Já mám pro mě málo místa, když vařím.
                        Museli jsme probourávat původní koupelnu, chtěla jsem kuchyň do "ELKA" a koupelnu jsme přistavěli.
                        Taky není nová, je plechová, zbytek na zakázku dle nákresů a ještě samolepicí tapeta.
                        Tobě barevně ladí a máš ji útulnou.
                        Pa.
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Janino kdyby to šlo,tak máš i modrý alobal a utěrky,viď? Umíš to pěkně sladit,ale nemáš problém,je to jen modrá a bílá a tak ti všechno k sobě krásně pasuje.

                          Jani z B. je sice malá,ale máš tam všechno co potřebuješ,hlavně že se v ní cítíš dobře a na ty roky ji máš pěknou.

                          Comment


                          • #14
                            Jaruš, já mám 99% modrobílých utěrek, tmavě modrou rychlovarnou konvici od taťky, která se ale pokazila. Ta fotka je nějaký čas stará a fotil to kluk beze mě, jinak bych ji trochu uklidila, jak to máte pěkné vy a zrovna tam visí utěrka jiná.
                            Hlavně, že je nám v nich dobře.
                            anina s.

                            Comment


                            • #15
                              Jaruško, moc pěkná kuchyně a odkládací plochy máš tedy hodně.
                              Moniko, tak to asi budete dělat až příští rok ne? Ale to je jedno bibec bude, ale budeš to mít krásné.
                              Modrásku co dodat, jedině to že by jsi se měla jmenovat modrásková
                              Jani já měla kuchyň starou 30 let, ona nebyla odřená, ale umakartová a potřebovala jsem víc té odkládací plochy, takže kvůli tomu to předěláváme.
                              Ivana M

                              Comment

                              Pracuji...
                              X