Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kouřová sůl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kouřová sůl

    Prosím o radu k čemu se dá tato sůl použít?Díky Lenka
    LENKA

  • #2
    Re: Kouřová sůl

    Prosí ještě jednou,opravdu nikdo neví k čemu všemu se dá kouřová sůl použít??Lenka
    LENKA

    Comment


    • #3
      Re: Kouřová sůl

      Opravdu nevím a ani jsem nikdy neslyšela.Dívala jsi se na Internetu? Zadej kouřová sůl a uvidíš,jestli něco se najde. Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: Kouřová sůl

        Díky zkusím to! Lenka
        LENKA

        Comment


        • #5
          Re: Kouřová sůl

          Pěkný večer, jen tak jsem zkusila taky zadat na netu název, objevilo se mi Svět koření i Kouřová sůl - na uzení, jako rychlosůl, ale to jste určitě našla. Já jsem o této soli nikdy neslyšela, tak jsem klikla a teď už vím víc.
          Zdravím, Jana S.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Re: Kouřová sůl

            Díky,taky jsem si to našla na netu jako koření,rychlosůl a dá se přidat téměř do všeho co má vonět po uzeným.Nejlepší je na grilování.Tak už se těším jak se bude venku v krbu něco grilovat.Mám ji doma a krásně ta sůl voní,dostala jsem jí.Tak teď jsem chytřejší k čemu a nač.Díky všem Lenka
            LENKA

            Comment


            • #7
              Re: Kouřová sůl

              Původně odeslal lenka24
              Díky,taky jsem si to našla na netu jako koření,rychlosůl a dá se přidat téměř do všeho co má vonět po uzeným.Nejlepší je na grilování.Tak už se těším jak se bude venku v krbu něco grilovat.Mám ji doma a krásně ta sůl voní,dostala jsem jí.Tak teď jsem chytřejší k čemu a nač.Díky všem Lenka
              Dobrý večer, tak to jsme dvě, kdo ví, na co Kouřová sůl je.
              Člověk se pořád učí...
              Nevím, jestli znáte, když se tak bavíme o koření- Uzená sladká paprika, i guláš chutná jinak, objednala jsem si ji přes internet.
              A Čarodějka, od firmy Benkor. Pikantně sladká chuť, a když jsem jedla " obyčejný " buřtguláš s tímto kořením, chutnalo to jako ze zvěřiny.
              Na netu je mnoho druhů koření, ale já dám většinou na zkušenosti, tak kdyby někdo používal nějaké " neobvyklé " koření, tak budu moc ráda, když napíše, na co a jak to chutná.
              Protože kdysi takový výběr nebyl a člověk ty info o nových výrobcích někdy nevychytá - např.já.
              Krásnou noc, Jana S.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Re: Kouřová sůl

                Ráda zkouším nové recepty i koření a používáme hodně doma provensálské,to patří k nejoblíbenějším a pak libeček se zahrádky,v sezoně je výborný hlavně do vývarů!Lenka
                LENKA

                Comment


                • #9
                  Re: Kouřová sůl

                  Zdravím Leni, provens.je prima a libeček jsem nechala usušit a rozsekala v robotu-ok záležitost. Ještě mám na záhonku Medvědí česnek.
                  V létě milujeme grilování a v kuchyni mám plno koření a kořenek, protože často používám dle chuti a vůně-takže jídlo má pokaždé jinou chuť.
                  Jen mě mrzelo, že tu Uzenou papriku a Čarodějku nejde sehnat snadněji, ale jsem ráda, že je mám kde sehnat.
                  Těším se na další pokec.
                  Pěkný večer.
                  Jana S.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kouřová sůl

                    Janina s.tak medvědí česnek ještě nemám,ale už se na něho chystám ho pořídit,slyšela jsem o něm,tak určitě taky nasadím!Máme spoustu zeleninky na natě,hlavně čerstvé a z jara pokrájíme vše co je zelené,cibulku sečku,pažitku,kadeřávek,špenát,mangold,petržel,lib eček...dokonce i mladé kopřivy!Chlebíček s pomaz.máslem a je to mňamka!
                    Ahoj Lenka
                    LENKA

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kouřová sůl

                      Ahoj Leni, toho medvědího česneku mám jen jeden trs, ale umytý a nasekaný na chlebík s máslem - moc dobré.
                      Já jsem zahrádku zrušila, když na mě při pletí vyletěli komáři. Jinak slimáci, pavouci, plevel a mravenci mě od pěstování odradili. Taky mě z opečovávání - a často marného - odradilo bolení skoro celého těla.
                      Teď si kupuju jen petunky a kytky v květináči na ozdobu a pro radost a bylinky, koření a zeleninu si kupuju na tržnici nebo v obchodě a jsem spokojená.
                      Ale chápu, že " vlastní " je vlastní.
                      Pěkný den, Jana S.
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kouřová sůl

                        Ahoj Jani,na zahrádce je krásně,ale plno havěti a práce,ale já bych to neměnila!Ahoj Lenka
                        Jo a odkud vlastně jsi?Já z Brna!
                        LENKA

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kouřová sůl

                          Ahojky, jsem z Ostravy a bydlím ve finském domku, možná jsi o nich slyšela.
                          Já miluju zahradu, sekám sekačkou trávu, máme posezení, ohniště, takže když je hezky, grilujeme a sedíme u ohně - často lepší než TV.
                          Zalívám petunky a muškáty v truhlíku a to mi na zahradě stačí. Mám taky lehátko s kovovými rámy a matrací, polohovací, takže po půl dni v práci na nohou je pro mě relax ležet na slunku, opalovat se a srkat něco dobrého.
                          A jak jsem psala, zeleninu si koupím v obchodě, pár ovocných keříků opečovává manžel.
                          Brno je krásné město.
                          Zdravím a pěkný večer.
                          Jana S. ( Janina S. )
                          anina s.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kouřová sůl

                            Tak jsem kouřovou sůl přidala do láku jak jsme grilovali a krásně to bylo voňavé!Lenka
                            LENKA

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kouřová sůl

                              Ahoj Leni, taky jsme dnes grilovali, ale bez kouřové soli, zato s kouřovou clonou , nějak se zvedl večer vítr.
                              Měli jsme kuřecí řízky, narychlo jsem je naložila do marinády, k tomu i párky, klobásky.Příloha samo zelenina, koupený salát bílé zelí s křenem.
                              Přišli i sousedi, tak i lahváčky.
                              Bylo to fajn posedět tak venku i u ohně po té dlouhé zimě...
                              Krásnou noc, Jana S. ( Janina S. )
                              anina s.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X