Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kouřová sůl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kouřová sůl

    Ahoj Leni, já taky někdy fotím, máme za výhodnou cenu digi foťák. Ale na ukládání do PC se musím zeptat manžela, já jsem techn.antitalent. Tak snad taky někdy něco vložím.
    Dnes mám volno a svítí slunko, zase prima den.
    Měj se, pa.
    anina s.

    Comment


    • #32
      Re: Kouřová sůl

      Jani,to já taky,ale ptám se i synka,který mě radí ohledně PC,moc tomu teda nerozumím a holky tady na ekucharce mi ze začátku hodně pomohly!Pořád jsem se na něco ptala a dokonce něco vymazala,a poslala 2 krát!Ale zkoušela jsem to pořád dokola!!Pěkný víkend!!Lenka
      LENKA

      Comment


      • #33
        Re: Kouřová sůl

        Ahoj Leni, syn mi říkal, že když chci vložit fotky, musí mít manžel zapnutý svůj PC, protože je má uložené tam. Dnes je pryč i s notebookem, tak zatím nic...
        Každý máme totiž svůj PC, notebook mi manžel daroval, tak jsem ráda, že aspoň něco vykutím.
        Ale budu na tom pracovat.
        Měj se.
        anina s.

        Comment


        • #34
          Re: Kouřová sůl

          Tak to se máš,já musím počkat když na PC nikdo není,ale to víš,2 PC a 2 děti,tak je problém a třetí Pc už nehrozí!
          Janičko k zítřejšímu svátku vše nej....[attachment=0:1uh7k8he]pic-2107.jpg[/attachment:1uh7k8he]
          Attached Files
          LENKA

          Comment


          • #35
            Re: Kouřová sůl

            Ahoj Leni, ještě jednou dík za přání. Já právě PC předtím neměla a nějak jsem neměla důvod ho používat, jenže manžel je kutil a samouk, se známým i PC nějak sestavovali, pak mi dal ten notebook, a potom mi známí říkali, ať si pořídím email a ICQ, tak mi to syn zařídil a teď je to pro mě i relax, pokecat s někým i z jiného města.
            No ale ty začátky - blesk - sem tam nějaký úder
            Teď už jsem si zvykla na černou potopenou klávesnici a nedávno i na tu myš, kde se jezdí prstem - donedávna nevšímák, já zvyklá na klasickou.
            Ale člověk se pořád učí.
            Tak pa a měj se.
            anina s.

            Comment


            • #36
              Re: Kouřová sůl

              Ahoj Jani!Moc tě zdravím,dlouho jsem nebyla na kouřové soli!
              Teď mám na zahrádce krásnej kopr,letos teda pěkně narost!a libeček,naťovou cibulku,mangold,petržel..všechno to posekám a dávám na brambory,do salátů,na chleba s pom.máslem,jsme jak králíci,ale je to výborný!Taky mám kedlubny ve skleníku a těším se na okurky a rajčata,ale to musím ještě počkat,jo a hrášek už má lusky,ještě aby zapršelo,je tu strašný sucho!
              A co u vás nového?
              Lenka
              LENKA

              Comment


              • #37
                Re: Kouřová sůl

                Původně odeslal lenka24
                Ahoj Jani!Moc tě zdravím,dlouho jsem nebyla na kouřové soli!
                Teď mám na zahrádce krásnej kopr,letos teda pěkně narost!a libeček,naťovou cibulku,mangold,petržel..všechno to posekám a dávám na brambory,do salátů,na chleba s pom.máslem,jsme jak králíci,ale je to výborný!Taky mám kedlubny ve skleníku a těším se na okurky a rajčata,ale to musím ještě počkat,jo a hrášek už má lusky,ještě aby zapršelo,je tu strašný sucho!
                A co u vás nového?
                Lenka
                Ahoj Leni, Ostrava- Radvanice zdraví Brno !
                Nevím, co je mangold a navzdory dle rady chlapů schválně nehledám na netu.
                Umím si tě představit, jak posekáš kosou a hážeš na chleba
                Já jsem často ráda králík - chleba s máslem a ředkvičkou, nebo rajčetem, paprikou, nechybí mi salám !
                Já, jak jsem Ti psala, nečekám, pracuju v potravinách, tak si prostě koupím a KONZUMUJU .
                Tady sucho není, dnes liják, přeháňka.
                Koupila jsem si v Bauhausu jedno závěsné kvítko v květináči surfinky za 150,- a malé petunky,které jen zasadím do truhlíku a dám je pod kuchyňské okno. Další ještě dokoupím.
                Moc zdravím ! Pa. A dobrou !
                anina s.

                Comment


                • #38
                  Re: Kouřová sůl

                  Jani,mangold je podobný špenátu,ale má větší lístky,takové pevnější,ale myslím ty mladé šťavnaté se dají posekat na drobno a přidat k ostatním,je v nich železo!!
                  Pa pa Lenka
                  LENKA

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kouřová sůl

                    Ahoj Leni, já věděla, že mi to objasníš !
                    Tak vím zase něco nového. V TV Paprika - asi i jinde - používají třeba RUKOLU - taky to může být dobré.
                    Na špenát, ale " lístkový " se chystám, zatím jsem pracovala vždy s protlakem. A o kopřivách jen vím, ale nedělám je, na můj vkus moc píchají a tak je vytrhávám rukavicema a nechce se mi hledat mladé, z kterých se jídlo dá dělat.
                    Prostě o hodně věcech čtu nebo slyším a nedohrabu se k tomu. Snad NĚKDY.
                    Dnes vařím Kuřecí guláš, ale bez brambor - nemám, dám to do tlakáče, a k tomu chleba, toho máme dost.
                    Krásný den, i když tady v Ostravě deštivý, ale to neva, mám volný víkend a " v hospodě neprší " - pokud večer na dvě zajdeme.
                    Pa.
                    anina s.

                    Comment


                    • #40
                      Leni já jsem tuhle kouřovou sůl měla a používala jsem ji na šunkofleky a francouzké brambory- prostě do jídel, kam se dává buď angl. slanina nebo uzené. Spotřebovala jsem ji a kdybych na ni někde padla,tak hned kupuji. Ahojky D.
                      Daniela

                      Comment


                      • #41
                        Danielo,já ji taky dávám všude možně,nádherná vůně a hlavně na marinádu na grilování.Ahojky a díky
                        LENKA

                        Comment


                        • #42
                          Ahoj Leni24, mamka mi u nich v obchůdku MILOTA koupila to koření Kouřová sůl, a v ÚT k nim od dr. pro ni a na pokec pojedu. Nalákal mě Tvůj poslední příspěvek.
                          Tak jsem se chtěla zeptat, jestli ji používáš " jenom " jako sůl, že pak už nesolíš, nebo je to jako koření, které má menší obsah soli a pak třeba ještě dosolíš.
                          Kdyby bylo koření originál, tak bych si to tam přečetla, ale oni tam mají koření většinou na váhu a na tom sáčku složení není.
                          Tak předem dík za odpověď.
                          Jinak asi jen u nich ( kromě stánků při akcích ) se dá sehnat to koření Čarodějka - sladko pikantní, o které jsem už psala, že obyčejný buřtguláš chutná skoro jako zvěřinový.
                          To jen tak na okraj.
                          Pěkný den do Brna.
                          anina s.

                          Comment


                          • #43
                            Jani použiji sůl a tu kouřovou ještě k tomu-na chuť,ještě jsem to nezkoušela samotný vždycky-dosolím!!!pa pa
                            Tak to vyzkoušej a napiš co a jak,těším se !!!!
                            LENKA

                            Comment


                            • #44
                              Leni, dík za radu, určo pak písnu, až vyzkouším !
                              Papa.
                              anina s.

                              Comment


                              • #45
                                kouřová sůl

                                Původně odeslal Daniela H. Zobrazit příspěvek
                                Leni já jsem tuhle kouřovou sůl měla a používala jsem ji na šunkofleky a francouzké brambory- prostě do jídel, kam se dává buď angl. slanina nebo uzené. Spotřebovala jsem ji a kdybych na ni někde padla,tak hned kupuji. Ahojky D.

                                V Plzni je speciální obchod s kořením "Koření od Antonína", na vebu je najdete pod názvem: www.koreni.cz , nevím jestli mají i kouřovou sůl, ale koření co prodávají posílají na dobírku velmi rychle a je dobré a čerstvé, jednodruhové i směsi, mají velký výběr a pěkně vše popsané a vyobrazené.
                                Wendy

                                Comment

                                Pracuji...
                                X