Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jaké je u vás počasí-to se může někdy docela hodit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ahojky zdravím,tak tu máme po deštivé noci zase horko,ale už to neni tak hrozný přeci jen to sluníčko už nemá takovou sílu.škoda zachvilku zase zima a tu nemám ráda.tak se zase mějte a zase se ozvu.pa pa
    Last edited by martí; 02.09.2009, 12:07.

    Comment


    • #62
      Martí,mě teda, v posteli s horečkou, ten hic už stačil až,až.......ona se právě totiž vrátila z Itálie a je ještě naladěná na větší teplo,viď??!!!Pošlu ti kousek teplůtky,jestli chceš teplo???Kluk je taky nejšťastnější,když je teplo na kraťasy,taky se prý Janí sluníčkem nabíjí, já si baterky nejvíc nabijím v lese!!!!čusky
      Last edited by Hančí; 03.09.2009, 23:05.
      Hančí

      Comment


      • #63
        Hančí, dej se brzo dokupy, s horečkou se špatně snáší horko, to je jasné !
        Co tak čtu, opravdu to má každý jinak - holky z práce taky kroutí hlavou, že miluju horko a slunko, já zas nesnáším podzim, tmu, deštivo, šedo, ponuro, plískanice, odkvetlé petunky, suché stromy, nedá se sedět venku u ohně, dopo pít venku kafe, a zimu a mráz a sníh když fouká do obličeje - to MUSÍM přežít, jinak se to nedá...
        Zlaté solárko...
        Tak pa.
        anina s.

        Comment


        • #64
          Jani,dík..snad už bude líp,ještě polykám prášky,teplota už snad je fuč...ještě huba pobolívá,ale už to jde
          To víš,že ty plískanice a zimu taky nemusím,je to takový smutný,ale v lese bývá ještě na podzim hezky...miluju tak do 25 °C a né už pak víc...sem tam aby skráplo,ale né pořád déšť..to taky nemám ráda...
          A to jsem měla kolegyni ta milovala právě ten pošmournej podzim,mlhy a zimu a nesnášela léto!!!!
          Taky divný,nééé,ale jsou takový lidi...
          pá a užívej si zbytku tepla ať se pořádně dobiješ....
          Já miluju v léťě noci,to je pro mě akorát!!!!!!!!ahojky
          Hančí

          Comment


          • #65
            Mokro dušičkově ošklivo!!!!
            Hančí

            Comment


            • #66
              Brno hlásí slunečno!!!!Pofukuje mírný větřík,ale na sluníčku je teplo!
              LENKA

              Comment


              • #67
                Nevím, jak jinde, ale tady momentálně lije, hřmí, fouká a je šedá obloha.
                Vynechává i signál na satelitu.
                Nejhorší jaro z posledních let, co znám.
                anina s.

                Comment


                • #68
                  Tak teď pro změnu neprší, nefouká, nehřmí a vidím kousek modré oblohy, je to bláznivé...
                  anina s.

                  Comment


                  • #69
                    anina s.

                    Comment


                    • #70
                      Lépe to už ani nejde vyjádřit.U nás úplně to stejné, bohužel
                      Nevím Jani, jestli ti dneska napíše někdo něco jiného.
                      HankaP

                      Comment


                      • #71
                        U nás leje, leje a leje. Od včerejška večera jenom leje a už toho máme taky dost. Bylo hezky pouze v sobotu a v pondělí. Mne z toho vlhka bolí děsně kyčel, tak jsem pod práškama, ale ani ty mi moc nepomáhají. No jestli tady začne sněžit jako u vás, bude všechno zablokované a já se nedostanu do práce.
                        Soňa

                        Comment


                        • #72
                          Soni, vyměním déšť za sníh, vánici, mráz a kosu !!!!!!!!!!!!!!

                          anina s.

                          Comment


                          • #73
                            a 0,6 st.
                            anina s.

                            Comment


                            • #74
                              Sníh je konečně pryč , svítí slunko, trochu fouká vítr a je + 7,8 st.
                              anina s.

                              Comment


                              • #75
                                +9 st.
                                anina s.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X