Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jaké je u vás počasí-to se může někdy docela hodit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak se hlásím z vytopeného Ústí,to byly provazy vody,lilo doslova jak z konve.No, my jsme tu na kopci,ale v tom městě to muselo vypadat,syn objížděl půl města a nemohl se dostat domu,všude stáli policajti a odkláněli dopravu,protože byly zatopené ulice,ale pořádně,možná jste to viděli trochu ve zprávách.Nebrali to kanály,kolik toho spadlo najednou.Nemohl se prokousat zkrz město k nám nahoru,vždycky nějakou okliku vymysleli a zase je zastavila voda a policajti!!
    Iris-!Po Masaryčce řeka - dokonce i v Londýnský.stála voda -Starou u polikliniky, to prý teklo jako potokem, naproti u Růžového paloučku teda pod parkem na tý silnici k Severce,proudy hlíny z parku,to muselo tedy vypadat. Celé centrum uzavřeli a odkláněli provoz.Manžel se s někým svezl autem, ještě těsně to z Trmic projeli,ale tady než ten kousek od toho známého doběhl domů,byl skrz naskrz mokrý!!!Myslel,že to nic,to přeběhne a nemusí ho prý vozit až před dům a zrovna ho to už cestou chytlo.
    Tak to tedy bylo hustý,opravdu.No doufám,že už je konec,i když před chvílí se to ještě jednou vrátilo.ale už jen slabší.Teda Iris,já taky hrozně miluju ten vzduch a čumím jak zhypnotizovaná z okna,když lítaj blesky,taky mám pocit,že pookřeju,ale to bylo docela hustý i na mě.Tak doufám,že to ve zdraví všude přečkáte a ahojky!!
    Last edited by Hančí; 17.07.2009, 20:57.
    Hančí

    Comment


    • #17
      Hani u nás na Masaryčce to taky pěkně valilo my jsme taky na kopci a sklepy máme vejš, Naše mladé to taky chytlo v Trmicích a nemohli se dostat domů. U chemičky odlítla střecha, sejmula troleje, všude potopa a v Herbence spadl strom tak to jeli hasiči rozřezat.
      Láďa

      Comment


      • #18
        No Ládi,muselo to bejt hrozný....
        Hančí

        Comment


        • #19
          Ládi, to muselo být hrozné, tady v Ostravě slunko, dusno, horko, teplo, počasí ne pro jiné, ale pro mě jo, jenže já měla odpolední....

          Je to jak na apríla, někde děs, jinde horko...

          Snad se to uklidní....
          Pa.
          anina s.

          Comment


          • #20
            Děvčata v Ústí, vzpomínala jsem na vás při zprávách, to jste si užily vody. Tady byla první bouřka kolem šesté hodiny, pak se to zklidnilo, jen se ochladilo o deset stupňů, kolem deváté večer se přihnala další, ale ta už byla mnohem silnější, vypadl mi internet a podařilo se mi to zprovoznit až po desáté večer. V televizi zrovna dávali film o tornádu nad New Yorkem, měla jsem ty blesky a hřmění s lijákem stereo .
            Přeji vám klidnou, bouřkami nerušenou, noc .
            Blanka

            Comment


            • #21
              Ahoj Blani,no a je to tu znovu, dnes za večer už taky po třetí a chč..je a chč..je, au a rány tedy burácej pořádný!!!Pá,pá
              Hančí

              Comment


              • #22


                Holky nestrašte, že to dojde i na severní Moravu !! ??
                Tady klid, sice dusno, ale sucho !
                anina s.

                Comment


                • #23
                  Modrásku aktuální počasí já sleduju tady http://www.chmi.cz/meteo/rad/updated...ndex=4&lang=cz


                  http://www.chmi.cz/meteo/opss/pocasi...pareg&graf=ano
                  nahoře si klikni na Radar nebo Blesky a vidíš kde to řádí a kam to směřuje
                  když klikneš na nápis Města tak vidíš co změřili tam,nalevo jsou nahoře webové kamery když si tam (ale ve dne)klikneš máš na výběr pár kamer po republice a můžeš kouknout jak tam je!! tak a máš co pátrat,ráda to sleduju!!!ahoj
                  Hančí

                  Comment


                  • #24
                    Dík, zkouknu !
                    anina s.

                    Comment


                    • #25
                      Ústí hlásí,pořád prší a ochladilo se,není už takové vedro.
                      Hančí

                      Comment


                      • #26
                        Praha - Suchdol hlásí zataženo, déšť, 15° (v pokoji mám stále 27,5°, nejde to vyvětrat) ,
                        Blanka

                        Comment


                        • #27
                          Ostrava - slunečno, dusno, trochu sprchlo, teploměr ukazuje ve stínu 30 stupňů.
                          anina s.

                          Comment


                          • #28
                            Čauky, čumím jak debil, já dnes paty nevytáhla ze Střekova a vy mi líčíte takové věci,ani despota nebyl ve městě, tak to vím až od Hančí a Ládi,, Alenka taky psala že hrůza.
                            Jestlipak budu moc v pondělí do polikliniky abych sloužila zdraví lidu a přispívala do kapsy pojištoven, no to by mě opravdu fakt mrzelo
                            Já měla jen kontakt s Brnou a tam padaly kroupy véééliké.
                            T.č. počasí :::: a chčije a chčije viz můj oblíbenec Kemr.
                            Iris

                            Comment


                            • #29
                              Brno hlásí zataženo a chčije,chčije...nepřestává!!
                              LENKA

                              Comment


                              • #30
                                Jižní čechy od rána leje a leje
                                MARIE

                                Comment

                                Pracuji...
                                X