Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jaké je u vás počasí-to se může někdy docela hodit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaké je u vás počasí-to se může někdy docela hodit

    Někdy, někam jedeme nebo máme někde někoho blízkého a chtěly bychom vědět, jaké je tam počasí.
    Nebo nás jen třeba zajímá, jak je jinde v republice!!! Tak pište.....
    Last edited by Hančí; 18.07.2009, 21:57.
    Hančí

  • #2
    Tak to já musím konstatovat, že je dneska ráno v Praze sluníčko
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Ahojky, u nás je zase pěkný horko .Naštěstí jsem doma a né v práci, není práce tak jsem dnes i zítra na 60 procent doma .a v práci máme 34 stupnů - je tam na padnutí.Uvařený mám tak se vypláznu na zahradu k bazénu a budu se "smažit"

      Comment


      • #4
        Ahoj kuchařinky,tak jsem se konečně napojila,dopoledne mi to nějak blblo,prohlížela jsem pokec a hlasovala pro malé sluníčko,prohlížím poslední stránku a najednou ERROR a konec,tak jsem to vypla a teď bez problémů!Všechny moc zdravím z horkého Brna!Včera jsme vypli eletriku už po19.hod.byly bouřka-větší než předevčírem a pak další,klid a další...tak jsme šli spát kolem 23.hod.a pořád lilo a bouřilo!Snad už bude dneska klid!
        LENKA

        Comment


        • #5
          Ahojky, Ústí n.L. hlásí celý den strašný dusno, sluníčko pálí je tu na padnutí!!
          Hančí

          Comment


          • #6
            V Havlíčkově Brodě opět celý den palermo a dusno. Včera jenom měnší deštíček, ani to za nic nestálo. No jo, to je ta drsná Vysočina. Tady ten vítr všechny mraky většinou rozfouká, ale když se to občas srazí od Prahy, Jihlavy a Pardubic, tak to potom stojí za to.
            Ketka 1957

            Comment


            • #7
              Ahojky, Praha - Suchdol hlásí počasí stejné, slunce pálí, přes den se honily mraky, ale bylo horko a vlhko - tropy .
              Blanka

              Comment


              • #8
                Zbytečno ode mne inforamace, Hančí to již řekla, čili v této rubrice já ničím novým nepřispěju, ale někdy možná jooo, někdy vám je na druhé straně Ústí uplně jiné počASÍ.
                Iris

                Comment


                • #9
                  Ahojky, dnes v Ostravě bylo nádherně, sluníčko, chytala jsem bronz.
                  Včera večer bouřka, vypnuli proud na chvíli, pak přestalo i pršet.
                  Pa.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Ústí hlásí,hroznej hic 37°C na slunci a pěknej vichr,něco se žene,mraky už dělaj bouřkové hradby od Drážďan!!!
                    Tak se asi předpověď vyplní!!!A bude lejt a fučet......
                    Hančí

                    Comment


                    • #11
                      Hele Iren u nás v krámě 30°C a to bez legrace a to Hanička neví a pak, že v Ústí ničím novým nepřekvapíme. Tsss, je tady opravdu napadnutí. Vzimě tu chodíme v bundách protože tu nemáme vůbec topení a v léťe padáme na h..u !!!!!!!!!
                      Láďa

                      Comment


                      • #12
                        Ládí,já mám vše zatemněné,otevřeno jen od stráně a jak pěkně fouká, mám tu krásných 25°C a je mi fajn,jen ten blbej zub zlobí....
                        Hančí

                        Comment


                        • #13
                          Chuchle má taky vedro a sluníčko. je to na bazén
                          Ivana M

                          Comment


                          • #14
                            V Liberci je dneska taky velký teplo, ale už začíná docela foukat, jak píše Hančí, asi to sem posílá a večer asi bude už pršet i u nás.
                            Věrka.

                            Comment


                            • #15
                              Tak a je to tu, u nás bouřka jak hrom a pěkně leje,lomozí a fičí vichr,
                              no tak bacha ,posílám to dál!!! A syn se švárou před hodinkou odjeli montovat další anteny na střechy zákazníků,bomba,ty maj smůlu!! Zas budou prchat!!!
                              Hančí

                              Comment

                              Pracuji...
                              X