Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co bude dnes u vás k obědu..polotovar nebo menu o více chodech?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Tak u nás včera - vepř.vrabci. v dietní modifikaci kvůli synovi,tj.z velice libového masa,bez česneku,ale hodně cibule a mletého kmínu,
    ( pečené v přiklopeném pekáči,zůstalo pěkně šťavnatéhurá),bramb.knedlík a zelí.
    A vlastně už dnes, bude drůbeží polévka s játrovými knedlíčky a vinná klobása, pečená v troubě - s bramborem a okurkový salát.
    Syn místo klobásy má ještě zbytek masa od včera-ostatní si dá dnes s námi,to může.
    Nemám to alespoň jednotvárné ,pořád musím vymýšlet, co kdo smí !!!
    Last edited by Hančí; 28.09.2009, 02:06.
    Hančí

    Comment


    • #32
      ,..

      ahojky,dneska dělám přírodní kuřecí řízek s bramborema dpoledne budu dělat kokoskyPáčko LILI

      Comment


      • #33
        Dneska bude pizza. Rikaji o ni ze je lepsi nez v pizzerii. No nevim, ale vzdycky se sni cela. Tak asi bude. Jestli to zvladnu tak prihodim foto.Na zitra jsem nalozil veprove maso (kureci nebo veprove platky)podle videoreceptu od Ivanky.
        Dobry den a dobrou chut
        Barbus

        Comment


        • #34
          Ahojky, včera měl kluk na oběd brokolicovou polívku Vitana instantní do hrnku v misce a brambory s kuřecím řízkem, chlap měl řízky vepřové z kotlety, obalené dle Jaruš.
          Jinak už asi dělat nebudu, jsou o hodně víc křupavé.
          Dnes měl kluk domácí polívku, na druhé jsem pekla kotlety ( bez kosti ) ve šlehačce, ke konci nastrouhala eidam, přidala plátky Hermelínu s pažitkou a kousky taveného sýru s nivou.
          No a pejskovi jsem na večer uvařila ty kosti a na kostky nakrájený tlustý bůček.
          anina s.

          Comment


          • #35
            Ahoj,dnes u nás byl králík na divoko,houskový knedlík a kuřecí polévka a k večeři glilované sépie a opečené brambory a obloha zeleninová
            Lilie

            Comment


            • #36
              Ahoj tak u nás dnes drůbeží polévka s játrovou zavářkou a pak byly knedle bavorský, obří koule ze syrových brambor,prodávají tam už hotové těsto, jen se vytvaruje a vaří v osolené vodě.Jsou světlounké,ne jak naše chlupáče,nějak to bělí a syn je miluje,no já moc né,protože je tam jen škrob,žádná mouka a tak jsou klepavé jak sulc.Já si dala bramborový klasický.Recept na ty bavorský koule tedy nedám,protože ho neznám,nevím pořád jak to bělej.Možná někdy poradí Uli??
              K tomu kysané zelí a vepřové maso pečené a kuřecí kousky,každý co rád.
              Hančí

              Comment


              • #37
                Hančí dělala jsem na Šumavě s němkou a ta je taky měla běloučký, ale dobrý. Oni na to mají v německu, aspoň mě to říkala, takový lis a tu vodu z brambor. Tu všechnu vylisují a dají mléko, to to krásně zbělí a už pak nemodrají. Já je dělávám taky tak a ona ještě říkala, že do nich dost často přidává i tvaroh a housku krájenou. Taky to dělávám občas a trochu prášku do pečiva, tím jsou nadejchaný. Ale to už dělám podle české kolegině tady z Liberce.
                Věrka.

                Comment


                • #38
                  Věruš,díky moc za radu.Tak to je určitě taky dobrý nápad, jak na to.
                  Já mám ale přesto pořád pocit, že s tím dělají ještě něco, kromě odlití vody a přidání mléka a škrobu, jen nevím co?!!
                  Mám pocit, že nějaké sýřidlo, či co to má být, fakt nevím.
                  Dokonce se nechává ta slitá voda odstát, pak se sleje a ten ustátý škrob vrátí, no je to docela věda.A navíc zase v každém kraji jiný postup.
                  Ta smažená houska se dává někdy dovnitř jako náplň,to znám...
                  Tím,že to prodávaj hotový,nikdo už se s tím nedělá a tak to asi ani moc neznaj,ani ty starší babči.Ty už jsou léta zvyklé to kupovat,co by se s tím pracně dělaly,pokud vůbec vařej sami...No já to snad vypátrám...klukovi to na tu slinivku moc vyhovuje,tak pátrám dál.!!
                  Zatím jsem za 59 centů koupila několik balení á 750 g,což je 5 těch kulí a 4 sní náš mladej jak malinu,přitom tam normálně dávaj 1-2 na porci,..mají tak 8-10 cm v průměru.Dá se to i zamrazit a ještě jsem objevila i nějaké v prášku, tak vyzkouším i ty.Pá,pá
                  Hančí

                  Comment


                  • #39
                    Ahojky,
                    dnes měl kluk zeleninovou polívku, ale jako pyré .
                    Klidně se smějte, ale kdysi ho z kousku zeleniny natáhlo, tak vezmu ponorný mixér a všechny vitamíny a "hodnoty" tam jsou...
                    A mi osobně taky chutnala v tomto stavu...
                    Na druhé možná dojí guláš.
                    Chlapovi jsem udělala rizoto - na pánev cibuli, česnek, nakrájený zbytek upečené kotlety, kousky salámu, sladkou papriku, pak vsypala uvařenou rýži ze včerejška a místo hrášku ( zvyk ) kukuřici z plechovky, hrášek nebyl. Tak jsme si to trochu přisolili, bylo to nasládlé, ale příjemně.
                    Navrch postrouhaný eidam a k tomu okurka.
                    Páčko.
                    anina s.

                    Comment


                    • #40
                      Pěknou neděli,
                      dnes měl kluk Královskou polívku "Přidej vejce" a na druhé fritované brambory posypané kořením Americké brambory, k nim kuřecí řízky obalené dle Jaruš ( asi už taky jinak obalovat nebudu ).
                      Prohlásil: "Mami, za tohle bys měla dostat řád Kuchařka roku".
                      Chlap má "pestrou pánev" - cibulka, česnek na kousky, nakrájené klobásky a párky, brambory, kolínka, koření, zalité vajíčkem se sójovkou a nastrouhaným sýrem.
                      Já mám kafe 2 v 1, pak sním trochu z každého a jsem po obědě.
                      Páčko.
                      anina s.

                      Comment


                      • #41
                        Jani - Pestra panev jak rikas, to je jedno z nejlepsich jidel. Ja ji delam taky s tim rozdilem, ze tam davam uplne neco jineho. totiz to co najdu v lednici a ve spizi. O to vic to chutna. jedno ma ale spolecne, cesnek ten tam nesmi chybet.
                        Barbus

                        Comment


                        • #42
                          Ahoj Barbusi, já ten recept napsala do fóra - "Bezmasá jídla", taky dávám zbytky, někdy i špek.
                          Někdy napiš, co tam dáváš ty, ať mám inspiraci.
                          Pěknou neděli.
                          anina s.

                          Comment


                          • #43
                            Uz jsem psal. vsechny zbytky co jsou v lednici. Vareny brambory a kolinka(to je vlastne takova osizena uhlirina), par kolecek salamu,zbytek syra, paprika(taky zbyla) a tak dal a dal az je toho plna panev nebo hrnec
                            Barbus

                            Comment


                            • #44
                              Ahojky, u nás je dnes na oběd čočka nahusto - používám předvařenou z krabičky, je za 10-15 minut, přidala jsem do ní sušený česnek, sladkou uzenou papriku, kari, Vegetu, sůl, pepř, kečup, mlíko ( snad se někdo nelekne ) a majoránku, na zahuštění na oleji osmahnutou cibuli a špek, zasypané lžící hladké mouky.
                              K tomu opečená kolečka salámu a chleba. Já si k tomu ještě vezmu okurku.
                              Kluk má ještě ze včerejška rychlou polívku s čín. nudlema.
                              Pěknou neděli všem.
                              anina s.

                              Comment


                              • #45
                                Pěknou neděli, mám po ranní, na oběd byli včera řízky z kotlety, dnes kluk sýrovou polívku Vitana, jinak smažené brambory a smažák, chlap vařené brambory ze včerejška. K tomu tatarka.
                                anina s.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X