Oznámení

Collapse
No announcement yet.

moje kuchyně

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Leni krásná kuchyně,no je to nové.Krásně laděná barevně a prostorná,máš asi velkou místnost,to je výhoda.
    Doly tuto kuchyň si již před 19ti lety koupila dcera do paneláku,spíše my jim ji koupili a tu panelákovou jsme si dali na chatu.Pořád ji má jak novou.Já mám podobnou v rezavé barvě.Máš krásně udělanou plochu,cítíš se v ní dobře a hlavně v ní vyříš samé dobrůtky.Já mám 3 metry pracovní plochu chacha.

    Comment


    • Holky máte nádherné kuchyně,jedna lepší než druhá,mám inspiraci,ale musím podle prostoru,tak velkou jak máš Leni,to můžu mít jen sen....nádhera
      Maruna

      Comment


      • Moje nová kuchyně hanák

        Comment


        • A to jako fakt tvoje pazderkat? Nebo je to reklama? Jinak je vysoce elegantní
          Janah

          Comment


          • Moc pěkná, ale myslím, že má Hanák kuchyně dost drahé. Máš jen návrh, nebo už je hotová?
            Renata

            Comment


            • Pazderkat a kde je ta kuchyně,nemám tu žádný obrázek?????

              Comment


              • Ahoj,

                moc bych chtěla požádat místní kuchtíky, co si myslí o tomto stylu kuchyní? Zařizujeme s přítelem aktuálně náš nový byt a můžu Vám říct, že jsem na to strašně moc těšila, ale aktuálně mi jde z toho hlava kolem. Nemůži vůbec vybrat :-/

                Comment


                • Já budu řešit něco podobného,ale ten ostrůvek mít nemohu,mám kuchyň 5,30x2,20m.Záleží jaký máš prostor.

                  Comment


                  • Mě se tyto kuchyně moc líbí, ale neznám je v praxi...

                    Comment


                    • Ahoj, zajímavá fotogalerie kuchyní

                      Comment


                      • Já přemýšlím spíš o nějaké inspiraci, kde by stačily vyměnit dvířka

                        Comment


                        • Tak třeba taková dvířka by se mi líbila... http://www.utulnydum.cz/clanek/Nejen...-delaji-dvirka

                          Comment


                          • A do kuchyně bych ještě přidala tyto krásné dřevěné žaluzie, prostě paráda www.rolrols.cz

                            Comment

                            Pracuji...
                            X