Oznámení

Collapse
No announcement yet.

čeština ve fóru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • čeština ve fóru

    Protože k počeštění je toho opravdu hodně, tak jsem se chtěl zeptat jaké funkce nebo fráze používáte a ještě nejsou počeštěny? nebo frázím kterým vůbec nerozumíte. Já jen abych je třeba počeštil co nejdříve.

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Ještě jednou bych chtěl připomenout můj předchozí příspěvek a budu rád když sem napíšete jakoukoliv připomínku k fóru.

    Jelikož začátkem dalšího měsíce odjíždím na 3 týdny kde budu bez internetu (mám teda internet do mobilu ale s tím se toho moc dělat nedá), tak bych chtěl fórum dát do stavu který bude vyhovovat většině.

    Fakt sem piště cokoliv!!!!!

    Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #3
      Jardo, mi se anglicky objevily instrukce v galerce, když jsem se sama snažila vložit fotku.
      Pro mě by bylo fajn přeložit výrazy, které používáme, když chceme něco vložit nebo upravit a je to tam anglicky. Ale nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně, já měla potíže zrovna s tímto...
      Dík. Jana S.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
        Jardo, mi se anglicky objevily instrukce v galerce, když jsem se sama snažila vložit fotku.
        Pro mě by bylo fajn přeložit výrazy, které používáme, když chceme něco vložit nebo upravit a je to tam anglicky. Ale nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně, já měla potíže zrovna s tímto...
        Dík. Jana S.
        Můžete mi sem ty anglické výrazy zkopírovat a vložit?
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #5
          Jardo, to je jako kdybyste chtěl, ať přiletím tryskáčem...
          anina s.

          Comment


          • #6
            Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
            Jardo, to je jako kdybyste chtěl, ať přiletím tryskáčem...
            Tak já to musím všechny postupně projít a dopočeštit. Vrhnu se na to zítra
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Možná ta angl.byla v profilu, mi se to prolíná, učím se teprve vkládat fotky i smajly.
              Pokud můžete, poraďte, jak dostat foto do galerky.
              Dala jsem www./ galerie, pak portréty, pak nahrát obrázek, vyberte foto , pak procházet, pak jsem vybrala foto z PC, dala Nahrát/Odeslat a ukázalo mi to, že jsem překročila limit, já nevím čeho, jestli název té fotky, nerozumím ani pixelům.....
              Dík za info.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Jardo, já mám jednu takovou hloupůstku. Budete li mít čas.......... když se odhlašujeme, nešlo by to přepsat do češtiny? Sice je to srozumitelné i v angličtině, ale přeci jenom česky to vypadá lépe
                A ještě jedna prosbička. Když se vkládá fotka do fotogalerie, zveřejní se datum. Nešlo by nastavit i čas?
                Doufám, že moc neotravuju!!
                Přeji pěkný zbytek odpoledne Emka.
                Papa EMKA

                Comment


                • #9
                  Janino S, to je překročení velikosti fotky. Když si je v programu zmenšuješ, tak než dáš uložit, tak tam je určitě tabulka a já si dávám tak 1200 bodů, to jsou ty pixely a to jde vložit. Jinak jsi to dělala správně.
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
                    Janino S, to je překročení velikosti fotky. Když si je v programu zmenšuješ, tak než dáš uložit, tak tam je určitě tabulka a já si dávám tak 1200 bodů, to jsou ty pixely a to jde vložit. Jinak jsi to dělala správně.
                    Ahoj Ivanko, dík za odpověď, ale 1. já neumím v programu zmenšovat, ani nevím, v jakém,
                    2. nevím, kde je tabulka a 1200 bodů už vůbec ne...
                    Takže uvažuju, co jsem já tydýt dělala správně...
                    Já asi potřebuju klikni na tohle, objeví se ti tohle atd. a ještě aby to bylo česky...
                    Já nechápu ani v pokecu, kdo má jaký PROHLÍŽEČ.
                    A chlapi v čudu...
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Ahojky Janino, to zvládneš. Teď když se vrátíš šipkou nahoře o jednu stránku zpět, tak tam je kolonka MOJE POZNATKY a tam je odkaz na dobrý volně stažitelný program na zmenšování fotek a taky postup jak zmenšit obrázek.
                      Ivana M

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Ivuš, dnes asi ne. Pokud myslíš tu bílou šipku v zeleném kolečku, tak se mi žádné poznatky neukázaly. Já ani nevím, co to je BANNER....
                        Prostě dnes na to nemám, a kdoví, jestli někdy...
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Původně odeslal Emka Zobrazit příspěvek
                          Jardo, já mám jednu takovou hloupůstku. Budete li mít čas.......... když se odhlašujeme, nešlo by to přepsat do češtiny? Sice je to srozumitelné i v angličtině, ale přeci jenom česky to vypadá lépe
                          A ještě jedna prosbička. Když se vkládá fotka do fotogalerie, zveřejní se datum. Nešlo by nastavit i čas?
                          Doufám, že moc neotravuju!!
                          Přeji pěkný zbytek odpoledne Emka.
                          Tak už jsem počeštil to odhlášení. Doufám že je to co jste myslela Vy. Na ten čas u fotek ve fotogalerii se ještě musím podívat
                          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                          Comment


                          • #14
                            Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
                            Ahojky Janino, to zvládneš. Teď když se vrátíš šipkou nahoře o jednu stránku zpět, tak tam je kolonka MOJE POZNATKY a tam je odkaz na dobrý volně stažitelný program na zmenšování fotek a taky postup jak zmenšit obrázek.


                            Zdravím Jardo, pokud mi to někdy podrobně vysvětlíte ( viz moje odpověď Ivance níže pod ní ), budu moc ráda, už bych ráda dala fotku do portrétů.
                            Dík i do budoucna.
                            anina s.

                            Comment


                            • #15
                              Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
                              Zdravím Jardo, pokud mi to někdy podrobně vysvětlíte ( viz moje odpověď Ivance níže pod ní ), budu moc ráda, už bych ráda dala fotku do portrétů.
                              Dík i do budoucna.
                              Zítra v klidu vytvořím podrobný postup (možná i videopostup) jak zmenšit a vložit obrázek do fotogalerie.
                              Vložení fotek by mělo být poté už snadné.

                              Jarda
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment

                              Pracuji...
                              X