Oznámení

Collapse
No announcement yet.

čeština ve fóru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Tak teď mi to taky našlo, je to zajímavé, a klikala jsem stejně. Že vy jste použil kouzelný proutek ?
    anina s.

    Comment


    • #47
      Zdravím, tady moucha otravka. Když kliknu z videoreceptů na fórum, je tam ikona ODKAZY tak kouknu, kdo je online ( možná je někdo, kdo to nepoužívá?) a o JDI NA jsem to pochopila. Ale když kliknu na NOVÉ (příspěvky), objeví se např. 5 rámečků s novými tématy a ani jednu tu ikonku tam nenacházím, jak jsem byla zvyklá. Tak opět "musím" klikat ZPĚT a ZPĚT apod....................Zůstane to tak?
      Dík, dík za jakoukoliv odpověď ! !
      anina s.

      Comment


      • #48
        Zase já...byla jsem ve fotogalerii a ukázalo se mi že "poslední fotografie" je ŽÁDNÁ FOTOGRAFIE. To se mi ještě neukázalo, to znamená, že v úterý tam nikdo nic nedal ???
        A ještě, když jsem hodnotila dort podkovu, ukázal se tam čas příspěvku 3:00 hod., ne že bych neponocovala, ale napsala jsem to teď, takže v 1:58, o hodinu dřív.
        Je chyba u mě nebo se vše dolaďuje ?
        anina s.

        Comment


        • #49
          Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
          Zdravím, tady moucha otravka. Když kliknu z videoreceptů na fórum, je tam ikona ODKAZY tak kouknu, kdo je online ( možná je někdo, kdo to nepoužívá?) a o JDI NA jsem to pochopila. Ale když kliknu na NOVÉ (příspěvky), objeví se např. 5 rámečků s novými tématy a ani jednu tu ikonku tam nenacházím, jak jsem byla zvyklá. Tak opět "musím" klikat ZPĚT a ZPĚT apod....................Zůstane to tak?
          Dík, dík za jakoukoliv odpověď ! !
          Nějak jsem nepochopil co jste tím myslela. Nebo kde se nacházíte.

          Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
          Zase já...byla jsem ve fotogalerii a ukázalo se mi že "poslední fotografie" je ŽÁDNÁ FOTOGRAFIE. To se mi ještě neukázalo, to znamená, že v úterý tam nikdo nic nedal ???
          A ještě, když jsem hodnotila dort podkovu, ukázal se tam čas příspěvku 3:00 hod., ne že bych neponocovala, ale napsala jsem to teď, takže v 1:58, o hodinu dřív.
          Je chyba u mě nebo se vše dolaďuje ?
          Ty poslední fotografie by už měly fungovat.
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #50
            Zdravím Jardo a pěkný den.
            Jsem na videoreceptech, pak kliknu na DISKUSNÍ FÓRUM. Nahoře je NOVÉ,.....a ODKAZY. Tak zjistím, kdo je online.
            Když ale kliknu vlevo na NOVÉ, objeví se mi rámečky s novými příspěvky, po levé straně jsou ty obálky. ALE už nahoře není ODKAZY, ale OZNAČIT FÓRA JAKO PŘEČTENÁ , tak nemůžu kouknout, kdo je online, a dole taky není ta RYCHLÁ NAVIGACE, abych mohla jít na téma, které mě zajímá. Myslím, že to je jen na této stránce. Takže klikám ZPĚT A ZPĚT.............
            A u posledního příspěvku SLOVNÍ FOTBAL např. nemám ten oranžový čtvereček, abych kliknutím na něj byla hned na tom příspěvku, je to tím, že tam je delší jméno toho, kdo přispíval a čtvereček se mi tam nevešel?
            Tak snad jsem to napsala trochu srozumitelně, obdivuju Vaše nervy se mnou.
            anina s.

            Comment


            • #51
              Galerka už funguje, ale ten čas je nějaký jiný...je chyba u mě, že bych si to spravila? Na PC mám čas ok.
              anina s.

              Comment


              • #52
                Teď jsem pro změnu klikla z videoreceptů na diskuzní fórum, to ok, ale když jsem klikla na NOVÉ, napsalo mi to "sorry..."
                Tak asi se to ještě dolaďuje? Zdraví opět moucha otravka.
                anina s.

                Comment


                • #53
                  Janino,
                  to NOVÉ ti vyjede témata, kde jsou nové příspěvky. Když nikdo nic nikde nenapsal, tak tam pak máš asi napsáno "sorry"
                  Gábina

                  Comment


                  • #54
                    Původně odeslal gabriela.jakoubeova Zobrazit příspěvek
                    Janino,
                    to NOVÉ ti vyjede témata, kde jsou nové příspěvky. Když nikdo nic nikde nenapsal, tak tam pak máš asi napsáno "sorry"
                    Dík, Gábi, to mě napadlo, ale předtím se objevila normálně "tabulka" a ty starší příspěvky akorát byly s tenkými písmeny, jinak nové, jak teď, s hrubými písmeny, ale nepsalo mi to "sorry..."
                    Proto o tom přemýšlím, teď jsem klikla na NOVÉ a objevila se mi pouze jedna kolonka "ČEŠTINA VE FÓRU" a víc nic! Já jsem z toho trochu nervózní, že nemůžu brouzdat i staršími příspěvky, a jak starý je tedy příspěvek, že "zmizí"?
                    Chtěla jsem kouknout např. na POKEC nebo FOTBÁLEK a tak si to budu muset někde najít........
                    Last edited by janina s.; 08.09.2010, 14:28.
                    anina s.

                    Comment


                    • #55
                      Návod jak zobrazit všechny příspěvky které byly napsány předchozí den

                      Návod jak zobrazit všechny příspěvky které byly napsány předchozí den

                      Vpravo nahoře kliknout na ,,Podrobné vyhledávání,, dále pod nadpisem ,,Rozšiřující nastavení,, navolit napravo od ,,Najít příspěvky,, v rolovacím menu ,,včera,, (můřete samozřejmě navolit týden zpět apod.) a dále už jen klikněte na hledat. Zobrazí se Vám témata kde byly za předchozí den vytvořeny nějaké komentáře.
                      ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                      Comment


                      • #56
                        Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                        Návod jak zobrazit všechny příspěvky které byly napsány předchozí den

                        Vpravo nahoře kliknout na ,,Podrobné vyhledávání,, dále pod nadpisem ,,Rozšiřující nastavení,, navolit napravo od ,,Najít příspěvky,, v rolovacím menu ,,včera,, (můřete samozřejmě navolit týden zpět apod.) a dále už jen klikněte na hledat. Zobrazí se Vám témata kde byly za předchozí den vytvořeny nějaké komentáře.

                        Jardo, opět dík, musím si to přečíst víckrát ale třeba FOTBÁLEK nebo POKEC se taky v tabulce neobjevily, a to tam byly příspěvky DNEŠNÍ, tak to už tak bude? Ne jak předtím - starší příspěvky tence, nové silně napsané?
                        Píšu to pořád dokola, ale potřebuju se ujistit, jestli ty změny jsou takové nebo já něco dělám špatně.....
                        anina s.

                        Comment


                        • #57
                          Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
                          Jardo, opět dík, musím si to přečíst víckrát ale třeba FOTBÁLEK nebo POKEC se taky v tabulce neobjevily, a to tam byly příspěvky DNEŠNÍ, tak to už tak bude? Ne jak předtím - starší příspěvky tence, nové silně napsané?
                          Píšu to pořád dokola, ale potřebuju se ujistit, jestli ty změny jsou takové nebo já něco dělám špatně.....
                          Jsou tam i ty příspěvky o kterých píšete http://forum.ekucharka.net/search.php?searchid=781
                          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                          Comment


                          • #58
                            Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                            Jsou tam i ty příspěvky o kterých píšete http://forum.ekucharka.net/search.php?searchid=781
                            Toto se mi ukázalo, když jsem klikla na Váš odkaz: Sorry - no matches. Please try some different terms.
                            A zajímavé je, že když si otevřu kuchařku v "seznamu" (explorer?) tak mi u příspěvků jde vidět i ČAS příspěvku, což v Opeře nemám...
                            anina s.

                            Comment


                            • #59
                              Původně odeslal janina s. Zobrazit příspěvek
                              Toto se mi ukázalo, když jsem klikla na Váš odkaz: Sorry - no matches. Please try some different terms.
                              A zajímavé je, že když si otevřu kuchařku v "seznamu" (explorer?) tak mi u příspěvků jde vidět i ČAS příspěvku, což v Opeře nemám...
                              Dobrá potřeboval bych vidět printscreen obrazovky. a verzi opery kterou používáte. Návod jak udělat printscreen je zde http://forum.ekucharka.net/pozvani-n...1388#post62733 ve druhém odstavci
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment


                              • #60
                                Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
                                Dobrá potřeboval bych vidět printscreen obrazovky. a verzi opery kterou používáte. Návod jak udělat printscreen je zde http://forum.ekucharka.net/pozvani-n...1388#post62733 ve druhém odstavci
                                Tak Operu prý mám 10.něco a u toho druhého jsem zmáčkla tu klávesu a nic.
                                Za chvíli budete mít ze mě hlavu jak meloun...
                                anina s.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X