Oznámení

Collapse
No announcement yet.

čeština ve fóru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jardo, opět dík za trpělivost - já se snad uděkuju - ale asi pochopíte, že když jsem před více než 10-ti lety dělala rekvalifikační kurs a potom jsem PC nepoužívala, protože Vítkovice propouštěly, tak jsem pracovala jinde než s PC a teď nedávno mi chlap dal notebook a já až díky netkuchařce se snažím porozumět, ale doba jde dopředu a já tu nejsem u PC pořád, abych se učila, že těch plno kolonek mi někdy dělá potíže včetně pixelů a jaký má kdo prohlížeč apod. Mi to opravdu NIC neříká...
    Pokud mi někdo fakt napíše Klikni na tohle, objeví se tohle, pak klikni na toto, tak snad to vyjde. Už jsem si i některé rady opsala do sešitu, abych nemusela listovat dokola ve fóru...
    Ale když se napíše KLIKNI NA TO A JÁ KLIKNU A TO SE TAM NEOBJEVÍ, PRO MĚ JE TO PROSTĚ PROBLÉM...
    A než klikat a tápat a hledat a něco pokazit, radši toho nechám. To vše, když jsou chlapi v čudu...
    Tak se pídím u všech tady...
    Tak dík, pro Vás to musí být jednoduché, já bych opravdu namalovala portrét než něco technického...( portréty a básně mám doteď schované, to nebyl příklad...)
    dobrou...
    anina s.

    Comment


    • #17
      Já to mám v angličtině pořád,nevyznám se v tom
      User CPRegisterCommunity KalendářSearch Quick Links Log OutWelcome, evica. Private Messages: Unread 0, Total


      .Tu hlavní lištu,nahoře-

      Comment


      • #18
        Evico to máme asi všichni v angličtině.

        Comment


        • #19
          Zkuste se prosím odhlásit z fóra a znova přihlásit. Tím odhlášením se smažou všechny dočasné soubory. Uvidíme jestli pak naskočí čeština. Kdyby ne, tak mám když tak připraveny jiné postupy.
          jarda
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #20
            Já to mám v češtině,musíte se odhlásit a zase přihlásit jak vám radí Jára
            MARUŠKA

            Comment


            • #21
              Odhlásila jsem se a přihlásila znovu a furt anglicky
              Na jiném PC to mám česky

              Comment


              • #22
                Uplně dole v levo když se ruluje myší,je tabulka čeština,tak jsem si to tam změnila a je to ok:-d

                Comment


                • #23
                  Evico, ty jsi ale šikulda
                  Ivana M

                  Comment


                  • #24
                    Evico já tam mám češtinu a nic se nezměnilo.

                    Comment


                    • #25
                      takže ,holky ráno zapnu PC,a zase anglicky

                      Comment


                      • #26
                        Dobré ranko u mě to samé,večer mi to tady syn přehodil na češtinu a ráno zase naskočila angličtina. Jardo prosím co s tím?

                        Moňula

                        Comment


                        • #27
                          Původně odeslal Jaruš Zobrazit příspěvek
                          Evico já tam mám češtinu a nic se nezměnilo.
                          Zdravím dámy, Já tam měl také nastavenou češtinu, ale ve skutečnosti byla angličtina.
                          Když se rolovacím kolečkem na myši posunete úplně dolů, v levé části obrazu najdete malé rolovací okénko. "Kliněte" na něj a ono vám nabídne "Čeština4" nebo"English(US)". Označíte tu češtinu (i v případě, že tam byla před tím) a klikněte na ten malý zelený čtvereček se šipkou v tomhle okénku. Mělo by vše znova naskočit v češtině.
                          Pokud bude stále angličtina, udělejte tohle několikrát za sebou a určitě se to povede. (Mělo by to jít napoprvé). Psal jsem (adminovi) Jardovi, ten na tom usilovně pracuje, musíme mít pochopení.

                          Comment


                          • #28
                            Nevím kde mám hledat zelený čtvereček se šipkou,mě to nejde,nemám žádný zelený čtvereček.Měním čeština 4 i když tam je a nic.

                            Comment


                            • #29
                              Jaruš, já jsem to přehodila na angličtinu a pak hned na češtinu a chytlo se to.

                              _________________
                              Iva
                              Iva

                              Comment


                              • #30
                                No Ivčo4 díky,zafungovalo to,snad si to Evica přečte a udělá to taky tak.Děkuji tisíckrát.Vidíš na co ty stránky tu jsou dobré,úplně na všechno.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X