Oznámení

Collapse
No announcement yet.

fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • fotogalerie

    Ve fotogalerii bohužel nemohly zůstat žádné fotky protože minulé a toto nové fórum jsou dva rozdílné programy. Když jsem propojil fotogalerii s novým fórem a nahrál do ní zálohu z původní galerie, tak nastaly určité problémy a abych měl jistotu že fotogalerie bude fungovat bez problému spustil jsem jí bez importu zálohy. Doufám že se za ztrátu fotek nebudete moc zlobit. Jarda
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

  • #2
    Jaroušku,chtěla bych se zeptat,když kliknu na moje fotografie,nic se mi tam neukáže,jen Nemáte oprávnění prohlížet tuto galerii,nebo tak něco podobně to píše,tak nevím co udělat,aby se mi tam ty mé fotečky ukázaly!
    Děkuji lenka
    LENKA

    Comment


    • #3
      Jaroušku díky za galerii.Já se chtěla zeptat na čas,který je v galerii o hodinu napřed.Díky.

      Comment


      • #4
        Mám stejný dotaz jako Lenka, také se nemohu podívat na své fotografie.
        Blanka

        Comment


        • #5
          Původně odeslal Jaruš Zobrazit příspěvek
          Jaroušku díky za galerii.Já se chtěla zeptat na čas,který je v galerii o hodinu napřed.Díky.
          Čas už by měl být vyřešen. Na ostatní se ještě podívám.
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #6
            Původně odeslal lenka24 Zobrazit příspěvek
            Jaroušku,chtěla bych se zeptat,když kliknu na moje fotografie,nic se mi tam neukáže,jen Nemáte oprávnění prohlížet tuto galerii,nebo tak něco podobně to píše,tak nevím co udělat,aby se mi tam ty mé fotečky ukázaly!
            Děkuji lenka
            Původně odeslal blanca Zobrazit příspěvek
            Mám stejný dotaz jako Lenka, také se nemohu podívat na své fotografie.
            Problém s oprávněním by už měl být vyřešen.
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Jaroušku zdravím,ano čas je v pořádku,moje fotky taky,ale v galerii nemám mé příspěvky.Můžeš se mi na to podívat? Koukala jsem ani Lenka.Byly jsme jako první,tak jestli nebyla nějaká chybička.Díky

              Comment


              • #8
                Původně odeslal Jaruš Zobrazit příspěvek
                Jaroušku zdravím,ano čas je v pořádku,moje fotky taky,ale v galerii nemám mé příspěvky.Můžeš se mi na to podívat? Koukala jsem ani Lenka.Byly jsme jako první,tak jestli nebyla nějaká chybička.Díky
                Teď úplně nevím co těmi příspěvky myslíte?
                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                Comment


                • #9
                  Jaroušku omlouvám se teď mi to docvaklo,já myslela uživatelská galerie,ale tam stačí ode mne nějaký jeden obrázek a tím si rozkliknu všechny moje přispívané obrázky. Já tam neviděla můj portrét a tak jsem myslela,že tam nenaskočil.Omlouvám se je vše OK. Díky

                  Comment


                  • #10
                    Původně odeslal Jaruš Zobrazit příspěvek
                    Jaroušku omlouvám se teď mi to docvaklo,já myslela uživatelská galerie,ale tam stačí ode mne nějaký jeden obrázek a tím si rozkliknu všechny moje přispívané obrázky. Já tam neviděla můj portrét a tak jsem myslela,že tam nenaskočil.Omlouvám se je vše OK. Díky
                    Nic se neděje
                    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                    Comment


                    • #11
                      Járo, díky, moje fotografie fungují .
                      Blanka

                      Comment


                      • #12
                        Prosím, prosím, jak se přesouvají fotky z kategorie do kategorie. Já to zvojtila. Dík moc.
                        Jana H.

                        Comment


                        • #13
                          Původně odeslal Jana H. Zobrazit příspěvek
                          Prosím, prosím, jak se přesouvají fotky z kategorie do kategorie. Já to zvojtila. Dík moc.
                          Stačí vpravo nahoře od fotky kliknout na ,,Photo option,, a dále kliknou na ,, upravit fotku,, Poté už stačí uprostřed změnit kategorii a kliknout na uložit změny.
                          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                          Comment


                          • #14
                            Jardo, jdu na to a moc děkuju. Pěkný večer a hodně trpělivosti.
                            Jana H.

                            Comment


                            • #15
                              Ahojky Jani z Budějek, Jára ještě spí, ale tohle to ti poradím já. než jsi sem napsala ten dotaz, tak jsi si otevřela okénko - dotazy ohledně tohoto fóra a když si přečteš ty nadpisy, tak tam je MOJE POZNATKY a tam najdeš adresu nastažení dobrého programu na zmenšování fotek, který používám já i děvčata. Tak se potom ozvi.
                              Až to budeš mít nainstalované tak postupuješ takhle:
                              1. Nahoře na liště je soubor, ten otevřeš.
                              2.vybereš si ze svého počítače fotku
                              3.dáš otevřít v tom okénku
                              4.nahoře na liště klikneš na obrázek
                              5. klik na změnit velikost
                              6. objeví se okénko
                              7.šířku obrázku dávám do náhledů tak kolem 1200 bodů, nic jiného nenastavuj a do avataru 80 bodů
                              8. OK potvrdit
                              9.vlevo na straně je na prvním místě obdélníček a na ten klikneš levým tlačítkem myši a obrázek ořízneš.
                              10. do obrázku klikneš 2x levým tlačítkem myši a oříznutí ti zmizí
                              11.vlevo nahoře na liště dáš soubor uložit jako a napíšeš si název
                              12.objeví se ti tabulka, pod kterou se dá jezdit šipkou a tam si najedu tak na číslo 40. levá hodnota obrázku se nebude pohybovat.
                              13. dáš uložit
                              a už to potom můžeš vložit do galerky.

                              hodně zdaru
                              Ivana M

                              Comment

                              Pracuji...
                              X