Oznámení

Collapse
No announcement yet.

fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jaroušku já jsem hned děkovala u maminky,je to takto i přehlednější při hledání nějakého obrázku a rychlejší.Prostě výborné a díky.

    Comment


    • #32
      Zdravím.Chtěla jsem se zeptat,jak můžu smazat v galerii fotku i s popisem.
      Předem děkuju.

      Mirča

      Comment


      • #33
        Původně odeslal Mirča Zobrazit příspěvek
        Zdravím.Chtěla jsem se zeptat,jak můžu smazat v galerii fotku i s popisem.
        Předem děkuju.

        Mirča
        Stačí když si otevřete ve fotogalerii Vámi nahranou fotku a pod ní kliknete na ,,upravit fotku,, a dole stačí jen zaškrtnout políčko u kterého je napsáno (Pokud chcete smazat tento obraz úplně, zaškrtněte toto políčko). Poté už jen stačí jen kliknout na ,,Uložit změny,, a fotka je vymazaná.
        Jarda
        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

        Comment


        • #34
          Jaroušku moc Vás prosím o odpověď-dnes jsem chtěla nahrát obrázek do fotogalerie,ale nejde to-píše mi to překročený limit,tak jsem některé obrázky vymazala,ale pořád to nejde...díky
          LENKA

          Comment


          • #35
            Leni, za chvíli dorazí Jára, tak se ho na to zeptám a písnu
            Ivana M

            Comment


            • #36
              Ivanko tak si představ,že jsem tu fotku zmenšila a šlo to...ale vždycky mi šel ten rozměr 640 na 480 a teďka ode dneška,ne????a dívala jsem se na holky tak mají také ten větší-já to nechápu-z čista jasna???díky moc
              LENKA

              Comment


              • #37
                Jára ještě není doma, ale zjistím to zjistím. Chudák stojí asi frontu na policajtech, protože máme v depozitu uloženou značku na tu motorku.
                Ivana M

                Comment


                • #38
                  Původně odeslal lenka24 Zobrazit příspěvek
                  Ivanko tak si představ,že jsem tu fotku zmenšila a šlo to...ale vždycky mi šel ten rozměr 640 na 480 a teďka ode dneška,ne????a dívala jsem se na holky tak mají také ten větší-já to nechápu-z čista jasna???díky moc
                  To je divné. Když na tu fotku kliknete pravým tlačítkem myši a dáte vlastnosti, tak kolik tam máte velikost fotky. Nemyslím tím její rozměry (640 na 480). Limit pro upload jsem o něco zvýšil. Jo a když tu fotku nahráváte, tak by Vám měla naskočit nějaká chybová hláška ne? Jak zní?
                  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                  Comment


                  • #39
                    Jaroušku už jsme vymazala aspoň 50 fotek,měla jsem jich opravdu hodně v galerce a teď jsem zkusila nahrát tu větší a jde to!Díky moc už je to zase OK!Nesmím tolik fotit a nebo víc smazávat starší foto,díky
                    LENKA

                    Comment


                    • #40
                      Leni Tak to je dobrý, než jsem mu to stačila říct, tak už to s tebou vyřešil. Kdepak to je rychlík z rychlíkova.
                      Ivana M

                      Comment


                      • #41
                        Ivanko díky moc,že otravuji,musela jsem těch fotek hódně vymazat a už to jde!
                        LENKA

                        Comment


                        • #42
                          Původně odeslal lenka24 Zobrazit příspěvek
                          Jaroušku už jsme vymazala aspoň 50 fotek,měla jsem jich opravdu hodně v galerce a teď jsem zkusila nahrát tu větší a jde to!Díky moc už je to zase OK!Nesmím tolik fotit a nebo víc smazávat starší foto,díky
                          To je opravdu divné!! určitě to není dělané tak aby jste musela vymazávat Vaše starší fotky! Kařdý uživatel má nastaveno 100 mb jako limit pro všechny fotky. Co jsem ale koukal, tak to zatím nikdo ani z daleka nedohání. Chyba musela být někde jinde.
                          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                          Comment


                          • #43
                            Dobrý den,
                            ve fotogalerii se mě nezobrazují rubriky "ostatní" a "uživatelská ,kde je problém?
                            Jarmila.M

                            Comment


                            • #44
                              Původně odeslal Jarmila.M Zobrazit příspěvek
                              Dobrý den,
                              ve fotogalerii se mě nezobrazují rubriky "ostatní" a "uživatelská ,kde je problém?
                              Do fotogalerie se musíte přihlásit. Vpravo nahoře je tlačítko přihlásit. Pro přihlášení použijte stejné údaje jako sem do fóra.
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment


                              • #45
                                Děkuji za odpověď,ale ukáže se mi neplatné přihlášení.
                                Přihlásím se ,ale vyhodímě znovu na registraci a tak stále dokola,co dělám chybně?
                                Jarmila.M

                                Comment

                                Pracuji...
                                X