Oznámení

Collapse
No announcement yet.

fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ivanko,já jsem byla v galerce přidávalajsem nějaké fotky a najednou mě to zmizelo a nemůžu se dostat do fotogalerie,nevím co jsem to provedla,na něco jsem klikla,nějaký křížek vpravo a teď nevím jak se tam dostat!
    LENKA

    Comment


    • #17
      Už je to zase vpořádku!
      LENKA

      Comment


      • #18
        Ahoj Ivanko, jsem po odpo, kdy za pultem sama, tak jsem unavená a brzy zkusím Tvé instrukce, abych dostala foto do portrétů. Ale musím najít ten odkaz a abych něco měla nainstalované. Připadám si jako jediná, kdo neumí s programy a zmenšováním nebo úpravou fotek, ale já to nikdy nedělala. Až teď díky Tvé netkuchařce a fóru jsem začala makat na poznávání PC, jinak mi stačí meily a ICQ. A jak už jsem psala, kdysi mi PC nechyběl, ale manžel zařídil mi i synovi svůj, tak ať se na něj nepráší...
        Zatím budu jen číst a psát...
        pa. A dělala jsem Páteční kousky a už jsou fuč i švigra se olizovala, když jsem jí dala ochutnat.
        anina s.

        Comment


        • #19
          Chtěla jsem vymazat fotečku ve fotogalerce,ale nevím jak se k tomu dopracovat?????Poraďte!Díky moc
          LENKA

          Comment


          • #20
            Tak jsem si chtěla teď otevřít fotogalerku a nejde mi spustit?????
            LENKA

            Comment


            • #21
              Ahoj leni mě to spustit jde a zatím jsem tam našla jenom úpravu textu a přehození jiné fotky za tu starou. Pod fotkou a pod hvězdičkama je upravit fotku. To vymazání tam bude muset asi Jára teprve dát.
              Ivana M

              Comment


              • #22
                Ivanko díky jdu se podívat jestli už mi to jde!Vše vpořádku,jede !
                Last edited by lenka24; 20.10.2009, 12:13.
                LENKA

                Comment


                • #23
                  Vítejte ve fotogaleri Ekucharka net a bez fotek,už mě to zase blbne????Po levé stránce je statistika a pod ní kalendář a jinak prázdný a bez fotek....tak nevím co dělám špatně!
                  A ještě když pak kliknu vpravo je tam věta:This category does not contain any images.
                  Last edited by lenka24; 20.10.2009, 16:28.
                  LENKA

                  Comment


                  • #24
                    Leni já to před chvílí měla taky tak,ale už to zase jde.Počkej.

                    Comment


                    • #25
                      Lenko,mě se to odpo stalo taky.Pak jsem se vrátila na fórum,pak zase na galerii a to už to zase šlo.
                      Janah

                      Comment


                      • #26
                        Leni24, tak to tam je a jde to vymazat. Klikneš si na fotku kterou chceš vymazat, dáš upravit fotku a tam je potom čtvereček kde je napsáno jakmile to ........ je to nenávratně pryč. Zaškrtnrš, vymažeš. Ještě koukám že tam nusí Jára opravit text. Tak čágo
                        Ivana M

                        Comment


                        • #27
                          Díky díky
                          LENKA

                          Comment


                          • #28
                            Leni nesl, to statečně, ale určitě si myslel že jsme slepý obě
                            Ivana M

                            Comment


                            • #29
                              Já se taky připojuju k poděkování. Je to moc pěkně udělaný.
                              Věrka.

                              Comment


                              • #30
                                Původně odeslal Jana
                                Jardo,díky a pochvala za nově upravenou fotogalerii.
                                Původně odeslal verka123 Zobrazit příspěvek
                                Já se taky připojuju k poděkování. Je to moc pěkně udělaný.
                                Díky za pochvalu ale byla to jen standardní aktualizace na novou verzi galerie, která obsahovala nějaká ta vylepšení a opravovala nějaké ty chyby.
                                ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                                Comment

                                Pracuji...
                                X