Oznámení

Collapse
No announcement yet.

fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Původně odeslal Jana
    Jardo,tak teď se mi to po dlouhé době odhlásilo v galerii.Byla jsem na foru přihlášená,šla jsem se podívat do galerky a tam jsem přihlášená nebyla a zpět do fora a tam ano.Není problém přihlásit se znovu.Píši to jenom proto,jestli Vám to pomůže při hledání chyby.
    Původně odeslal blanca Zobrazit příspěvek
    Mně se před chvílí stalo po dlouhé době totéž.
    Včera večer jsem v galerii něco zkoušel. možná proto se Vám to odhlásilo
    ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

    Comment


    • #77
      Včera mi to hlásilo že se něco dělá ve fotogalerii,ale mě to tedy neodhlásilo.To jsou s námi šachy,co????

      Comment


      • #78
        Původně odeslal Jarda Zobrazit příspěvek
        Hlášku jsem počeštil. Když se Vám ta hláška zobrazila, tak jste klikla na ,,do kompletního editoru,, a text, který jste psala nezmizel že?

        Při přihlašování je důležité zakliknout políčko ,,Zapamatovat si?,, Když toto nezakliknete, tak se Vám to právě bude zobrazovat.
        Pekné popoludnie, Jardo. Ďakujem za info, pre vysvetlenie - najskôr som dala odoslať rychlou odpoveď, a zobrazila sa mi tá "chyba". Tak som skúsila dať do kompl. editoru -zobrazila sa mi tabuľka pre prihlásenie. Nič sa nedeje, text som si skopírovala a odložila do wordu a skúšala som sa znova prihlásiť. Zakaždým, keď sa prihlasujem, si zakliknem políčko :zapamatovat si: a zakaždým pri novom prihlásení to nemám odkliknuté. Tak to robím odteraz zakaždým. Uvidíme. Prajem pekný víkendík a trpezlivosť s nami
        IvanaN

        Comment


        • #79
          chtela bych poslat nejake fotky ,ale nevim jak,muzete mi poradit?dekuji

          Comment


          • #80
            Ahoj Jarko.Kliknes na fotogalerii, je to nahore vpravo. Musis tam byt taky prihlasena. Kdybys nebyla, tak se prihlasis stejnym jmenem a heslem, jako zde. Nahore v liste das nahrat obrazek a pak vyberes kategorii, do ktere obrazek patri a vyberes fotku, musi byt zmensena na urcitou velikost. Kdyz ji mas vetsi, napise ti to prekrocen limit. Napises popis a das nahrat. Jestli ti to takhle staci ?
            Janah

            Comment


            • #81
              dekuji za radu!!!!!Tak to hned vyzkousim!!!

              Comment


              • #82
                Jarko, koukam, ze se te to asi jeste nepodarilo. Ja si fotky zmensuju zde http://www.photoeditor.cz/cz/. Kdyztak pisni, nekdo urcite poradi
                Janah

                Comment


                • #83
                  ANo přesně jak psala Janah musíte se do fotogalerie přihlásit. Použijte stejné údaje jako sem do fóra. Kdyby Vám to nešlo, tak mi když tak napište sem nebo soukromou zprávu. Naše pravidelné návštěvnice jsou již také zkušené jak to u nás funguje,tak že když neporadím já, tak ony určitě ano

                  jarda
                  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                  Comment


                  • #84
                    Dříve se daly fotografie kopírovat. Teď je to asi zablokováno. Otázka zní: Proč?
                    PAVEL

                    Comment


                    • #85
                      Pavle, fotky se dají pořád kopírovat, musíte však nejprve fotku myší zamodřit, pak dát Ctrl C, přesunout se kam chcete fotku uložit a dát Ctrl V ( prostě nezkopírujete fotku jen za použítí myši a pokynů Kopírovat a Vložit, což jste asi zkoušel, a proto vám to nešlo).
                      ZDENY

                      Comment

                      Pracuji...
                      X