Oznámení

Collapse
No announcement yet.

fotogalerie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Tak docela to vydrželo a teď jsem se zase přihlašovala do fóra i galerie.

    Comment


    • #62
      Teď to zase zlobí,denně alespoň 2x se musím do obojího přihlašovat.

      Comment


      • #63
        Jaroušku teď mne to už podruhé v prostřed psaní odhlašuje jak v Pokecu,tak teď tady v tom příspěvku,co se děje,nevím.Zlobí to hodně a docela byl klídek.

        Comment


        • #64
          Dobrý den,
          je to divné protože mě to nedělá a nikdo jiný mi ještě s podobným problémem nepsal. V poslední době na fóru nic neměnil! Vím že máte internet explorer ale ještě bych potřeboval vědět jeho verzi. Něco musí být někde u Vás v nastavení. Napiště mi prosím tu verzi a já na to mrknu. Jo ještě máte windows XP?
          ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

          Comment


          • #65
            Jaroušku máme Explorer 8 a windows XP.Dělá to i děvčatům,protože kolikrát píší,že jim nejde vložit obrázek,komentář ,protože je to právě odhlášené a nebo že se jim to ztratilo v pokecu a to mě teď 2x přímo při psaní mi to dalo tabulku abych se přihlásila.Tak jsem jim dala radu,že se mají přihlásit a zase to bude chodit,proto to sem nepíší.Nevím opravdu čím by to bylo.Týden to drželo a už zase to zlobí,no nic já se budu přihlašovat,akorát když napíšu román a odhlásí mě to,to mě mrzí,protože už nemám sílu psát znovu.Díky.

            Comment


            • #66
              No jo ale já bych potřeboval vědět právě tu verzi. Mrkněte do přílohy a tam je návod jak jí zjistit. Stačí v exploreru nahoře kliknout na ten otazník a dát ,,O aplikaci internet explorer,, poté už jen v okně opsat ty čísla v kolonce version.
              Attached Files
              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

              Comment


              • #67
                Jaroušku hledám a hledám a žádný otazník tam nemám a i jinak uspořádané to mám než u vás.Ale našla jsem něco,tak jestli je to ono tak version 8.0.6001.1870 2IS 128bitový.Jestli to stačí??

                Comment


                • #68
                  Na ten explorer se tedy podívám.

                  Ještě bych chtěl jednou napsat že je důležité rozlišovat kde přesně se Vám to odhlašuje. Toto fórum a fotogalerie jsou dva rozdílné systémy, které jsou navzájem propojené. Proto prosím rozlišujete odhlášení ve fóru a nebo ve fotogalerii.
                  ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                  Comment


                  • #69
                    Jaroušku,já se hlavně odhlašuji v galerii,ale potom když přejdu do fóra,tak tam mě to taky píše přihlásit.Tak že se mi odhlásí i fórum.Já už nevím,jak to mám napsat. V pokecu píše IvanaN že se jí to taky při psaní ve fóru odhlásilo,tak to je i u mě tato chyba stejná,ale stalo se to jen 2x.Nejvíce to dělá galerie a zpětně do fóra též.

                    Comment


                    • #70
                      U mě je to obdobně jako u Jaruš.
                      Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

                      Comment


                      • #71
                        hmm, s tím si opravdu nevím rady. už jsem to testoval na nejstandardnějších prohlížečích (opera, firefox, chrome, safari a explorer 8) a mě se to prostě ani náznakem neodhlásí. Je fakt že používám nové windows 7.

                        kuzma11 - odhlašuje se Vám to v tomto fóru? nebo ve fotogalerii. Je důležité to rozlišovat! fórum a galerie jsou dva rozdílné systémy. Také máte win xp?

                        V brzké době budu fórum aktualizovat, tak uvidíme. Třeba se ten problém vyřeší.

                        Jarda
                        ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                        Comment


                        • #72
                          Děkuji za práci se mnou.

                          Comment


                          • #73
                            Dobrý večer Jardo, v pokeci na str.1542 som napísala príspevok a aby ste ho videli, tak Vám ho posielam i sem:
                            Ivanka a Jardooooo. Než som pobrázdila na google a potom som chcela odoslať odpoveď, tak mi neišla zas odoslať a zobrazila sa mi táto chyba, tak som to odfotila. Potom som vyskúšala cez kompletný editor a zobrazilo sa, že sa musím prihlásiť, asi som bola dosť dlho mimo pokec. /ale asi nejakých 10 min./ Tiež prikladám foto.Znova po prihlásení mi to už išlo. Tak zatiaľ ďakujem a dobrú noc, IvanaN
                            IvanaN

                            Comment


                            • #74
                              Hlášku jsem počeštil. Když se Vám ta hláška zobrazila, tak jste klikla na ,,do kompletního editoru,, a text, který jste psala nezmizel že?

                              Při přihlašování je důležité zakliknout políčko ,,Zapamatovat si?,, Když toto nezakliknete, tak se Vám to právě bude zobrazovat.
                              ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

                              Comment


                              • #75
                                Mně se před chvílí stalo po dlouhé době totéž.
                                Blanka

                                Comment

                                Pracuji...
                                X