Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tácky, talířky, mističky s cukrovím

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Konečně posílám svoje cukrovíčko do sbírky mezi ostatní. Tedy moje a cukroví od švagrové. Ať nejsem pozadu za vámi.
    Dělaly jsme víc druhů a v menších dávkách.
    Attached Files
    HankaP

    Comment


    • #92
      Konečně jsem vyfotila svoje letošní cukroví, je ho méně, než jindy, ale myslím, že ho málo nebude .
      Attached Files
      Blanka

      Comment


      • #93
        Děvčata a klucí, mám z Vás opravdu velkou radost
        Ivana M

        Comment


        • #94
          Sladké nemusím, ale 3 rohlíčky od mamky jsem si dala.
          Blanco, neva, když se zeptám, jestli to cukroví úplně vpravo jsou kakaové půlměsíčky?
          Pěkný večer.
          anina s.

          Comment


          • #95
            Všichni máte moc pěkné cukroví.Taky přispěji s moji troškou pěti druhů.
            Attached Files
            Iva4

            Comment


            • #96
              JaninoS, jsou to opravudu kakaové půlměsíčky polévané rumovou polevou, ty musím dělat každý rok, všichni je mají moc rádi. Letos se mi moc nepovedla poleva, do zbytku bílkové jsem přidala rum, nechala zaschnout přes noc a ráno se poleva hodně lámala. To mám z toho, že jsem spořivá a nevěděla jsem, jak jinak bílkovou polevu zužitkovat. Zase poučení pro příště, lepší je vykrajovat, když poleva není úplně ztuhlá. Ale na chuti to neubralo .
              Blanka

              Comment


              • #97
                Ahoj BLANI, dík za odpověď. Já jsem dávala recept, mám ho od mamky a dáváme na ně citrónovou polevu a jsou moc dobré, protože jsou křekhé. A já vždycky dojídala ty okraje, teď už mi nějak sladké nechybí.
                Tak jsem ráda, že jsem se trefila.
                Já můžu dávat fotky z archivu, teď nám digi foťák nejde, tak nemůžu vkládat nové fotky.
                Pěkný den !
                anina s.

                Comment


                • #98
                  Ivo4.Blani a HankoP cukrovíčko máte pěkné a jistě dobroučké,nebo už není?

                  Comment


                  • #99
                    Jaruš, díky za pochvalu
                    Cukroví stále je, jíme ho, ale jelikož je i vánočka a další papaníčko, tak nám zbyde ještě na Silvestra.
                    Dneska jsem donesla ještě 10 košíčků mámě, protože tam měla návštěv, bývalou sousedku, co jsme bydleli.
                    Nadávala mi do telefonu, že návštěvě nandala na tác od všech druhů a ona snědla jen 8 košíčků a ostatního cukroví se nedotkla. Tak abych měla klid, tak jsem jí tam ještě něco donesla.
                    HankaP

                    Comment


                    • Jaruš,díky za pochvalu.Cukroví ještě trochu mám a to jsem polovičku rozdala.Pro nás dva,vlastně tři toho bylo až až.
                      Iva4

                      Comment


                      • Jaruš, taky děkuji za pochvalu, cukrovíčko ještě je a asi ještě bude dost dlouho, musím se hodně brzdit, abych ho nejedla, jsme na tom s tou váhou téměř všechny stejně. Ale zítra jdu ke kamarádce, vezmu jí krabičku jako vzorek a na Silvestra jedu k synovi, tak jim tam také něco vezmu, ono to ubyde .
                        Blanka

                        Comment


                        • Děvčata,
                          taky posílám jednu fotečku mých "výtvorů", ale pozor, abyste se nelekly . Já na to zdobení moc nejsem, jsem ráda, že něco upeču
                          Jinak vy všechny to máte moc krásné, jak ze žurnálu - opravdu před Vámi všemi smekám. Já uhnětu těsto, upeču, ale nerada zdobím a slepuju - to je pro mne za trest
                          Ale děti jedí stejně jen linecký, tak možná stačilo upéct jen tohle a měla bych po starostech
                          Attached Files
                          Gábina

                          Comment


                          • Gabi, nemáme se čeho lekat, máš cukroví moc pěkné .
                            Blanka

                            Comment


                            • Gábi, nevím proč se tak podceňuješ, protože cukroví máš doopravdy moc pěkné
                              Papa EMKA

                              Comment


                              • Gabčo proč to říkáš,máš náhodou moc pěkné a určitě i výborné cukroví.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X