Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tácky, talířky, mističky s cukrovím

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Moje troška. Proti Vám jsem jako Popelka. Kam se hrabu na Jaruš a Lenku. Ty šuhajdy jsem ještě včera dělala podle Jarušky.

    Last edited by MaruškaC; 22.12.2009, 17:40.
    Maruš

    Comment


    • #77
      Maruško máš toho hodně druhů,paráda,alespoň nemáš takový problém,na co to dát,aby bylo od všeho a pro všechny chacha.

      Comment


      • #78
        Maruško,máš to hezké,člověk nemusí mít toho kvantum,hlavně že má co dát na stůl,ne?

        Comment


        • #79
          a zas už něco !!! super, krása. To jsme to rozjely, co ???? Nádhera.
          Iris

          Comment


          • #80
            Tak jsem to dneska vyfotila, dokud je co Perníčky jsem dostala, to jenom pro ukázku, jsou krásné
            Attached Files

            Comment


            • #81
              Jindro, já už nemám sil,už se opakuji, ale tohle všechno dát dohromady
              Máš to krásný. moc.
              Iris

              Comment


              • #82
                Jindro máš cukrovíčko nádherné.Perníčky jsou dělané přímo nějakou malovankou perníků,ne? Nádherná práce.

                Comment


                • #83
                  Holky, máte všechny to cukroví tak nádherný, jen oči přecházejí. Já na to zdobení moc nejsem, no snaha byla.
                  Jana H.

                  Comment


                  • #84
                    Děvčata a klucí, úžasný. Ještě jsme se mali všichni zvážit
                    Ivana M

                    Comment


                    • #85
                      Tak krásné výtvory,já budu klást až zítra cukroví na tácek,tak taky přijdu s troškou do mlýna.
                      Ahojky VŠEM
                      Věrka

                      Comment


                      • #86
                        Tak krásný dopoledne,určitě finišujete tak jako já,už jsem jen doladila mísy,přemístila dárky z bodu A do bodu B a vše posílám,totiž přiložila jsem i další dva obrázky,které určitě neodmyslitelně patří k vánocům,ale není rubrika,tak jsem to fukla sem,snad neva.
                        Tak holky a klucí,mějte se pohodově,svátečně a užijte si vše plnými doušky a zítra ahojky, budeme si určitě sdělovat dojmy.
                        Vánoční talíř, mísa s ovocem a Ježíšek, jak se stěhuje od nás k synovi.[ATTACH],[ATTACH]vánoční dárky.jpg[/ATTACH][/ATTACH]
                        Attached Files
                        Ahojky VŠEM
                        Věrka

                        Comment


                        • #87
                          Tak ty dárky opakuji,poprvé se to neodeslalo.vánoční dárky.jpg
                          Ahojky VŠEM
                          Věrka

                          Comment


                          • #88
                            U nás máme rádi cukroví spíš to sušší než mazané a tak jsem letos udělala jenom to co mají kluci rádi
                            Attached Files
                            Iva

                            Comment


                            • #89
                              Teda tady je krásného cukrovíčka. Jste všechny šikulky
                              Attached Files

                              Comment


                              • #90
                                Rendii to je krásně upravené cukrovíčko,paráda.
                                Ivčo to víš,že je nejlepší udělat jim to co jim chutná.
                                Věrko 2x parádní cukroví a hned je plný tác,co?A ty dárky jsou pro všechny přítomné,že?

                                Comment

                                Pracuji...
                                X