Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tácky, talířky, mističky s cukrovím

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Holky,máte to všechny moc hezké!

    Comment


    • #47
      Jaruško, Zdeničko, Alenko, Láďo a Iris fakt jste dobrý a já se dokonce nebojím říct, že jste ještě lepší
      Ivana M

      Comment


      • #48
        Devcata smekam pred vama, cukrovi mate nadherne a jiste je i moc dobre. Jo, chudak porota, budou to mit tuze tezke.
        MILADA

        Comment


        • #49
          Mas pravdu Miladko, ale nakonec proc by nemohlo byt vice 1. mist, no ne? Co ty na to Iris?
          Marie z Moravy

          Comment


          • #50
            Iris,vždyť máš cukrovíčko moc pěkné,to si chlapi dají,jen se pořád nepodceňuj.

            Comment


            • #51
              Cukroví je moc krásný a všechno!
              LENKA

              Comment


              • #52
                Moc, moc pěkné cukrovíčko, jedno krásnější, než druhé. To se příští vánoce budu moci inspirovat.

                Comment


                • #53
                  Tak přidávám svoji trošku do mlýna...

                  Abych se nechlubila cizím peřím tak velký podíl na výtvarné stránce má moje dcera Bětka a ten krásný svícen mi vyrobila kamarádka Lenka.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #54
                    Děvčata, jste všechny moc šikovný a všechno je moc pěkný.
                    Věrka.

                    Comment


                    • #55
                      Vanocni cukrovi

                      Tak devcata, toto je moje troska do mlyna. Esteticky asi zadna slava, ale nam to chutna a to je hlavni. Nejvice si cenim toho zluteho vzadu.
                      Attached Files
                      Last edited by Barbus; 20.12.2009, 23:33.
                      Barbus

                      Comment


                      • #56
                        Ivaver tak to máš dobré,každý něco a je toho hafo.Krásné.

                        Barbusi,kde je to žluté,myslíš vaječňák,ale nějak se ztratil,že by už byl vypitý?????

                        Comment


                        • #57
                          Uz je to tam, nejak jsem to moc zmensil. ted uz je to O.K.
                          Barbus

                          Comment


                          • #58
                            Původně odeslal Barbus Zobrazit příspěvek
                            Uz je to tam, nejak jsem to moc zmensil. ted uz je to O.K.
                            Tak teď už to vidím,paráda na chlapa prostě jednička,to někdy nedovede ani žena.A to žluté,věřím,že nejlepší.

                            Comment


                            • #59
                              Holky všichni jste prostě šikulky a u mě máte za 1* a samorřejmě Barbus má 1**, páč je to chlap a cukrový je úžasné. Iris cukroví máš pěkné a určo dobré. Zdenka 1020 taky moc pěkné. Ivaver dceři za zdobení 1* a nejvíc mě dostala s tou poprsenkou a prdelinkou super. Jaruš to je naše jednička. Snad jsem někoho nezapomněla to bych nerada. Prostě všichni 1***********.
                              Láďa

                              Comment


                              • #60
                                Všechno je moc pěkné, ale Barbus má u mě velikou 1***, protože to opravdu leckterá hospodyňka, neudělá takovou parádu. Vaječňák je dobrý a třeba na nanukáč, to nemá chybu, navrch šlehačku a je dobrota hned.
                                Věrka.

                                Comment

                                Pracuji...
                                X