Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Recept na červenou řepu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Recept na červenou řepu

    Dobrý den

    prosím nemáte někdo dobrý recept na nakládání červené řepy. Děkuji a všechny zdravím. Páček Ika

  • #2
    Ahoj
    Iko,já dělám na řepu nálev: 1l vody,3-3,5 dcl 8%octa,10dkg cukru,4dkg soli
    Trochu vody si odeberu do hrníčku a svařím špetku fenyklu a anýzu a pak přecedím do nálevu.Může se dát ale i k řepě,jenže to u nás všem vadí.
    Řepu uvařím,oloupu a nastrouhám na hrubém struhadle(moje mamka ji krájí na kostičky).Do sklenice dám ještě dvě kolečka křenu.Zaliju horkým nálevem.
    Janah

    Comment


    • #3
      Iko já mám takový recept na lák který není až tak moc koncentrovaný a kyselý.Takový spíše sladčí,ale ne moc.Takovou řepu totiž mohou jíst i děti a těm mým hodně chutná i samotná.Tento recept používám i na okurky.Je po babičce...

      Tady přikládám recept:

      2 l VODY
      3/8 l OCTA
      8 dkg SOLI
      15 dkg CUKRU
      20 tabletek cukerinu
      20-25 ks celého PEPŘE
      10-12 ks NOVÉHO KOŘENÍ
      1 lžička HOŘČIČ.SEMÍNKA
      1 BOBKOVÝ LIST

      Vše svaříme v hrnci,necháme zchládnout a přecezený nálev lejeme do sklenic s řepou.
      Radka

      Comment


      • #4
        Řepa

        Děvčata děkuji za recepty. Já jsem ho měla a někam se založil a nemohu najít. Hlavně, že mám sešit, ale stejně papírky jsou stále. Páček Ika.

        Comment


        • #5
          Ahoj Iko
          Já dělám tento lák: 5 l nálevu připravím z 3,8 l vody, 0,20 kg cukru, 0.15 kg soli, které svařím a doplním 1,25 l 8% octa. Do sklenic přidávám křen a velice malé množství fenyklu a kmínu.
          Alena J

          Comment


          • #6
            Já dávám stejný lák jako na okurky a nahoru do sklenice dám asi 3 zrnka fenyklu jako Alenka.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Děvčata,
              já dělám řepu se zelím:

              1 díl řepy (povařit, nastrouhat)
              1 díl bílého zelí (může být trochu míň - nakrouhat)
              1/2 dílu cibule (nakrájet)

              Vše smíchat, napěchovat do sklenic a zalít Dekem - já to zalívám přes cedník, aby tam nebyly ty kuličky koření.
              Dávám to Deko, které se nemusí sterilovat, ale kdo chce, může.
              Gábina

              Comment

              Pracuji...
              X