Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zavarovani kvetaku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Renata - zkusim a pak dam vedet jak jsem dopad, presto budu hledat dal, asi mas pravdu, ze tam bude zrejme ecko ktere byt na skodu vubec menusi.

    Comment


    • #17
      Tak Kazu, v Tescu budou mít květák v akci, tak vyzkouším, lák mám ve forotě, tak to bude jednoduchý. Ale asi bude čas až v pátek.
      Renata

      Comment


      • #18
        Renata - budes rychlejsi nez ja, jsem mimo domov, v zime nejezdim, dej potom treba za mesic nebo dva vedet jak zkouska dopadla.

        lak ma ve forote znamena co? Muzes dat recept ?
        Last edited by Kazu; 17.01.2012, 21:30.

        Comment


        • #19
          "Ve forotě" znamená hovorově "v zásobě".
          anina s.

          Comment


          • #20
            No nevím, jestli vydrží měsíc. Až bude dnes chvilka, vložím recept.
            Janinka přeložila, to znamená, že si uvařím více láku a studený uchovávám v pet lahvích, vydrží dlouho a mám vždy po ruce. Třeba na utopence, pečenáče atd....
            Renata

            Comment


            • #21
              Já zavařuju do tohoto nálevu:http://galerie.ekucharka.net/showpho...-c3-ad&cat=518
              Popis máš pod obrázkem,dostane se koupit v Kauflandě v ČR a vydrží ti hodně dlouho v zásobě.
              MARUŠKA

              Comment


              • #22
                maruška - ten nalev jsem v kauflande videl, ale ze zasady nekupuji co je vyrobeno pro market, vim o tom svoje, domaci recept je mi milejsi a hlavne chutnejsi.

                Comment


                • #23
                  Renata - jsem zvedav na ten recept, hned budu mit inspiraci na sezonu.

                  Comment


                  • #24
                    Lák jsem dala do receptů, mám jej od tchýně, ta jej má zase od své tchýně a nám moc chutná. Používám na vše.
                    http://forum.ekucharka.net/lak-na-za...186#post101651

                    Jo a byla jsem dnes vTescu, květák vyprodán, tak se podívám v pátek. Chtěla bych to zase zkusit.
                    Renata

                    Comment


                    • #25
                      Já v něm zavařuju 10 let znojemské okurky a nemají chybu!!Škoda že nemůžu poslat na ochutnání.
                      MARUŠKA

                      Comment


                      • #26
                        maruška - chutnat ti muze, ale napsal jsem jasne , nekupuji produkty ktere jsou vyrobeny pro market, jedna se o sunt smejd, jedovatost, predevsim suroviny Polsko Cina coz je jeden velkej hnuj, slusne receno jeden velky humus, oblbovani zakazniku a predevsim pouze zisky pro market.

                        Comment


                        • #27
                          právě se chystám zavařit květák a kamarádka mě upozornila, že do něj musím cosi přidat aby zůstal bílý,ale nevzpomněla si na to co přidat,tak to do zítra snad zjistí,tak jestli to zjistím ráda se o tuto zásadní infrmaci podělím tak kdo může, počkeje renulda

                          Comment


                          • #28
                            Jsem zvedav s cim prijdes, nekteri jsou tady barvoslepy a nevi co je bila barva, dulezita a podstatna zasada je ta , co je to za kvetak ? Neco jineho bude kdyz budes delat kvetk od ceskeho pestitele - treba Litomericko, a neco jineho bude kvetak z marketu oznacovan taky jako cesky a zpravidla se jedna o humus a sragoru ktera navic jeste pekne smrdi a pachne po nejakem hnoji.

                            Comment


                            • #29
                              renulda- nejak si davas na cas.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X