Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zavarovani kvetaku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavarovani kvetaku

    Dobry den,

    mam takovy dotaz ohledne zavarovani kvetaku. Co udelat s kvetakem aby zustal pri zavarovani bily. Dekuji.

  • #2
    Ahoj brácha zavařuje květák nebo květák spolu s houbama do sladkokyselého nálevu jako na okurky a vždy ho má krásně bílý.Musí se zavařit syrový.
    MARUŠKA

    Comment


    • #3
      Ahoj sefkucharko - hned jak bude lepsi kvetak tak to skusim, ale neni mi jasne jak to myslite zavarit syrovy, myslte kvetak nejdrive povarit ve slane vode a pak sterlizovat v laku, nerozumim tomu.Prosim o upresneni.

      Comment


      • #4
        Kazu, já květák umyju, nakrájím nebo nalámu na menší "růžičky", dám do sklínky a zaliju nálevem.
        Syrový, takže nevařený, aby potom pěkně křupal.
        anina s.

        Comment


        • #5
          janina s. - tak to je sice vsechno pekny , ale zajima me kvetak pouze bily.

          Comment


          • #6
            Kazu, tak asi já trochu nerozumím, dělám květák jako Marušky brácha a bílý ho mám.
            anina s.

            Comment


            • #7
              janina s. - predstavte si zavarujete ve sklenici dole krajene nakladacky pak paprika a kvetak. jak to udelat aby byl kvetak bily, co znamena ,, .Musí se zavařit syrový.,, nerozumim tomu.

              Comment


              • #8
                Jiný druh květáku než bílý neznám.Hlavici rozeber na růžičky a zalij nálevem na okurky a sterilizuj.I když ho dáš s paprikama měla by mu zůstat bílá barva.
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  samozrejme, ze je kvetak bily, ale samotny kvetak kdyz zaleju nalevem a sterilizuji tak kvetak z tmavne, neni ciste bily jak byl pred sterilizaci, s tim kvetakem se musi neco udelat , bud v necem pred strilizaci povarit a nebo do neceho namocit.

                  Kdyz v 90 letech byly prodejny Eso urcite si pamatujes tak ve sladkokyselem nalevu byl kvetak s paprikou, kvetak byl jak padly snih, kdyz si koupis sterilizovany kvetak z Madarska tak je jak padly snih, i zeli ma s nekdy v obchode bile a nebo takove jako spinave do cerna.

                  Dle meho nazoru se stim kvetakem musi neco udelat , ale ?

                  Comment


                  • #10
                    Kazu, a ty jsi už vyzkoušel/a postupy, co ti radí Maruška s Janinou a není i tak květák bílý ??? Myslím že děvčata by ti to přece nepsala, pokud by jim i po sterilizaci nezůstal bílý květák, že ??? V jednom receptu ještě píší, že zůstane květák bílý, když se nejprve ovaří s troškou kyseliny citŕónové a pak jde teprve do nálevu, tak koukni na odkaz http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=52851&user=227172
                    ZDENY

                    Comment


                    • #11
                      Zdeny - a co myslis ,ze asi delam, kiselina citronova nefunguje - bohuzel.

                      Comment


                      • #12
                        Kazu vím co myslíš, on květák chytne barvu do růžova a časem tmavne, zavařovala jsem jednou pytel darovaného květáku. Byl nevzhledný, ale chuťově dobrý. Pak mi bylo řečeno, jej chvilku povařit a hned zchladit. No už jsem nikdy tolik nedostala, tak nevím, zda to tak je.
                        Renata

                        Comment


                        • #13
                          Tak zkus 2 minuty ho povařit s tou kyselinou citrononou nebo s obyčejnou citr. šťávou.
                          Nebo zkus vodu osolit.
                          MARUŠKA

                          Comment


                          • #14
                            Kazu vím co myslíš, on květák chytne barvu do růžova a časem tmavne, zavařovala jsem jednou pytel darovaného květáku. Byl nevzhledný, ale chuťově dobrý. Pak mi bylo řečeno, jej chvilku povařit a hned zchladit. No už jsem nikdy tolik nedostala, tak nevím, zda to tak je.

                            Renata - presne si se trefila, jak pises takto je, ta chut je sice dobra, ale ta barva je hruza, kdyz vydim nakladane zeleniny z Madarska a kvetak je doslova jak napadly snih tak si rikam proc mam kvetak tmavy.

                            Mam kvetk nakladany rad, ale ta barva mi nesedi, zkousel jsem kyselinu citronovou, bezbarvy ocet a nic, sul jsem neskousel, zkusim. Porad je to ve stadiu neco zkusit kde nevim jak dopadnu, snad se nekdo ozve kdo danou problematiku zna.
                            Ten samy problem je vlastne u sterilizovaneho zeli, kdyz se podivas na pult v obchode tak krasne rozdily mezi zelim vidis, jedno zeli je ciste bile a jine mas takove sedive skoro do cerna -tmave.
                            Proto tvrdim, ze se musi s kvetakem neco pred sterilizaci udelat aby si zachoval puvodni barvu. Jak to treba delaji v konzervarnach ?

                            Comment


                            • #15
                              Kazu, mě právě dodatečně řekla teta, že jen krátce povařit ve vodě, neosolené a rychle zchladit. Je pravda, že švagrová dělá sterilizované zelí v nálevu a barva taky není bílá. Tuším, že v konzervárnách bude působit nějaká chemie. Asi to bude chtít si přečíst na kupovaném složení.
                              Renata

                              Comment

                              Pracuji...
                              X