Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sušená rajčátka v olivovém oleji - delikatesa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kolik rajčat to bylo neumím odhadnout, ale naplnila jsem tři plechy velké.Rajčátka jsem skládala tak, aby se nedotýkala. Vážila jsem jen tu vydlabanou hmotu, té bylo přesně kilo, protože jsem z toho udělala kečup. Měla jsem to na 50 4x po 20 minutách a pak jsem přidala na 60 to jsem nechala sušit také 4x.Trobu jsem měla založenou, aby byla trochu pootevřená. Pak jsem je nachala zavřené v troubě celé odpoledne a večer jsem opakovala 4x po 20 minutách na 60. Měla jsem z těch třech plechů 2 skleničky od jogurtu. Dnes jsem je už ochutnala a zítra budu dělat ještě další, protože mi stačilo pár kousků na chlebík a byla to opravdu lahůdka. Podle mne, lepší než kupovaná. Tak snad Ti to Petrulinko pomůže. Pa
    Mirka

    Comment


    • #17
      Mirko, moc děkuju, určitě se do toho pustím. Sušené rajčata totiž miluju, ale kdo je má pořád za ty drahé peníze kupovat, že jo?

      Comment


      • #18
        Ahoj holky, rajčátka už jsou naložená v oleji. Prosím, poraďte, za jak dlouho budou měkká? Teď je mám asi pátý den, no jasně, že už se nemůžu dočkat, až to bude "hotové".
        Zuzana

        Comment


        • #19
          Zuzi, už je můžeš určitě ochutnat !!!!!!!!!
          Iris

          Comment


          • #20
            Irčo, to my jsme je ochutnali už brzo, ale teď už to jsou dva týdny, a jsou pořád nějak tvrdší, ale i tak jsou "žravá".
            Zuzana

            Comment

            Pracuji...
            X