Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dalamánky - lepší než kupované (babka)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dalamánky - lepší než kupované (babka)

    Tento týden jsem teprve objevila tuto báječnou kuchařku. Chtěla bych přispět tedy i já svými recepty. Posílám recept na dalamánky, který jsem postupně vypilovala a jsou opravdu lepší, než kupované.
    Těsto připravuji v domácí pekárně, ale jistě je možné je zpracovat i v míse.

    Suroviny:
    3 dcl + 1 polévková lžíce vody
    1/2 balíčku kvasnic
    1 ČL hnědého cukru
    2 ČL soli
    2 ČL celého kmínu
    1 PL octa
    2 PL oleje
    10 dkg hladké mouky
    20 dkg Předměřická mouka pšeničná - tmavá chlebová(mají v Tescu)
    20 dkg Předměřická mouka žitná - tmavá chlebová
    1 bílek na potření dalamánků, kmín, hrubá sůl na posypání.

    Postup:
    Do vlažné vody s cukrem dám rozpustit kvasnice.
    Mezitím navážím ostatní suroviny. Dám do pekárny na program těsto.
    Po zpracování a vykynutí těsta vytvaruji za pomoci hlad. mouky 9 kusů šišek - dalamánků .Dám na velký plech, vyložený pečícím papírem, znovu vykynout.Kynutí urychlím vložením do vlažné trouby. Povrch nechávám hladký, nenařezávám.
    Po vykynutí potřu bílkem, posypu kmínem a solí. Peče se na 180stupních v horkovzdušné troubě asi 15 minut.
    Do trouby vkládám kastrůlek s horkou vodou. Po upečení dalamánky nenechávám na plechu, ale i s peč. papírem přesunu na rošt, aby zbytečně netvrdly a neokoraly.
    S pomazánkou, nebo salátem je to mňamka. Když jsou ale ještě teplé, stačí samotné. Dnes jsem je pekla ke klasické kmínové polévce k obědu.
    Z tohoto těsta se dá upéct i dobrý chleba.
    Doufám, že Vás můj recept nezklame a bude chutnat jako nám doma.
    Všechny zdraví babka.

  • #2
    Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

    zdravím dalamánky vyzkouším mám taky pekárnu ,ale jen těsto jsem v ní nedělala mona

    Comment


    • #3
      Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

      To vypadá lákavě,
      U nás máme tmavé pečivo rádi, takže až budu mít náladu, tak je vyzkouším.
      Já šla tuhle z práce pozdě odpoledne, celý den jsem neměla čas se najíst a tak jsem při nakupování zakoupila 3 dalamánky, že si je jako doma s nečím dám. Ale dopadlo to úplně jinak, protože jsem hlady po cestě v metru a autobuse 2a půl snědla suché.
      Takže ty domácí asi budou ještě lepší.
      HankaP

      Comment


      • #4
        Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

        Taky vyzkouším ,ale zkusím chleba- Pedměřickou mouku pšeničnou mám,ale žitnou mám Březskou.Tak snad se povede.JÁ Z TÝ TMAVÝ MOUKY NEMÁM DOBRÝ ZKUŠENOSTI,ALE ČLOVĚK SE MUSÍ POŘÁD UČIT BABI

        Comment


        • #5
          Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

          Ahoj tak hlásím,že jsem dělala místo dalamánků chléb a manžel řekl,že to je nejlepší chleba co jsem dělala povedl se a je opravdu ňam babi

          Comment


          • #6
            Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

            Ahoj milé pekařky, jsem ráda, že Vás můj recept zaujal. Ještě k receptu dodávám, že je dobré dávat část mouky pšeničné a část žitné. Pečivo, které je jenom z mouky žitné je suché a drobivé, tam se musí přidávat brambory. Na žitný chleba mám recept také, časem jej tady uvedu. Zdraví babka.

            Comment


            • #7
              Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

              Ahoj babko,za 20.minut budu mít v pekárně hotové těsto na ty dalamánky manžel si je přál,protože mu ten chléb hrozně chutnal.TAK díky za recept. Mám doma 5.kg mouky vejražka žitná, můžu to přidávat do pšeničných,nebo je to moc hutný.U nás je mlýn a tam chodíme kupovat mouky,ale jenom žitný,tak musím přidávat pšeničný z obchodu.Předem děkuji za radu babi

              Comment


              • #8
                Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

                Ahoj Babi, tak jak to dopadlo? Mě ty dalamánky chutnají víc, než chleba. Domácí chleba - tedy každý, mi připadá takový buchtový. Je dobrý, ale jen občas, stále bych ho jíst nemohla. Dalamánky mi připadají opravdu jako ty kupované, alespoň u nám.
                Takové nabízí Tesco v Brně cca za 6,- Kč. Tak ta chvilka práce, trocha vody, kvasnic a mouky se vyplatí. Koupila jsem si na podzim silikonovou podložku, těsto se tak nelepí jako na dřevěném vále.
                Ještě se zkuste podívat na tuto adresu
                http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=4920.

                Jsou tam výborné recepty i s postupem. Rohlíky jsou perfektní. Dělám jich 12 na plech. Můj muž říkal, že lepší než s obchodu a on je mlsný. Část jsem sypala mákem, část solí a kmínem a nebo trochou strouhaného sýra. Mě chutnají sýrové, mužovi solené.

                Také zkuste zde najít recept č. 196 - vánočka od Evy. Z tohoto receptu jsou výborné loupáčky a vydrží i 3 dny v mikrotenovém sáčku, tedy pokud se hned nesbaští. Loupáčků je 18 kusů (2 plechy po devíti kusech). Než je začnu stáčet, tak dám doprostřed trošku marmelády nebo Nutelu. Nechám nakynout, peču opět na papíře na 170 stupních, horkovzduch a nádobka s vodou v troubě. Před pečením potřu vejcem se lžičkou cukru, kvůli lesku a barvě, sypu mákem - marmeládové, nutelové počárám čokoládou nebo polevou po upečení. Po upečení opět dát s plechu na rošt, aby pečivo neoschlo. Vánočka mě nezaujala, já mám recept lepší.
                Určitě to zkuste, stojí to zato. Dobrou chuť a úspěšné pečení přeje babka .

                Comment


                • #9
                  Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

                  Na to hlavní jsem zapomněla. Tu mouku navažte tak, jak je v receptu. Samotné žitné pečivo je suché a drobivé.
                  Babka

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

                    Ahoj babko,tak chléb a dalamánky dopadly velmi dobře a už nebudu zkoušet jiné,protože tyto nemají chybu a míchám taky 3.druhy mouky tak, jak je to v receptu.Peču 2krát do týdne chléb i dalamánky.Moc děkuji za receptík a loupáčky taky zkusím jdu je hledat babi a nevykej mi

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dalamánky - lepší než kupované (babka)

                      Ahoj babi, mám velkou radost z tvojí pochvaly. Je to fakt dobré, jenom mít ten čas a finančně se to také vyplatí. Doufám, že si oblíbíš i ty loupáky, jsou fakt perfekt. Jsem dost mlsná i celá moje rodinka a jen tak mi něco nechutná.
                      Udělej si i moji domácí paštiku, nedá tolik práce a je jí dost.. Právě je na to vhodná doba. Najdi si ji na těchto stránkách a stojí to opravdu zato. Také jsem tam dala maminčiny buchty. Budu se těšit na zprávu, jak se to podařilo a můžeme si spolu vyměňovat recepty. Včera jsem dělala tvarůžkovou pomazánku, jak ji dělávala moje babička, k čerstvému chlebu - prudce jedlé. Pokud budeš mít zájem, pošlu recept.U posledních receptů jsem zapomněla zatrhnout upozornění, tak mi piš přes ty dalamánky.
                      Zdraví babka

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Babko, tak jsem včera ukoušela tyto dalamánky, nemají chybu, moc chutnaly, vypadá, že jdu na ně dneska znova. Díky za recept. Moc zdravím.
                        Majka
                        M A J K A 1

                        Comment


                        • #13
                          Zkoušla jste to některá z jiné mouky? Já totiž předměřickou doma nemám.

                          Comment


                          • #14
                            rada

                            Kupuji v pekárně Chlebová mouka,žitná mouka a obyčejná hladká .
                            Eny

                            Comment


                            • #15
                              Eny, děkuji za radu. Vyzkouším. Já totiž mouku chlebovou, žitnou i hladkou mám, ale nemám tu předměřickou, tak jsem nevěděla, jestli mi to půjde udělat i z jiné mouky.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X