Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Švestková omáčka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Švestková omáčka.

    5 dkg másla
    5 dkg mouky
    20 dkg povidel švestkových, nebo o něco víc sušených švestek, ty by se měly rozvařit a rozmixovat
    2-3 dcl červeného vína, nebo stačí jen voda, ale s vínem je lepší
    mletý zázvor, skořice, sůl, cukr.
    Uděláme světlou máslovou jíšku, kterou zředíme trochu vodou, nebo vínem, může se dát obojí, rozšlehat a povařit, přidáme povidla nebo rozmixované sušené švestky,mletý zázvor a skořici a podle chuti cukr a sůl. Může se přidat i citronová šťáva a kůra, opět podle chuti. Je dobrá k uzenému masu.
    Věrka.

  • #2
    Re: Švestková omáčka.

    Ahoj Věruško. V životě jsem jí nejedla, ale hodně o ní slyšela, je prý opravdu výborná k uzenýmu s bramborovým knedlíkem. Já to snad někdy budu muset zkusit, ale když je tady tolik dobrých jídel, člověk neví, které dřív. :P Ahojky Jana H.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Re: Švestková omáčka.

      Ahoj děvčata tuhle omáčku dělávala moje maminka a dělala k tomu bramborové šišky a mě to moc chutnalo.A protože mi jí doma nikdo nechce tak už jsem jí dlouho nedělala ale je moc dobrá. Zdena
      ZDENKA

      Comment


      • #4
        Re: Švestková omáčka.

        Něco podobného dělala moje mamka k zajíci. U nás se tomu říka zajíc na černo. Do omáčky se přidávají ještě mandle.Děda chodil střílet, tak jsme mívali zvěřinu jako děti dost často.
        Kamila

        Comment


        • #5
          Re: Švestková omáčka.

          Ahoj Věrko,díky za recept.Ráno ho hned předám ať už mě sousedka neuhání.Snad to nakonec taky
          udělám k tomu uzenému.Moje babička jí také dělávala na vánoce k zajíci.Jenže já jsem to
          nikdy nejedla, protože už jenom ta vůně/ pro mě smrad/ ze zajíce mi vzal chuť na jídlo.
          Ale uzené mám ráda a bramborový knedlík miluju,tak proč ne.Tak díky kuchařinko JanaP
          Jana P

          Comment


          • #6
            Re: Švestková omáčka.

            U nás se této omáčce říká slivovačka a zahušťuje se strouhaným perníkem.Může se přidat i lžíce rumu.Zrovna nedávno jsme ji měli .Já ji mám ráda studenou, ale knedlíky a uzené k tomu teplé. Daniela H.
            Daniela

            Comment


            • #7
              Re: Švestková omáčka.

              dobry den Verko !uz dlouho zhanim recept na tuto omacku jako deti jsme ji casto doma jedly ,dneska ji budu delat a k tomu si dame kynute knedliky z povidlama tak jsem zvedava jak to bude detem chutnat uz se moc na ni tesim od detstvi jsem ji nejedla tak dekuji moc za recept a hezky den zdravi Alena

              Comment


              • #8
                Re: Švestková omáčka.

                Tento recept vařila Dáda Patrasová v televizi já k tomu nemám moc důvěru protože tento recept neznám,ale měla bych zkusit.Kamilko zvěřinu jsem si taky užila táta byl myslivec bylo to a je mňam ale tedˇje to drahá záležitost Maruška
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  Click image for larger version

Name:	švestková omáčka.jpg
Views:	1
Size:	103.4 KB
ID:	144101

                  Teď jsem ji dovařila.
                  Pro mě je VYNIKAJÍCÍ. Snad nevadí, že jsem ji upravila podle svých chutí.
                  Základ jako Verka123 - máslo, mouka, víno, voda, povidla, podle Ivanky kousek cibule, naše švestky, česnek (sušený), sójovka, jinak mletá skořice, hřebíček, rum, citrónová kůra i šťáva, sůl, pepř, cukr. Zázvor nemám, musím koupit.
                  Omáčku jsem jen propasírovala.
                  Jsem zvědavá, co řekne chlap, včera švestky natrhal a večer koukal, že ještě omáčka není.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Snad vám všem chutnala, já jí mám nejraději s br. knedlíkem a uzeným, mňam.
                    Věrka.

                    Comment


                    • #11
                      Vypadá pěkně já hledám recept na Vánoční černou omáčku bez masa. Dělala ji moje prababička, byly tam švestky, mandle a povidla.

                      Comment


                      • #12
                        Mňam, švestky mám hodně ráda, tohle jsem ještě nezkoušela, ale při nejbližší příležitosti ji zkusím uvařit

                        Comment

                        Pracuji...
                        X