Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pangas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pangas

    Dobrý den,mám problém se štítnou žlázou z nedostatku jódu.Jelikož mi ryby nechutnají kvůli rybině,tak jsem hledala tu nejvhodnější rybu pro mě.Doporučovali jstena fóru pangase.Tak jsem ho koupila ale ejhle pořád jsem cítila rybinu a nemohla jsem v jídle pokračovat,protože mi to prostě nechutnalo.(Zkoušela jsem i více způsobů přípravy:na másle,v těstíčku,zapečený,s kořením...ale stále mi to nechutnalo).Jednou měli akci v Bille Nowaco Pangas obalené,tak jsem ho koupila,osmahla a byl výborný.Kde tedy dělám chybu?děkuji Jana

  • #2
    Lili nevím,ale právě tato ryba není cítit,nejlepší je si koupit Pandase čerstvého,ten nemá chybu. Do toho mražení dají asi kde co.Taky jsme měli od Nowaca ty obalené,ale není to tím,že to přebije tu chuť koření???

    Comment


    • #3
      Právě to ne,jsem dávala přiměřeně.A zkoušela to i několikrát jinak.J.

      Comment


      • #4
        Lili vítám tě tady, zkus posolit, pokapat citronem a nechat odležet. Nebo dělám často rybí škvarky, kluk taky nemá rád pach ryby, tohle sní. Rybu nakrájej na malé kostičky asi 2x2cm, posypej kořením jaké ti chutná, já většinou grilovací, už je slané tak pozor. Pak vezmu dva sáčky, do jednoho mouku, do druhého strouhanku, v misce rozšlehám vejce. Rybí kousky hodím hrstičku do mouky protřesu sáček aby se obalilo, pak dám do vajec, vyber to jestli máš děrovanou lžící aby zbytek vejce stekl a pak do sáčku se strouhankou. Pak fritovat. Zkus, ryba fakt není cítit a jde to rychle
        Renata

        Comment


        • #5


          jj děkuji....určitě to někdy vyzkouším,zní to lákavě

          Comment


          • #6
            Ještě Lili mne napadlo, že Pangas je sladkovodní ryba, je sice zdravá, ale jód obsahují hodně mořské ryby.
            Renata

            Comment


            • #7
              .

              opravdu já myslela,že je to mořská rybaAle jím taky fylety z tresky...ta je mořská(si myslim)

              Comment


              • #8
                .

                Kterou rybu(mořskou) by jste mi doporučily,když nemám ráda rybinu,musim nějaký jíst a přestalo mě bavit jíst pořád tresku a pangase(ale ten je fakt sladkovodní,po dnešním objevu)

                Comment


                • #9
                  Lilinko treska je mořská a jinak záleží jaký máte obchody, tady je nedaleko Makro a je výběr čerstvých, mám třeba ráda Mořskýho ďase. Výbornej je taky Losos ale ta cena
                  Renata

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj Lili, chyba asi nebude u Tebe, my jsme pangase měli třikrát, poprvé a podruhé byly všechny kousky vynikající, potřetí byly některé kousky OK., a některé smrděly, a to byly všechny z jednoho balení. A tohle říká víc lidí. Takže asi záleží na jaký kus zrovna natrefíš, možná i z které části ryby je zrovna odříznut. Pa
                    Zuzana

                    Comment


                    • #11


                      Aha...Děkuji za radypa Jana


                      Comment


                      • #12
                        A co třeba namočit filety do mléka,pak omýt,osušit a připravit podle receptu-nebude pak vůbec cítit po rybině...
                        Radka

                        Comment

                        Pracuji...
                        X