Oznámení

Collapse
No announcement yet.

SRAZ ekuchařek 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • SRAZ ekuchařek 2013

    zdravím a už je čas udělat průzkum ohledně srazu ekuchařek. Sraz je v 10.00 hodin. Letos bych to ráda posunula nako nec srpna a to na 31. srpna. Je to sobota a právě tady bude i Soňa s Umbertem. Já v tom září mám totiž nějaké sobotní akce s hasičema, takže to nejde.
    Pište názory a už se můžete i přihlásit. Asi tak kolem pátého bych zavolala zase do té hospody a objednala to. Nebudeme měnit místo ne? Tam se i dobře parkuje.
    Já už se píšu jako první :
    Ivana M - určitě
    Blanka - určitě
    Soňa - určitě
    Umberto - určitě
    Pavel - určitě
    Věruše - určitě
    Jana H - na 99 %
    Alenka - určitě
    Irísek - určitě
    Jana Hajská - určitě
    Hana S - možná
    Gábinka - snad
    Maruška - dle možností
    Hanka P - určitě
    Iva - krtička, ale musíme jí to vysvětlit
    Požádám Haničku jestli by Vás nevyzvedka u koně, ale to ještě napíši.
    Už se na Vás těším


    Děvčátka moje milá tak jak jsem se dívala na seznam, tak bych potřebovala upřesnit, kdo bude čekat u toho koně a to od Jany Hajské, Haniny S, Gábinky, Ivi krtičky a předpokládám že Věruše tam bude určitě s Janou H. Předpokládám že ostatní asi přijedou rovnou tam.
    Dávám sem můj telefon, kdyby byl nějaký problém 725864733 Ivana Malatincová- opravila jsem telef.číslo, tak si ho zkontrolujte !!!!!!!!
    a ještě dávám kde to bude odkaz na jejich stránky http://www.magickazahrada.cz/
    Klidně napište sem nebo na sem nebo do fóra.

    Už se na všechny těším
    Last edited by Ivana; 26.08.2013, 10:19.
    Ivana M

  • #2
    Původně odeslal Ivana Zobrazit příspěvek
    zdravím a už je čas udělat průzkum ohledně srazu ekuchařek. Letos bych to ráda posunula nako nec srpna a to na 31. srpna. Je to sobota a právě tady bude i Soňa s Umbertem. Já v tom září mám totiž nějaké sobotní akce s hasičema, takže to nejde.
    Pište názory a už se můžete i přihlásit. Asi tak kolem desátého bych zavolala zase do té hospody a objednala to. Nebudeme měnit místo ne? Tam se i dobře parkuje.
    Já už se píšu jako první :
    Ivana M - určitě
    BUS (Blanka, Umberto a Sona) - urcite
    Soňa

    Comment


    • #3
      No a já taky určitě (žádná kráva mě nekopne, tak budu v pohodě - letos výpomoc vynechávám) !!! Už se těším Věruše
      Věruše

      Comment


      • #4
        Tak já nejedu, bééééé
        V pátek mám denní, a o víkendu noční. Ještě jsem koukala na spojení z Prahy - jede mi to nejpozději v 16.00 hod., ale to bych musela hóóóódně rozmejšlet
        Gábina

        Comment


        • #5
          Gábinko, já už to za tebe skoro "rozmejšlela", takže žádné bééééééé, ale jééééééé!!!
          Soňa

          Comment


          • #6
            A já na 99,99% určitě. Dostala jsem " vynadáno" od Věruše, tak se musím taky rychle přihlásit.
            Jana H.

            Comment


            • #7
              Ahoj, já letos bohužel ne.
              Zuzana

              Comment


              • #8
                Já budu v té době na Šumavě, ale kdyby jsme se snad ten den vraceli, tak mladý přemluvím aspoń na malou zastávku. Ale moc s tím nepočítám. Jinak si to všichni hezky užijte.
                Věrka.

                Comment


                • #9
                  Děvčata, díky za zprávičku. Nedá se nic dělat, snad příště.
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Tak já se hlásím, že bych taky dorazila, teď jsem byla 14 dní s bráchou na chalupě, tak jsem dění na kuchařce nesledovala. Jak jsem otevřela první moje přihlášení je tedy zde, než pročtu pokec.
                    HankaP

                    Comment


                    • #11
                      Už se na Vás těším
                      Ivana M

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj,tak já bych se ráda taky přidala,když se nic nepřitrefí.
                        Že bych Vás taky poznala osobně,akorát nevím jak se dostanu do té restaurace.


                        Iva-krtička

                        Comment


                        • #13
                          Ivčo-krtičko, musíš dát vědět, čím přijedeš do Prahy, abychom tě mohli buď navigovat, nebo na tebe někde počkat, jo?
                          Soňa

                          Comment


                          • #14
                            Soni,v Praze pracuju,tak by neměl být problém,když mě budete navigovat.
                            Už se těším.

                            Comment


                            • #15
                              Děvčata, než se sem Ivanka dostane a opraví číslo svého mobilu, tak vám to napíši já. Správné číslo je 725 864 733. Žádné nuly tam nejsou!!!! Váš "Colombo" ....
                              Soňa

                              Comment

                              Pracuji...
                              X