Oznámení

Collapse
No announcement yet.

SOS je mi smutno...potřebuji pohladit na duši

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ahoj Hančí, dík , že mě chápeš, i když to má s dětma asi každý jinak.Teď při pátku je někde s kámošema, NE SÁM a psala jsem mu a dvakrát prozváněla a zatím nic. Já vím, že se ozve, řekla jsem mu, dobíjím ti kredit, tak aspoň prozvoň, že jsi ok, to tě nic nestojí. Má celkem ok partu bývalých spolužáků i kámošů ze sousedství, tak tam drogy nebo nesmysly nehrozí a spoléhám na to, že řekne NE, kdyby se našel nějaký tydýt, co by mu něco nabízel. Jsou asi na disce nebo venku kousek na zastávce. Ale taky jsem mu minule napsala, že to je asi poslední pátek, pak se v sms omlouval, že neslyšel. Řekla jsem mu, že může mít vibrace na tel. a ten v kapse.

    S tím řidičákem to teď fakt neřeším, naučila jsem se řešit problém,. AŽ NASTANE.
    Stejně dík za pokec. !!!!
    pa.
    anina s.

    Comment


    • #17
      Modrásku,není zač...Ahojky a tady znovu leje jak z konve, buřina jak hrom
      Hančí

      Comment


      • #18
        Ale je zač, že si můžeme pokecat, protože chlop samo klukovi ještě chce nechat auto a už ať se o něj stará... Chlapi to maj´ jinak...
        A nevysvětlíš....

        Tady dusno, ale bez kapky, ale asi to tu dojde...
        Papa.
        anina s.

        Comment


        • #19
          JJ,přesně tak, to u nás taky s autem dopadlo!!!Ale je to dobrý,dneska uznávám,měl muž pravdu,převzal hned zodpovědnost za auto a o to se taky stará i teď a dobře...a táta?
          Jak jinak, zase jedna starost mu odpadla,oni jsou chytří nemysli...čauky
          Hančí

          Comment


          • #20
            Hančí, to je právě to, že já v některých věcech s chlopem nesouhlasím, protože i v tomhle prostě mám o syna strach. Já vím, že chlopovi to jedno není, ale on je realista a já " růžový obláček " , KTERÝ CHCE, ABY VŠECHNO ŠLO HLADCE A JEDNODUŠE A BEZ POTÍŽÍ, PROBLÉMŮ ATD...
            Já vím, že to nejde, ale někdy se prostě děsím reality, navíc, pokud se něco stane kousek od tebe, a ty prostě NECHCEŠ, aby se něco takového jen přiblížilo k tobě...
            Snad mi trochu rozumíš...

            Pa.
            anina s.

            Comment


            • #21
              Modrásku chápu tě, já měla ty starosti dva v jednom , kluci byli necelý dva roky od sebe a nebyly mobily, kdy přijdou a jak atd.. Vlasy jednou zelený, pak růžový,jeden punk, druhy techno.Jak to uteklo a už jsou starosti zase jiný. Pamatuji si jak moje mamka čekala za oknem než se vrátím třeba ze zábavy a teprve šla spát. Je to koloběh.
              Renata

              Comment


              • #22
                JJ, Renato, mamka se taky nabála, a teď se o tom bavíme...
                Normální rodiče tohle prostě prožívají...
                jen doba je horší, aspoň podle mě... vím, že je s partou a nebude cestovat sám, ale že neslyší mobil... když se seknu, bude mít zaracha.
                Nevolám jak stíhačka, ale sms má a prozvonila jsem.
                Tak se vykecávám...
                anina s.

                Comment


                • #23
                  M-už si tě zkrátím.Jsi úplně normální starostlivá máma a to prostě ten chlapskej mozek nikdy nepochopí,oni to asi maj nějak jinak.Renata má pravdu,taky jsem postávala u okna a čekala i na ségru, co jsem podědila právě v 15.ti letech,ale tu jsem strašila sociálkou,že mě jí seberou,tak se krotila.Ale vrčela,že ostatní můžou dýl a ona né!!Dřív jsme prej na ní byli hodnější,ale my měli teď za ní odpovědnost,když byla jako naše,taky jsem jí dostala svěřenou do péče,když mamka zemřela.Ale až když měla vlastní děti,pochopila proč jsem se tak strachovala a uznává to dneska všechno a jak jsem byla já ráda,že jí to došlo.Když mi pak sama řekla,ted už vím proč,jste mě tak drželi zkrátka.A jsem ráda,že jste takový na mě byli!!
                  To je úplně normální,mě mamka taky hubovala a já si myslela jako proč ,co se děje o hodinu později a takový tyátr??Až s vlastníma dětma to člověk pochopí.pá Musím popřát tý Drahuš,ale honem,,ještě sem přijdu, tak si klidně povídejte chvilku beze mě!!pá
                  Last edited by Hančí; 18.07.2009, 00:20.
                  Hančí

                  Comment


                  • #24
                    Tak jsem se vykecala. Nakonec jsem volala, je o dva baráky u kámošky a potíže s tel. že prý prozváněl chlopovi a to se samo zvedlo a ubíralo mu to kredit. Byl se podívat i na motorky, od zítra do neděle jsou tu motorky - závody Radvanice.
                    Ještě bude s partou na chvíli na zastávce.

                    Pardon, dnes a zítra, já sova nedívám se na čas kolem půlnoci...

                    tak jsem klidná...

                    Hančí, něco jsem četla o Tobě a sestře, je mi to líto, takové životní příběhy...
                    Znám jich víc i z práce....
                    To obdivuju, tu sílu...
                    Dík a pa... Dobrou !!!!!!!
                    anina s.

                    Comment


                    • #25
                      M..tak to dobře dopadlo,vidíš,zbytečně ses strachovala,jó to jsme celý my,mámy
                      andílek pro štěstí.....Ahojky
                      Hančí

                      Comment


                      • #26
                        Tak vidíš modrásku všechno bylo ok. Máš super kluka, jak tak čtu i dost ti pomáhá, to není v dnešní dobe pravidlem, mí taky pomáhali a mladší se rád motal v kuchni až nakonec šel dělat kuchaře, pak hotelovku, dnes dělá úplně něco jiného ale stále rád vaří
                        Renata

                        Comment


                        • #27
                          Ahojky, měla jsem mu brnknout dřív a ne vyšilovat.
                          Jenže nechci být stíhačka před kámoši...
                          Renat, máš pravdu, nejen v kuchyni, chce se naučit vařit a nebýt závislý na případné ženě, ale vysává, věší prádlo, sklidí nádobí, co umyju na odkapávač, roztřídí své a chlapovy ponožky, je slušný a jsme kámoši. Jsem za to moc ráda při dnešní době.
                          Pořád se spolu bavíme, máme společný humor i některé kapely.
                          Já se do něj umím vžít a je pro mě všechno...
                          Proto mám o něj někdy strach...
                          Tak jsem ráda, že jsem se mohla vypovídat.
                          Teď dojedl fritované brambory a kuřecí řízek - Mami, vynikající !
                          Holky, pa.
                          anina s.

                          Comment


                          • #28
                            Modrásku,buď ráda,že je takový, vdnešní době,je to malokdy!!Tak hezký den ahojky
                            Hančí

                            Comment


                            • #29
                              Tak vás zdravím a koukám,že pohladit asi potřebuju snad jen já,...
                              s tetkou- starosti,čekání na důchod- starosti,syn zas jde na kontrolu -taky starosti,firma co vlastní náš byt jde do konkursu,tak taky starosti a zase si tu straším sama.No jo normální lidi už prostě spinkaj....
                              Hančí

                              Comment


                              • #30
                                No Hanci nemas to holka ruzove ale:
                                Teta sse snad zlepsi, synovi kontrola dopadne dobre, duchodu se dockas a s tim bytem nevim, protoze neznam jak to chodi tak to necham na nekoho jineho .
                                Ale hlavni je heslo ze nic neni tak cerne jak to vypada a tim ja se teda ridim doslova

                                Comment

                                Pracuji...
                                X