Oznámení

Collapse
No announcement yet.

SOS je mi smutno...potřebuji pohladit na duši

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • SOS je mi smutno...potřebuji pohladit na duši

    I to potřebujeme někdy každá....tak sem pište své starosti a pokusíme se podpořit se navzájem.
    Hančí

  • #2
    já tedy potřebuju pohladit ted a hned, Hančí, to abych nedělala nic jiného, než celý den projížděla rubrikama.už takle nestíhám, ale jiné třeba jo.
    Iris

    Comment


    • #3
      Malá Iris, malá Iris

      Comment


      • #4
        jééé, ta rubrika je dobrá.....
        Iris

        Comment


        • #5
          Iris,ty remcalko..... a hned takový krásný pohlazení vidíš???
          Když sem nebudeš chodit,tak tě nikdo z nás nepohladí,protože nebudem vědět,že to potřebuješ Ahojky
          Hančí

          Comment


          • #6
            Holky já se nudím vůbec to neutíká a doma tolik práce, já se zblázním, hladit ani nemusíte, ale pusťte mě domůůůůůůůůůůů prosíííííííííím. L
            Láďa

            Comment


            • #7
              Ahoj Ládí,tak klidně běž,my ti to podepíšem,stejně blbě platěj,tak co???Honem ať nezmokneš,něco se žene!! !
              Last edited by Hančí; 17.07.2009, 15:53.
              Hančí

              Comment


              • #8
                Holky mě by jste musely uhladit mě je pořád smutno ještě že vás mám
                MARIE

                Comment


                • #9
                  Maruško drž se!!!!
                  Hančí

                  Comment


                  • #10
                    Ládo, já tě taky ofic posílám domů, nebud tam, vyprdni se na to.
                    Maruško, srdíčko, věř, že bude líp
                    Attached Files
                    Iris

                    Comment


                    • #11
                      Maruš bude líp ale nám se to říká viď. Mému muži je taky 52 a tak na vás stále myslím.
                      Ochraňuj Pavlínku, ať na ty stresy může zapomenout.
                      Renata

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj holky všechny, já sice nepotřebuju momentálně pohladit..............
                        Ale jak jsem psala, manželovi umřel strejda, 83 let, což je pěkný věk, zvlášť po nemoci, ale ti moji sousedi, co se jim zabil kluk 20 let v autě, mám pořád husí kůži, můj syn má 17 a já mám hrůzu z řidičáku, co si plánuje dělat, ale říkám si, ještě je čas, ale když mu to nerozmluvím, a zakázat nejde.......
                        Tak ať nejsem pesimista, ale strach mám, nemůžu za to, i když sama mám papíry na auto i mašinu. Jenže kdysi jezdily škodovky a trabanti a ne jak teď 200 za hoďku a pod vlivem....

                        Tak se všechny držte a asi někdy potřebujeme pohladit samy od ostatních sebe, protože kromě výjimek chlapi nechápou...
                        Papa.
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Modrásku,kluk ať si papíry udělá hned jak to půjde,dostane to líp do ruky a bude šikovnej řidič.Je přeci hodnej a snad kliďas,tak neboj.Já vím může potkat blbce,ale to můžem i na chodníku,to si dneska nevybereš!!
                          Lidičky odcházej a my se s tím musíme vyrovnat a někdy je to holt hodně těžké!!!!
                          A mě pořád bere ten zub a potřebuju taky pohladit a pofoukat bebííí!!!
                          Hančí

                          Comment


                          • #14
                            Původně odeslal Hančí Zobrazit příspěvek
                            Modrásku,kluk ať si papíry udělá hned jak to půjde,dostane to líp do ruky a bude šikovnej řidič.Je přeci hodnej a snad kliďas,tak neboj.Já vím může potkat blbce,ale to můžem i na chodníku,to si dneska nevybereš!!
                            Původně odeslal Hančí Zobrazit příspěvek
                            Lidičky odcházej a my se s tím musíme vyrovnat a někdy je to holt hodně těžké!!!!
                            A mě pořád bere ten zub a potřebuju taky pohladit a pofoukat bebííí!!!
                            Ahoj Hančí, já se děsím vůbec toho řízení, že nevím, kde bude a co... To nevím, jestli se to dá vysvětlit, mám papíry, ale nejezdím, co se kluk narodil, aby mě nějaký ožrala nedostal na vozík, já vím, že na Tebe může spadnout rampouch v zimě z okapu, ale já říkám, nejít některým věcem naproti...
                            On může být kliďas, ale co ti kolem něj ? Říkal, že mě bude vozit na nákupy, plánuje, ale já mám děs....Jsem asi černá kronika, ale to se prostě nedá zakázat nebo ovlivnit...

                            Jsme na mobilu a píšeme si, kde jsme a kdy se vrátíme domů apod.

                            Říkám - zatím to neřeším, až za půl roku. Vím, že milióny lidí jezdí a řídí, ale ho si prostě neumím představit na čtyřproudovce...

                            Papa....

                            P.S. Dej si ten zub prosím dokupy, ať tě nebolí, je to prevít !!!!
                            anina s.

                            Comment


                            • #15
                              Janí,chápu,jsem taky katastrofista,jak říkám.Když kluk někde byl a nešel hned,jak řek,tak mě muž pořád zklidňoval,proboha vždyť je už dospělý a moh by se klidně odstěhovat a žít si po svém!!! Já zas, ale to bych nevěděla,že někam šel,tak bych neplašila,že nejde.No většinou to dodržel,ale někdy taky ujel,jako asi každej někdy,no.Čím byl starší,tak si uvědomoval,že mám jen strach.Tak ,ale věděl to o mě, tak se většinou ozval,že dojel na Moravu třeba na sraz,ale pak se odmlčel a já čekala,kdy se zas ozve.No mami přeci se ti nebudu každej den hlásit jak malej Ferda,to by se mi vysmáli,mi pak říkal.No ale hlásil zas, když vyjížděli a někdy cestou,že už dojeli tam a tam.Taky mě teď nejvíc vozí na nákupy,manžel už ani neví, jak krám vypadá!!!Jo,ale znám to taky jsem se strachovala,ale náš byl holomek,že si v 17.ti letech bral klíčky a auto večer potají a objížděl s kamarády kolečko kolem sídliště a to ještě neměl papíry,tak jsem řekla: hned v 18 si je udělá a pak ať si jezdí !!!Ale nejdřív autoškola,taky je hned udělal a dneska je myslím dobrej řidič a neblázní,nemá to sám rád,když jiný pořád závoděj a předjížděj jak blázni.Proto to říkám,znám to a chápu.
                              Tak ahojky
                              Hančí

                              Comment

                              Pracuji...
                              X