Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ivance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivance

    ekucharka správný web,půjdu na něj-právě teď!Vaření už není věda,vaří malí,velcí-i ten děda!
    Ivanka nám poví hned,jak se peče třeba chléb!
    Grilovat a vařit,taky něco smažit-udit a péct třeba rybu,máme přece na videu!
    Pěkný víkend!od Lenky
    LENKA

  • #2
    Re: Ivance

    To bylo jak sobotní chvilka poezie.Už Danielky syn nám děkoval básničkou,jaký talent mezi námi ještě dříme?To sama?

    Comment


    • #3
      Re: Ivance

      Když mi nejdou zmenšit fotky z mého foťáku tak aspoň malou básničku.Jsem ráda,že jsem našla super stránky a super lidičky co rádi vaří.Lenka
      LENKA

      Comment


      • #4
        Re: Ivance

        Lenko,tak to krásný projev poděkování.To bude mít Ivanka radost.

        Comment


        • #5
          Re: Ivance

          Je to bezva tahle ekucharka,dřív jsem ráda prohlížela a listovala v knížkách s recepty,ale teď jsem ráda,že jsem našla tyhle stránky.Je to super!Bezva lidičky.Lenka
          Ivanka je moc šikovná a milá paní!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Re: Ivance

            Dobrý den Ivanko.Vaše recepty a ty videa to je fajn.Akorát když tu pořád listuji tak vidím nový recept tak to hned vyzkouším.Včera jsem dělala střechu s karamelovým krémem neměla jsem mléko tak jsem udělala tvarohový krém a taky to bylo dobrý.Na vašich stránkách jsem pořád a každému to doporučuji at se na vaše stránky podívá.Moc děkujem vám a synovi jste dobrý Hanča

            Comment


            • #7
              Re: Ivance

              Zdravím Ivanku a všechna děvčata,mám takovou prosbičku,kdybych chtěla poslat nějaké foto s výtvorama co pro to mám udělat. Prosím jsem úplný laik jetli by to šlo polopatě Myslím tím do fotogalerie. Děkuji Láďa
              Láďa

              Comment


              • #8
                Re: Ivance

                :P :P :P Ahojky Lenko, tak to je úžasný. Přečetla jsem si to trochu se zpožděním, ale přece A díky, díky to mám fakt radost.

                Dobrý večer Hančo, já jsem vždycky moc ráda za novou dušičku a tak doufám že nezklamu
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Re: Ivance

                  pro Láďu Tak jdeme na to
                  Nahoře napravo je fotogalerie na to klikneš
                  napravo je - vložit fotku - klikneš
                  objeví se NAHRÁT DO PERSONAL ALBUM s tím nebudeš nic dělat ALE kdyby jsi nám chtěla dát svojí fotku do portrétů, tak si to rozbalíš a dáš tam portréty.
                  a pak budeš pokračovat dál úolně stejně jak je to psané dál.
                  VÝBěR OBRÁZKU - klikneš na procházet a objeví se ti soubory z tvého počítače, na ně so klikněš a co budeš chtít poslat to označíš kliknutím modře a dáš napravo otevřít
                  NÁZEV - napíšeš název obrázku
                  POPIS - tam můžeš ještě něco podrobněji napsat
                  nakonec dole vlevo dáš ODESLAT a počkáš až se ti odeslaný obrázek objeví na obrazovce.
                  Ovšem může se stát, že ti to nahlásí, že obrázek je moc velký a tak to si budeš muset změnšit. http://zmenseni.kategorie.cz/
                  Kdyby ti nebylo něco jasné tak napiš. Ivana M
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ivance

                    Děkuji moc Ivanko, až příjdu domů, tak se o to pokusím. No uvidím co s tím provedu. Láďa
                    Láďa

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ivance

                      Ivanko moc děkuji za navigaci, šlo to jak pomásle. Jste dobrá a nejen ve vařaní.
                      Láďa

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ivance

                        Ivanko ještě mám prosbu,chtěla jsem si dát foto k příspěvkům. Našla jsem si tady příspěvek od JanaH, ale asi jsem tam něco pokazila. Mohla bych zase poprosit o pomoct. Dala jsem otevřít přílohu, načetla jsem foto, pak jsem dala přiložit soubor a odeslala, ale nikde foto není. Děkuji L
                        Láďa

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ivance

                          Po přiložení obrázku je ještě nutné kliknout na ,,Umístit do příspěvku,, a nahraný obrázek by se měl připojit do příspěvku automaticky a pak teprve můžete odeslat příspěvek.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ivance

                            Děkuji snad se to povede
                            Láďa

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ivance

                              Tak se to povedlo, ale něco jiného. Chtěla jsem tuto foto mít místo toho jak je v pravo kuchtík. Ale děkuji zase umím něco jiného i se mi povedlo ji zmešit akorát ji mám jinde.
                              Láďa

                              Comment

                              Pracuji...
                              X